Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
U postu # 197 postavljeni su sveži linkovi.
Obratite pažnju na krajnju napomenu

Zapažanja, što se tiče samog NDS-a, iako TT nije naveo potpuni changelog
- novi navi app je osetno "teži"
- sada je vidljivo dosta više POI sa prikazanim odgovarajućim brendom
- prisutno je više boja za prikaz
...

Moze li se u ovoj verziji koju sam instalirao na internu memoriju jer nemam sd karticu ubaciti Srpski glas - Jovanka i ako moze gdje se tacno ubacuje???
 
Učlanjen(a)
25.06.2013
Poruka
162
NE MOZE bez ROOT-a . I dalje je isti odgovor kao i za prethodni put u postu #148
Ali stvarno ne razumem zasto ne TTS, narocito sada kada imate na raspolaganju SR i HR TTS glas.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Ja ne bjezim ali odakle da skinem taj TTS. Slabo se razumijem u navigacije. Mogu li dobiti link odnosno uputstvo kako da instaliram?
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.656
Skini običan Alfanum Danica TTS apk iz iGO teme. Nikakva nauka za instalaciju, isto kao i svaki drugi apk
Ono što ume uslovno rečeno da komplikuje stvar, je da ubediš telefon da mu to bude default TTS engine.
Ovo samo zato što opcije, zavisno od proizvođača i UI-ja, umeju da budu zavučene.
Znači, potrebno je u telefonu da umesto google TTS-a setuješ Alfanum kao defolt, potom u NDS-u uključiš TTS glasove i posteće ti vidljiv
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.656
Drugar, izmeni odnosno prilagodi uputstvo
2.Jezik telefona prebaciti na SR ako vec nije
Ovaj korak je nepotreban ako se koristi poklon verzija
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Što se tiče navigacije oko 10 sati sam je probao prema Vinkovcima i okolo iznenadio sam se sve uredno pokaziva i radi savršeno po Hrvatskoj,pokaziva i javlja za ove nove kamere što su od prošle godine postavljene svaku vidi jednostavnim riječnikom odlična navigacija nema se šta reći jedino što moj mobitel nije rotan pa nemam te napredne glasove ovo ostalo je sve super
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
sve sam propratio ali nikako da to naredim ne ide i đabe ubih se i ništa ne napravih
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Što se tiče navigacije oko 10 sati sam je probao prema Vinkovcima i okolo iznenadio sam se sve uredno pokaziva i radi savršeno po Hrvatskoj,pokaziva i javlja za ove nove kamere što su od prošle godine postavljene svaku vidi jednostavnim riječnikom odlična navigacija nema se šta reći jedino što moj mobitel nije rotan pa nemam te napredne glasove ovo ostalo je sve super
nisam nešto u toku ali koliko mi je poznato tomtom go i nds verzija nisu obavještavali na kamere...da li se to nešto promijenilo,ako da, od koje verzije

U postu # 197 postavljeni su sveži linkovi.
Obratite pažnju na krajnju napomenu

Zapažanja, što se tiče samog NDS-a, iako TT nije naveo potpuni changelog
- novi navi app je osetno "teži"
- sada je vidljivo dosta više POI sa prikazanim odgovarajućim brendom
- prisutno je više boja za prikaz
...
o kojoj "težini" pričamo...kod mene je trenutno 1.8.7 verzija i teška je oko 285 mb..
 
Natrag
Top