Učlanjen(a)
30.12.2009
Poruka
21
postoji li neki drugi program osim xapk za instaliranje ovih novih xapk jer moj zelefon sa xapk ne moze nista instalirati

Bespotrebno se komplikuje. Otvoriš xapk nekim arhiverom, lično koristim rar, i ekstraktujes šta ti treba (recimo samo apk ako imaš instalirano od ranije) ili ekstraktujes sve i instaliraš apk, a obb ručno kopiraš.

Može i da se preimenuje u zip, pa otvori arhiverom, ako je teže za snaći se sa xapk.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Član
Učlanjen(a)
19.11.2011
Poruka
319
Moze li pomoc, instalirao sam Alfanum i uradio sva podesavanja, ali u Tom Tom Labs nemam eksperimentalni dio. Zelim da sklonim Predraga.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
151ba4ffee654d2df867a864067e6e40.jpg
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
30.12.2009
Poruka
21
Moze li pomoc, instalirao sam Alfanum i uradio sva podesavanja, ali u Tom Tom Labs nemam eksperimentalni dio. Zelim da sklonim Predraga.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
151ba4ffee654d2df867a864067e6e40.jpg
Šta znači "sva podešavanja"? Android ili sama aplikacija ili oboje? U svakom slučaju, glas se podešava u Settings/Sound, a ne u Labs. Nekoliko poruka ranije ima Screenshot kako bi trebalo da izgleda.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Član
Učlanjen(a)
19.11.2011
Poruka
319
Mislim na ova podesavanja:

1.Instalirati Alfanum i dati potrebne dozvole
2.Jezik telefona prebaciti na SR ako vec nije
3.U podesavanjima tekst u govor izabrati Alfanum za podrazumevani mehanizam
4.Za jezik izabrati SR (u podesavanjima tekst u govor)
5.U TomTom MOD ukljuciti opciju platforma TTS glasova
Podesavanja>TomTom laboratorija>opcije-pazljivo koriscenje>eksperimentalne funkcije.
6.Ponovo pokrenuti TomTom NDS
7.Nakon toga ce pored Predraga (nikad vise) biti i Danica

Kad dodjem do tačke 5. ovaj dio ne vidim u navigaciji.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.618
Ne čitate pažljivo kompletne postove i diskusiju.
Moraš da instaliraš MOD Poklon verziju, ta mogućnost je u originalu zatključana
Ili standardni MOD, samo što jezik interfejsa uređaja moraš da prebaciš na Srpski
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
795
Zar nije lakse, korisnicima Androida na engleskom da kazete iz values-sr prekopiraju strings.xml u values-en-rUS. Spakiju i potpisu APK nego praviti MOD Poklon verzija?

Hrvati imaju TTS preko app Code Factory (TT ima Nuance biblioteke) a Srbima mora posebna verzija. A ne mora :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.11.2011
Poruka
319
Primjetio sam da mi se tel. uopste ne grije kada koristim ovu verziju aplikacije. Sa TT Go verzijom mi se tel. bas grijao.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Natrag
Top