Torrenti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
03.05.2009
Poruka
134
Ja se takodje slazem da ne trebaju torrenti da se ubacuju... Posto sve zavisi do seedera, i ako oni ne seeduju kako treba.. nikada neces skinuti file koji skidas. A RapidShare je dobar zato sto je download direktan i koristi tvoju max brzinu skidanja:fool:
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2009
Poruka
123
Sve ima svoje prednosti i mane, pa tako i torent i rapidshare. Prvo, torentu jeste mana to što ne skida punom brzinom, ali kad se nađe sajt koji svoje fajlove "bilduje" sa seed-ovima, i kad namestiš da ti skida max. onda je već druga priča. Što se tiče rapidshare-a, download je odličan, samo što tu postoji jedna začkoljica; naime, kada skidate neki fajl, i kada hoćete da napravite pauzu ili da ugasite kompjuter, il' još gore ako nestane struje, vi ne možete nastaviti, i moraćete ispočetka! Gledano iz ptičije perspektive, torrent i rapid su sasvim dva suprotna programa/sajta, koji imaju drugu namenu! Torrent služi za skidanje velikih fajlova, dok rapid služi za skidanje manjih...
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
119
Ja više volim torente...valjda zato što sam navikao na njih. na poslu imam tako dobar net da opušteno skinem film za 10ak minsa (naravno ako ima dobar broj seeda). Nekako mi je lakše,neam pojma,ovde čas su dobri linkovi ,čas nisu ili kada se nekim slučajem prekine skidanje jednog od linkova (a on bio na,lupam, 95%) on počne ponovo da ga skida ispočetka....smooor.
A što se tiče malopređašne spike oko up i dwnld.... što je veći up,veći je dwnld....pa nisi valjda mislio da skidaš masu a da ne deliš isto toliko...malo sutra.
Sve u svemu ja sam za torent !
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
382
meni je svaki film koji sam skinuo sa torenta,brze skinuo nego sa rapida,nemam pojma zasto,ali rapid mi je zadnjih par dana bio mucenje,jer sam milion stvari morao ponovo da skidam ,koristim cryptload.rapid koristim samo zato sto sam nasao postavljene neke stvari koje nisam uspeo na torentu.a i oni torenti koji nemaju dovoljno SE,posle nekog vremana se uvek nadje da neko seed-uje tako da bas sve moze da se skine,nije mi se do sada desilo da nesto nisam skinuo... odlucite kako zelite,ali mislim da je i torent ok varianta...pozzz
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
3.957
decki pisete stvari koje uopste ili su delimicno tacne.prvo rapid je najbrzi i tu nema diskusije.To sto me koristite flasget pri skidanju pa da mozete da nastavite ako pukne to je vasa greska a ne greska u rapidu.Sto se tice torenata oni su ograniceni zbog sitera jer nam je nekako lakse da zakacimo film i da ostavimo pa kad se skine skine,inace konstatacija da je rapid za male a torenri za velike fajlove je biser mislim decenije:D
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Svako ima pravo na svoje misljenje,jednostavno vise ljudi koristi rapidshare nego torent pre svega zbog njegove pristupacnosti i velikom broju fajlova koji se nalazi na njemu.
Torent je dobar za neke vece fajlove pod uslovom da je taj fajl popularan tj. da ima dosta seedera kako bi brzina bila dobra.Naravno tu je i rates koji je potrebno ispuniti.Cinjenica je da sa torenta ne mozes skinuti neki program,film seriju iz 2006,2007 god. dok su rapidshare linkovi uvek dostupni,ne sam rapidshare vec i svih drugih host sajtova.
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
119
decki pisete stvari koje uopste ili su delimicno tacne.prvo rapid je najbrzi i tu nema diskusije.To sto me koristite flasget pri skidanju pa da mozete da nastavite ako pukne to je vasa greska a ne greska u rapidu.Sto se tice torenata oni su ograniceni zbog sitera jer nam je nekako lakse da zakacimo film i da ostavimo pa kad se skine skine,inace konstatacija da je rapid za male a torenri za velike fajlove je biser mislim decenije:D

flešget? izvini što sam ignorant ali kako se podešava ili koristi taj flešget?
Što se tiče torenta nikada nisam imao problema sa njim i u 80% slučajeva sam ispoštovao ratio uploda i nikada mi se nije desilo da ne skinem do kraja jer sam uvek pazio na broj sidera......Sa rapidom i cryptloadom imam problema sa skidanjem...jbga. Ne uvek ali uglavnom sorry
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Psotoje ali je pitanje koliko ima seedera jer slabo ko zeli da skida te starije filmove,osim ako su neki poznati.Sta je sa onim koji su manje poznati a da ne pricam o starijim filmovima 2007>
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top