Tumačenje avatara/profil slika na fb

Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Žene
- Samo napućena usta - ružna (eventualno sa namerom da raspali mušku maštu dok izigrava sveticu)
- Faca sa velikim naočarima - ružna do zla boga. Grob!
- Izbačena zadnjica - napaljena klinka koja se loži na Kristijana Ronalda
- Izbačene grudi - napaljena, ružna klinka (eventualno do 18) koja veličinom grudi pokušava da nadomesti manjak sivih ćelija
- Izbačene grudi i zadnjica istovremeno - najslikovitije objašnjava stara narodna „Lakše joj uterati metar u dupe nego centimetar u glavu"
- Izbačene grudi i zadnjica i napućena usta - „Vidi, imam peticu iz gimnastike?? Hahah! Prevarili ste se! - Tražim opasnog baju sa moćnim autom, velikim mišićima i malom k.t.m za koju ću da mu govorim da je velika, a on će da me voza, brani i kupuje sve što poželim.
- Neki lik iz crtaća - ružna i sa manjkom samopouzdanja.
- U kupaćem kostimu - „Vidi, bila sam na moru, drkaj na moje sveže zategnuto, izdignuto, na grčkom suncu osunčano tinejdžersko dupe, kad već ne možeš da ga pipneš, luzeru!"
- Slika Džesike Albe - „Htela bih da budem kao ona, al' mi je faca previše velika i rošava, a pride imam i 30 kila viška. Idem da vratim glavu konju, pozz!"
- Slika sa Acom Lukasom (Džajom iz „Amadeus benda", Nikolom Rokvićem, Karleušom...) - napaljena klinka sa debilnim muzičkim ukusom, koja tripuje da je postala bitna gradska faca zato što joj je neko od neimara folk muzike poklonio 15 sekundi vremena.
Muškarci
- Slika noću u klubu sa tri flaše ispred sebe - smarač
- Slika ćelavog baje koji ističe mišiće - nabildovani smarač
- Slika žvalavljenja sa ribom - „Vidi, umem da se ljubim. A tek što j.b.m..."
- Slika pločica na stomaku - smarač bez grama mozga, sam sebi dao nadimak „Shmexy"
- Slika sa gitarom - bubuljičavi klinac koji je naučio da okreće dva akorda i sad tripuje da će dnevno da ima bar 658 nostrifikacija i 50 poruka u inboksu od riba koje se lože na tipove sa gitarom pored vatre, ali ne shvata da su ta vremena prošla
- Slika pored „BMW-a", „hamera", „mercedesa"... - glup tip, smarač, materijalista, ponavljač u osnovnoj i srednjoj, neiskusan u muvanju, loži se da će jednom imati fensi auto i nada se da će u međuvremenu nešto kresnuti jer se slikao pored istog.

:roll:

Izvor: Press Online :: Tumačenje Profil slike na „Fejsbuku"

:mrgreen:

Ima li istine? :dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
18.08.2010
Poruka
215
:-DZnaci ja sam smarac bez mozga jer imam plocice na stomaku?
Inteligentno zapazanje.
 
Član
Učlanjen(a)
18.08.2010
Poruka
215
:???:Njen avatar je iz kategorije fantasy sto znaci da voli da fantazira.
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
O pa vidim da su se neki već pronašli :mrgreen: Ako, ako, samo nastavite...:yea:

Moj je iz kategorije:govorim tiho i nosim mač sa sobom...;) Pa ko voli, nek izvoli... :) Sa akcentom na to da govorim tiho :)
 
Član
Učlanjen(a)
18.08.2010
Poruka
215
Sania, Bojis se da progovoris normalnim tonom pa zato sapuces, ili kako da shvatim taj tvoj tihi govor?
Jel zato nosis mac posto sapuces?
 
Član
Učlanjen(a)
10.12.2009
Poruka
41
A u koju kategoriju se svrstavaju oni koji postave sliku,recimo, neke plave serpe sa tufnama? :stupid:
 
Natrag
Top