Torrenti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
17.02.2009
Poruka
21
Re: ?

cekamo head admina pa da vidimo sta ce da kaze a dok se ne odluci ako nekom treba nesto sa torrentA neko mi posalje PP.. ;)
 
Član
Učlanjen(a)
17.02.2009
Poruka
16
Re: ?

stozoran je napisao(la):
Ne vidim razloge zasto ne bi bio link ka torrentima. Svakome ostaviti mogucnost izbora.
Par korisnih stvarcica, koje verujem svi vec znate, ali nije na odmet da se podsetimo:
1. Rapidshare free account:
:arrow: Ako ste free user, da bi izbegli cekanje izmedju dva download-a, po zavrsetku skidanja fajla restartujte internet konekciju (iskljuci-ukljuci ADSL ruter - za ADSL konekciju...). Na taj nacin menjate IP i mozete odmah na sledeci download.

2. Torrent
:arrow: Brzina download-a zavisi od mnogo faktora ali recimo da dva najvise uticu:

  • broj dostupnih "izvora" na netu na sta ne mozemo uticati[/*:m:3bywy6r8]
  • otvaranje porta sto je jednostavno uraditi i daje max brzinu koja nije konstantna i ponovo zavisi od navedenog pod a.)[/*:m:3bywy6r8]

da bi izbegli chekanje na rapidu i to restartovanje koNpa skinite :arrow: universal share downloader.
mali program koji samo ukljuchish,naslazesh linkove na njega i on sam skida.
znachi otvorish program,odesh na rapid i na svaki link koji ti treba idesh desni klik i copy.tako se linkovi automatski prebacuju u USD. (ponekad kad program preuzima link a ti kopirash linkove,oni se u pochetku ne vide na listi skidanja.sachekaj da krene da skida i onda iskopiraj ostale linkove u program)

nadam se da ce ovo pomoci ljudima koji se smaraju sa rapidom
 
Član
Učlanjen(a)
04.02.2009
Poruka
22
Re: ?

Rapidshare je zakon!Ja imam premium nalog vec 2 godine.I to jedan nalog na tri coveka, tako da nas kosta malo....a svi zadovoljni.....
Nemam nista protiv torenata, ko hoce neka ih postavi slobodno, mada svi dobro znamo sajtove koji su ih puni!
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
115
Re: ?

Pa i moze da se stavi to za neke vec programe igre pa ti ga ostavis preko noci ovako za rapid mora da si na kompu
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Re: ?

meni je samo problem u tome ?to ja nikad neznam dal ?e mi se skinuti ili ?e stati na 97% kao ?to mi se jednom desilo za jednu film trilogiju od 4 gb, pa sam puko, dok na rapidshareu kad krene? da skida? 100% si siguran da ?e ti se skinuti
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
115
Re: ?

Ma da 100 % pa moze i tu da ti se pojavi mrtav link samo kod torrenta nikad nisi siguran ovo je kao malo pouzdanije ali ako hocemo da na forumu bude svega i svacega moramo i to da ubacimo
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
Re: ?

Nece biti postavljanja torrenata. Za to sluze trackeri koji imaju vlastiti search i mozete videti koliko ima seedera ( ljudi koji uploduju ) a koliko leechera ( ljudi koji downloduju ). Ako bi ovde postavili link, nikada ne bi znali da li ima seedera na njemu i da li je link validan. Drugo, za torrente vam je i potreban klijent tipa uTorrent , azureus ( sada se zove vuze) ili neki slicni a ma RS vam je dovoljan samo link.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top