Tema za sve i svasta

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ok onda neka ostane na ovom delu foruma zezanje je zezanje, mislim nije isto, ali amkar tema nije završila u kanti :dntknw:
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
slatkisu moj..vec nekoliko tema je zavrsilo kao spam..jedna je zbog njih zakljucana..ja vise ne znam sta da pisem..da li da uopste bilo sta pisem..pored nekih prijatelja neprijatelji ti nisu potrebni..stvarno sam se razocarala u neke ljude..ali mnogo..bas mnogo..

Zato meni jednom obrisali temu (jer je bila dupla,a meni nije izbacilo da je dupla) i ja vise ne postavljam jbt trebam grah da bacam da znam sta ima a sta ne...i vise ne postavljam samo se druzim i nema problema:dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
ne lupajte ... nema foruma bez spama i ne moze se nikako zapretiti gube se tako korisnici a ako su neke uvrede onda uredu ...
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
"Zato meni jednom obrisali temu (jer je bila dupla,a meni nije izbacilo da je dupla) i ja vise ne postavljam jbt trebam grah da bacam da znam sta ima a sta ne...i vise ne postavljam samo se druzim i nema problema"

jel mi verujes slatkice da vise ne smem temu da otvorim od ovih spamera ... odmah ce da je useru i zavrsice ovde ... a tome mora na put da se stane ... stvarno nema smisla vise ...

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

ne lupajte ... nema foruma bez spama i ne moze se nikako zapretiti gube se tako korisnici a ako su neke uvrede onda uredu ...

sacekaj malo ... tacno je da nema foruma bez spama ali sta ako taj spam ne prestaje vec je iz dana u dan sve jaci i sve gori??? sta u takvim situacijama da se radi?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
slazem se. ali ostajem pri misljenju da im nekako treba skrenuti paznju ...
Ali kako o tome se radi, uvek će sve da se svede na neku priču koja će po svojoj samom prirodi da se pretvori u spam. Tu dogovora nema, ne treba preterivati sa tim elementima... to će uvek biti zaključak kakav god da je pojedinačan primer... uvek naš treba da bude prvi korak :dntknw:
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
jel mi verujes slatkice da vise ne smem temu da otvorim od ovih spamera ... odmah ce da je useru i zavrsice ovde ... a tome mora na put da se stane ... stvarno nema smisla vise ...

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------



sacekaj malo ... tacno je da nema foruma bez spama ali sta ako taj spam ne prestaje vec je iz dana u dan sve jaci i sve gori??? sta u takvim situacijama da se radi?
Pa ja smijem ali necu da otvaram nove teme...ne isplati se rekoh ja narod je stoka:blum3:
Ne mozes ti nista mi "obicni smrtnici" mozemo se satrati ovdje od razmisljanja sta,kako ali valjda imaju ljudi zaduzeni za to pa neka se pobrinu,malo rigoroznije zakone treba uvesti!!!:rofl::rofl::rofl:
Ne znam stvarno "ne razumim ti se ja u to jarane":rofl:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
slazem se potpuno, vec sam rekao. ali death, zar cemo u narednih ko zna koliko godina, poziveo SF, zar cemo stalno da prijavljujemo post za postom, svakog dana ... ne znam ... ludim od pojedinih komentara ... meni se dize kosa na glavi mogu tek da mislim kako je ostalima koji su tu jos od ranije ...
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Pa onda ignorišite one koji spamuju i nastavite dalje, ako je dobra tema yes3

edit. jeste ali tu nema leka premnogo je članova i nemoguće je sve ispratiti i izbrisati za kratko vreme
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
sacekaj malo ... tacno je da nema foruma bez spama ali sta ako taj spam ne prestaje vec je iz dana u dan sve jaci i sve gori??? sta u takvim situacijama da se radi?
pa ne spamuju valjda svi korisnici non stop ... oni koji su aktivni u tome a nema ih puno,zapretiti im ako to ne ispostuju popice caj od banovine i to je to dalje polemike nema :dntknw:
 
Natrag
Top