Tipovi

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
LS: Kvalifikacije

FC Sheriff - Olympiakos 2 @ 1.75 & 3+ @ 1.7
Datum: 18. avgust 2009. ; 20:45h

Ovaj dvomec ce biti veoma zanimljiv, da li ovaj manje poznati klub moze da pobedi sampiona Grcke, da li su toliko dorasli ali bitno je da ce biti stvarno zanimljivo. Ja mislim da ce biti vise od tri gola u oba meca, i takodje mislim da ce Oly pobediti , a ako pobede, ja mislim da je ova bajka za Sheriff gotova.

Srecno :$
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Zaragoza - Tenerife 1 @ 2.0
29. avgust 2009 ; Početak: 22h

Bez dileme, Saragosa poseduje za klasu kvalitetniji tim od gostiju iz Tenerifea. Utakmica neće biti nimalo dosadna, očekuje nas dobra igra, kao i u svakom međusobnom duelu ovih rivala. Veliku prednost dajem domaćoj Saragosi i ustručavam se da kažem da bi sve osim njihove pobede na ovoj utakmici bilo veliko iznenađenje.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Leverkusen - Bochum 3+ @ 1.6
29. avgust 2009 ; Početak: 15:30h

Ocekujemo da ce domaci tim dominirati u sutrasnjem mecu i da ce na kraju stici do tri boda na ubedljiv nacin.Bochum ce doci u Leverkusen da se brani, ali to je tesko uciniti i za mnogo jace timove nego sto su to oni.Kvota na pobedu domacina je zasluzeno mala, pa tu opkladu necemo previse razmatrati.Ocekujemo da domaci postignu nekoliko pogodaka, a ni gosti nisu bez sanse da se upisu.Posle goleade u poslednjem kolu, Bayer ce pokusati da istu stvar ponovi, i jos jednom se oduzi vernim navijacima za neslavne partije iz prosle sezone.Pokusacemo sa 3+, a u nekim varijantama i sa vise od 4 gola.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Čukarički - Vojvodina 2 @ 2.0
29. avgust 2009 ; Početak: 17h

Ubeđen sam i nemam dileme oko toga da li će Vojvodina slaviti na Banovom Brdu. Čukarički je zaista katastrofalan ove sezone i to ne moramo kriti. Ukoliko izabranici trenera Dragoslava Stepanovića ponove partije iz prethodnih mečeva, pobeda ni u jednom trenutno neće doći u pitanje.
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Zaragoza - Tenerife 1 @ 2.0
29. avgust 2009 ; Početak: 22h

Bez dileme, Saragosa poseduje za klasu kvalitetniji tim od gostiju iz Tenerifea. Utakmica neće biti nimalo dosadna, očekuje nas dobra igra, kao i u svakom međusobnom duelu ovih rivala. Veliku prednost dajem domaćoj Saragosi i ustručavam se da kažem da bi sve osim njihove pobede na ovoj utakmici bilo veliko iznenađenje.

--------------------------------------------------------------------------------------------


Leverkusen - Bochum 3+ @ 1.6
29. avgust 2009 ; Početak: 15:30h

Ocekujemo da ce domaci tim dominirati u sutrasnjem mecu i da ce na kraju stici do tri boda na ubedljiv nacin.Bochum ce doci u Leverkusen da se brani, ali to je tesko uciniti i za mnogo jace timove nego sto su to oni.Kvota na pobedu domacina je zasluzeno mala, pa tu opkladu necemo previse razmatrati.Ocekujemo da domaci postignu nekoliko pogodaka, a ni gosti nisu bez sanse da se upisu.Posle goleade u poslednjem kolu, Bayer ce pokusati da istu stvar ponovi, i jos jednom se oduzi vernim navijacima za neslavne partije iz prosle sezone.Pokusacemo sa 3+, a u nekim varijantama i sa vise od 4 gola.

--------------------------------------------------------------------------------------------


Čukarički - Vojvodina 2 @ 2.0
29. avgust 2009 ; Početak: 17h

Ubeđen sam i nemam dileme oko toga da li će Vojvodina slaviti na Banovom Brdu. Čukarički je zaista katastrofalan ove sezone i to ne moramo kriti. Ukoliko izabranici trenera Dragoslava Stepanovića ponove partije iz prethodnih mečeva, pobeda ni u jednom trenutno neće doći u pitanje.
Na ovo ću da dodam još

Kjevo - Lacio 2 @ 2,4
30.08.2009. 20:45

Više navijački, ali takođe mislim da je Lacio u dobroj formi i ima dosta veći stepen kvaliteta od Kjeva. Naravno i Kjevo ima svoje pulene, ali mislim da će biti dobra tekma i nadam se barem minimalnoj pobedi Lacija

Roma - Juventus 0-2 @ staviću kad vidim u klađi
30.08.2009. 18:00
Mislim da će više biti branjenja i proveravanja snaga nego neke borbe...nevalja gubiti bodove na početku sezone.

I to će biti moj tiket ;)
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
zaragoza - tenerife 1 @ 2.0
29. Avgust 2009 ; početak: 22h

ft: 1:0 :)

--------------------------------------------------------------------------------------------

leverkusen - bochum 3+ @ 1.6
29. Avgust 2009 ; početak: 15:30h

ft: 2:1 :)

--------------------------------------------------------------------------------------------

čukarički - vojvodina 2 @ 2.0
29. Avgust 2009 ; početak: 17h

ft: 1:3 :)
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
ft: 1:0 :)

--------------------------------------------------------------------------------------------




ft: 2:1 :)

--------------------------------------------------------------------------------------------




ft: 1:3 :)
Odlično si mi ovo tipovao,HVALA. Sad samo sutra da dođe ovo što sam ja nažvrljao :roll:
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2009
Poruka
16
sahtjor-partizan fix 1 na golove 4+
Partizan nema šanse a sve zbog toga što je atmosvera u klubu katastrofa,pošteni napuštaju klub a lopovi ostaju.
 
Natrag
Top