Torrenti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
17.02.2009
Poruka
21
zasto samo rapidshare, moze li torrent npr.?
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
03.02.2009
Poruka
164
Re: ?

zato jer je to najweci serwer za skladistenje podaataka :D ima oko 4.5 petabajta podataka i internet konekciju od oko 2500 gbit\s pa ti widi :D
torrent je malo sporiji...tj download ti zawisi od korisnika i twog uploada...
 
Član
Učlanjen(a)
17.02.2009
Poruka
21
Re: ?

dij4b0la je napisao(la):
zato jer je to najweci serwer za skladistenje podaataka :D ima oko 4.5 petabajta podataka i internet konekciju od oko 2500 gbit\s pa ti widi :D
torrent je malo sporiji...tj download ti zawisi od korisnika i twog uploada...
pa to nije odgovor na moje pitanje! sto se tice torrenta samo stavis da ti upload bude 1kb/s i download ti je max.. :)
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2009
Poruka
164
Re: ?

paaa...dao sam ti barem neko obrazlozenje :D za tebe ne znam...al meni nie uopste max download kad stawim da mi je upload 1...obicno stawim upload na 3,4 ili 5...i tek onda cepa dobar download...iii...ce da widimo za torrent...ako se ostali slazu...onda ce i torrent da stawljamo...
 
Član
Učlanjen(a)
17.02.2009
Poruka
16
Re: ?

vandoo je napisao(la):
dij4b0la je napisao(la):
zato jer je to najweci serwer za skladistenje podaataka :D ima oko 4.5 petabajta podataka i internet konekciju od oko 2500 gbit\s pa ti widi :D
torrent je malo sporiji...tj download ti zawisi od korisnika i twog uploada...
pa to nije odgovor na moje pitanje! sto se tice torrenta samo stavis da ti upload bude 1kb/s i download ti je max.. :)

kakve veze ima download brzina sa uploadom?
za neke torrente koji sporije idu chak je i bolje da se poveca upload brzina da bi se download ubrzao.ja kad stavim unlimited download i 1 kbs upload ide mi uvek 15,20 kbs download,a kad povecam upload na 10 ili 15 kbs ide mi do 50 kbs.
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Re: ?

Ja sam protiv, nemo?e torrent, svaki torrent da bi se mogo skidati, treba neko da uploaduje, ?to se na dosta njih ne ?ini, svi znamo za?to se rapidshare.com i megaupload.com najvi?e koriste, zna?i NE
 
Član
Učlanjen(a)
17.02.2009
Poruka
16
Re: ?

dij4b0la je napisao(la):
procitaj sta si napiso pa opet razmisli :)

:lol: pa slichno si neshto rekao u tvom postu gore.samo shto nisi napisao pa kakve veze ima download sa uploadom :D

a ja sam se zeznuo to priznajem :oops: :D imam alibi,bio sam navaren :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top