Tipovi

Član
Učlanjen(a)
16.09.2009
Poruka
16
Srbija - Rumunija 1 i 2-3 gola
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Hertha - Wolfsburg

Hertha - Wolfsburg 2 @ 1.8
Datum: 25. oktobar 2009 /// Početak: 16:30


Da li Hertha moze da se trgne i napravi korak u pravom smeru.Da li ce Wolfsburg konacno zaigrati na svom nivou.To su samo neka od pitanja na koja cemo dobiti odgovor u nedlju popodne.Kako stvari stoje, cini se da je Hertha u ocajnom stanju i da ce im trebati mnogo vremena da se oporave.Wolfsburg ce ukoliko pruzi normalnu partiju stici do bodova u Berlinu.Mislimo da su sampioni u stanju to da urade i opkladicemo se na njihovu pobedu.
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Atalanta - Parma 1 @ 2,1

Gledao sam prošlu utakmicu Atalante i jako su me oduševili igrom, ako tako budu igrali i danas mislim da će to biti čist kec ;)
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Probacemo!

Everton vs Liverpool 2 @ 2.1


S obzirom da je Everton lišen pomoći velikog broja njegovih fudbalerima, Liverpul izrasta u velikog favorita. Gosti svakako poseduju kvalitetniji tim, što će još više biti vidljivo na terenu, gde će domaćin nastupati izuzetno oslabljen. Pobeda Liverpula ne bi smela doći u pitanje i siguran sam da su spremni da se vrate na put slave.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
everton vs liverpool 2 @ 2.1


s obzirom da je everton lišen pomoći velikog broja njegovih fudbalerima, liverpul izrasta u velikog favorita. Gosti svakako poseduju kvalitetniji tim, što će još više biti vidljivo na terenu, gde će domaćin nastupati izuzetno oslabljen. Pobeda liverpula ne bi smela doći u pitanje i siguran sam da su spremni da se vrate na put slave.

ft: 0:2 :)
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2009
Poruka
16
deportivo-velez 2
U proslom kolu velez je odmarao vecinu igraca te se stoga vidi kako su ozbiljno shvatili danasnji mec.
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2009
Poruka
3
bsk-partizan 3+,lece-gallipoli 2+,3+,chelsea-aston villa 1,mainc-wolfsburg 3+,millwall -stockport 1+,west ham 1
 
Član
Učlanjen(a)
11.02.2010
Poruka
113
Ajde malo da ozivimo i ovaj topik.


West Ham-Sunderland @1, kvota 2.1

Mislim da je ovo utakmica sezone za cekicare. Sunderland iako je obezbedio opstanak ne verujem da ce lako da se predaju tako da ocekujem tesku utakmicu gde Wh ima motiva na pretek. Proslog vikenda wh se vratio neporazen, odigravsi 2-2 sa evertonom. Sunderland je nacionio jos veci uspeh jer su pobedili totenhema na svom terenu sa 3-1.
WH jednostavno mora da pobedi jer se nalazi samo jedan bod od zone ispadanja, a i hull koji mu je zapetama igra derbi zacelja sa barnlijem koji su ubedljivo najgori gosti sa samo jednim osvojenim bodom tako da tu hull lagano moze da pobedi i da prestigne cekicare.
U prvom mecu ove sezone su podeili bodove, ekipa sunderlanda dosta lose igra na gostujucim terenima i ima skorom 1-4-11 tako da ocekujem pobedu WEST HAMA!
 
Natrag
Top