VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.618
Nema to veze sa sotverom nego sa mapama
Juče je prošao jedan (konačno) ozbiljniji apdejt gde je bila obnova kompletnog sadržaja, ne samo mali inkrementalni.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.618
29.06.2020.
Izdanje
v.1.8.13.b.563/564 MOD
by david0vich



Važi isto što i za prethodno izdanje.
Moguće je pregaziti prethodnu modifikaciju ovom

Izmene
Kod:
- Rešen je problem gde MyDrive zapisi nisu sinhronizovani

Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.

***POKLON***

Verzija čiji je interfejs na srpskom jeziku iako je UI uređaja na engleskom:

Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.

Tnx @david0vich
 
Učlanjen(a)
25.06.2013
Poruka
162
Dodao bih samo na prethodni post da koristite EN US za interfejs telefona.Ovo se odnosi na "poklon" kako je Bocky72 nazvao.
 
Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
Ne vredi! Ni sa najnovijom verzijom i prebacivanjem jezika na English US, TT ne vidi Danicu. Ili pukne prilikom pokušaja promene zvuka, ili u ponudjenim TTS nema Danice. Verovatno ovaj alfanum ne sarađuje sa MIUI ili ima još neka skrivena opcija za aktiviranje (osim text to speech output) za koju ja ne znam?

EDIT
Sada puca i prilikom podizanja aplikacije.
 
Učlanjen(a)
25.06.2013
Poruka
162
Koji Alfanum koristis? Uz ovu aplikaciju radi standardni.
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Probaj sledeće
1.Obriši UI jezike na telefonu osim EN US i alfanum pa restartuj telefon
2.Obriši keš za TomTom
3.Pokreni TT bez alfanum aplikacije i podesi podrsku za TTS u LABS meniju zatim podesi Samantha glas restartuj TT apk
4.Instaliraj Alfanum sa linka gore i u podesavanjima stavi "koristi umesto sistemskih"
5.U podesavanjima za TTS podesi alfanum kao podrazumevani i izaberi Srpski glas

sada kada pokrenes TT trebalo bi da radi
 
Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
Koji Alfanum koristis? Uz ovu aplikaciju radi standardni.
[Hidden content]
Probaj sledeće
1.Obriši UI jezike na telefonu osim EN US i alfanum pa restartuj telefon
2.Obriši keš za TomTom
3.Pokreni TT bez alfanum aplikacije i podesi podrsku za TTS u LABS meniju zatim podesi Samantha glas restartuj TT apk
4.Instaliraj Alfanum sa linka gore i u podesavanjima stavi "koristi umesto sistemskih"
5.U podesavanjima za TTS podesi alfanum kao podrazumevani i izaberi Srpski glas

sada kada pokrenes TT trebalo bi da radi
Hvala @david0vich! Problem je bio u alfanum TTS iz posta #165, sa ovim alfanum BD 1.1 verzija, prepoznaje Danicu bez problema na MIUI sa srpskom ćirilicom i MOD verzijom 564 iz posta #183. Hvala i @Bocky72 i ostalima koji pomažu u razvijanju ove aplikacije i srpskog TTS-a.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
25.06.2013
Poruka
162
:mig: Eto i to smo resili. Samo... molim te zbog ostalih reci nam koju apk iz posta #183 ?
Standardnu ili verziju kada je UI telefona na EN US (ona pod poklon) ?
Kod mene radi sa obe.
 
Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
:mig: Eto i to smo resili. Samo... molim te zbog ostalih reci nam koju apk iz posta #183 ?
Standardnu ili verziju kada je UI telefona na EN US (ona pod poklon) ?
Kod mene radi sa obe.
Standardna verzija V.1.8.13.b.564 MOD (ne poklon). UI srpska ćirilica na xiaomi redmi note 9s. Problem je bio u alfanum TTS izdanju za telefone čiji je softver na drugom jeziku. Sa tom verzijom nije hteo da radi TT, a verziju Alfanum BD nisam našao u ovoj temi.

EDIT
Možda ne bi bilo loše da se uz linkove za OBB paket i srpski glas Jovanka prikači i link ka Alfanum TTS danica da ne bi dolazilo do sličnih zabuna. Pozz.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
09.05.2009
Poruka
204
i ja sam uspeo da imam Danicu na miui sa poklon verzijom od bokija,sad malo da je testiram.
 
Natrag
Top