Tema za sve i svasta

Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
591
Ako je dozvoljeno ovako nesto ovo je tema gde moze pisati ko sta zeli o bilo cemu.....Kako je proveo dan,sta radi u slobodno vreme i bla bla bla.....da bude nesto kao 'nas chat' ;) yes3
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Ako je dozvoljeno ovako nesto ovo je tema gde moze pisati ko sta zeli o bilo cemu.....Kako je proveo dan,sta radi u slobodno vreme i bla bla bla.....da bude nesto kao 'nas chat' ;) yes3

to ces morati da pitas crvendac 011. stupi sa njom u kontakt putem privatnih poruka. ako ona bude odobrila, uz tebe sam
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2010
Poruka
195
Izvini ali sve i svasta se vec pise po drugim podforumima u offtopicu, tako da......mozda lepo mesto za spamere
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
591
to ces morati da pitas crvendac 011. stupi sa njom u kontakt putem privatnih poruka. ako ona bude odobrila, uz tebe sam


odobreno je yes3

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Izvini ali sve i svasta se vec pise po drugim podforumima u offtopicu, tako da......mozda lepo mesto za spamere


Pa neka bude i to samo da se malo sklonimo konkretnih tema ....
I naravno racunam da bude bez svadja i vredjanja.....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Mislim da bi ovo mogla da bude tema gde svako na primer može da kaže o čemu razmišlja, šta mu se desilo danas, ovih dana, šta planira, šta ga tišti i tako to...pa malo diskusije... da se ne bi otvarale teme za svaku sitnicu ma koliko zanimljiva bila... eto kompromis za sve :)
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
591
Mislim da bi ovo mogla da bude tema gde svako na primer može da kaže o čemu razmišlja, šta mu se desilo danas, ovih dana, šta planira, šta ga tišti i tako to...pa malo diskusije... da se ne bi otvarale teme za svaku sitnicu ma koliko zanimljiva bila... eto kompromis za sve :)

Hvala Row , tako sam nesto i napisala u opisu teme :)
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Mislim da bi ovo mogla da bude tema gde svako na primer može da kaže o čemu razmišlja, šta mu se desilo danas, ovih dana, šta planira, šta ga tišti i tako to...pa malo diskusije... da se ne bi otvarale teme za svaku sitnicu ma koliko zanimljiva bila... eto kompromis za sve :)

ja mislim da je Endzi to i zelela kad ju je pokrenula
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
591
A, smijemo li se ujedati?:lol:

Pa ajd da to bude dozvoljeno yes3 ....
Samo zato sto tako pitas :blum3:

Dodato posle 11 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

ja mislim da je Endzi to i zelela kad ju je pokrenula


Kad si vec izgovorio Endzi ovo sam oduvek htela da napisem ali nisam znala gde :
But Angie, Angie
You can't say we never tried
Angie, You're beautiful
:D:)
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top