Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
444
29.06.2020.
Izdanje
v.1.8.13.b.563/564 MOD
by david0vich



Važi isto što i za prethodno izdanje.
Moguće je pregaziti prethodnu modifikaciju ovom

Izmene
Kod:
- Rešen je problem gde MyDrive zapisi nisu sinhronizovani

[Hidden content]

***POKLON***

Verzija čiji je interfejs na srpskom jeziku iako je UI uređaja na engleskom:

[Hidden content]

Tnx @david0vich
Hvala Boki na obe verzije, imam dva pitanja - da li je MyDrive sinhronizacija popravljena i na ovoj POKLON verziji? Takodje me zanima ako bih da pregazim prethodnu instalaciju, da li treba da prolazim kroz kompletan proces (zamena OBB pa onda instalacija) ili je dovoljno samo pregaziti staru verziju ovom novijom (pitanje se odnosi i na POKLON verziju)?
 
Učlanjen(a)
25.06.2013
Poruka
162
Nisam Boki ali mogu da odgovorim...
My drive sinhronizacija je bila do TT servera i kako oni navode to je reseno.
Ako već koristis neku MOD verziju (od 1.8.10) moguce je instalirati noviju verziju preko stare (Standardna ili Poklon nebitno je) kao update.
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
444
Hvala na odgovoru, tek sam sad primetio da ispod verzije pise "by Davidovich" :) hvala i tebi, odnosno obojici na svemu sto radite ovde. Dakle nema potrebe da menjam obb vec samo pregazim novom instalacijom, probam vec za vikend, vrlo bi mi znacilo da sinhronizacija radi kako treba.
 
Učlanjen(a)
25.06.2013
Poruka
162
Problem sa sinhronizacijom je bio do TT servera kao sto rekoh pa su se zalili ljudi koji imaju legalne verzije TT navigacije.
Ja licno nisam probao MyDrive, niti cu ga koristiti uz nelegalne verzije jer ipak tu se vide sve tvoje lokacije,Favoriti rute itd.
Jednostavno mislim da nije pametno (mislim da se @Bocky72 slaze po tom pitanju samnom) pa ti savetujem da procitas EULA detaljno da vidis detalje o privatnosti.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
TomTom NDS 1.8.14.b.565,566


TomTom NDS 1.8.14.b.565


Supported CPU: armeabi-v7a


TomTom NDS 1.8.14.b.566


Supported CPU: arm64-v8a


+ OBB package

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.

Hvala - navigator

Srpski glas - Jovanka

Ako vec imate srpski glas - Predrag - onda sa linka - Srpski glas - Jovanka -skinite fajl -110.7z - raspakujte ga i folder - 110 - zamijenite sa postojecim u -
-***\Android\data\com.tomtom.gplay.navapp.nds\files\ContentKitData\voices.

Kada pokrenete navigaciju dobit cete obavjestenje da glas nije kompatabilan sa... ali to ignorisite.
Sada cete u podesavanjima - glasovi - imati - Jovanka - mada ste selektovali - Predrag.

Srpski glas - Jovanka
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.620
15.07.2020.
270_hdpi_loading_round_final.png
Izdanje
v.1.8.14. MOD
by david0vich

Važi isto što i za prethodno izdanje.
Moguće je pregaziti prethodnu modifikaciju ovom

Izmene
Kod:
*** TomTom
Ispravke grešaka i poboljšanja

*** david0vich MOD
1. Verzije za sve arhitekture i OBB datoteka objedinjeni su jednom APK-u
2. Uklonjeni program Bugsnag i Crashlitics (softver za nadgledanje grešaka i izveštavanje)
3. Dodana je TTS podrška za nove jezike (bugarski, katalonski, hrvatski, latvijski, litvanski, ukrajinski,
slovenački, estonski, bosanski), ali neki od njih nisu u potpunosti prevedeni.

Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.

***POKLON***

Dodatna modifikacija
Verzija čiji je interfejs na srpskom jeziku iako je UI uređaja na engleskom:


Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.

Tnx @david0vich

Napomena

Instalacija je sada u formi XAPK fajla. Ako nemate softver ili ne znate kako da instalirate, možete to učiniti sa
xapk installer
info:
Kod:
https://apkpure.com/xapk-installer/com.apkpure.installer
ili dodelite trajnu asocijaciju u sistemu čime možete pokretati install iz bilo kog fajl menadžera, ili to radite iz same app.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Nevjerojatno taj TomTom NDS lad se instalira i sve radi nigdje ga na uređaju ne mogu naći sve normalno radi i kad odem u com.tomtom.gplay.navapp.nds\files tu nastaje kraj više ništa nema niti se vidi resetovao sam par puta mobitel ali uvijek isto i stvarno mi nije jasno mobitel je samsung galaxy A70 android 10
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.620
Postoji neki mali problem oko instalera.
Do daljnjeg je povučen fajl, posle ćemo obnoviti linkove.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.620
U postu # 197 postavljeni su sveži linkovi.
Obratite pažnju na krajnju napomenu

Zapažanja, što se tiče samog NDS-a, iako TT nije naveo potpuni changelog
- novi navi app je osetno "teži"
- sada je vidljivo dosta više POI sa prikazanim odgovarajućim brendom
- prisutno je više boja za prikaz
...
 
Natrag
Top