Tema za sve i svasta

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
opet su mi pokakili post pa je zbog njih premesten u spam..ja stvarno nisam pametna vise sta ciniti..da li da ostanem ili da odem ..ovo vise nema nikakvog smisla..
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
pa kako mozemo? ne mozemo nista. takvi su .... sta sad da se radi ... ono, secas se mene u pocetku ... a ovo sada .... ja sam bio beba u odnosu na ovo ... preterali su ... mozda da pokrenemo neko pitanje ili nesto ... ne znam ... svaki predlog je dobrodosao ...
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Da, da popravio si se yes3
Predlog u kom smislu :dntknw:
Za spam nikad neće moći da se odrede potpuno precizni kriterijumi, uvek će to zavisiti od opštih pravila i osećaja nadležnih ...
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
opet su mi pokakili post pa je zbog njih premesten u spam..ja stvarno nisam pametna vise sta ciniti..da li da ostanem ili da odem ..ovo vise nema nikakvog smisla..

NE!!!cecilija ne idi!!!a joj mene pa to je samo jedna tema kuda ces???:cray:
Vidi placem nemoj da me Bleki mora opet tjesiti pa ne moze covjek vise:girl_sigh:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
ne znam ... da pokrenemo neku temu ... da im skrenemo paznju ... pa jbg covek, ko je krenulo na kraju ce sve teme ovde da zavrse ... vise ne smem temu da otvorim ...:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
slatkisu moj..vec nekoliko tema je zavrsilo kao spam..jedna je zbog njih zakljucana..ja vise ne znam sta da pisem..da li da uopste bilo sta pisem..pored nekih prijatelja neprijatelji ti nisu potrebni..stvarno sam se razocarala u neke ljude..ali mnogo..bas mnogo..
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
ne znam ... da pokrenemo neku temu ... da im skrenemo paznju ... pa jbg covek, ko je krenulo na kraju ce sve teme ovde da zavrse ... vise ne smem temu da otvorim ...:dntknw:
Ma znam šta hoćeš da kažeš ali prvo moramo poći od sebe... ne sme da se preteruje, nije ni njima lako da sve iskontrolišu :dntknw:
Počelo je mnogo da se spamuje to svi vide zato nikakav predlog još nije potreban. Prvo da vidimo kad i kako određeni elementi mogu da se koriste:dntknw:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Ma znam šta hoćeš da kažeš ali prvo moramo poći od sebe... ne sme da se preteruje, nije ni njima lako da sve iskontrolišu :dntknw:
Počelo je mnogo da se spamuje to svi vide zato nikakav predlog još nije potreban. Prvo da vidimo kad i kako određeni elementi mogu da se koriste:dntknw:

ne mogu da se koriste nikako. cim se uloguju na SF odmah krece spam ... u zadnja 3 dana stalno neko prijavljuje postove ... pa dokle vise majku mu ... dokle ...
 
Natrag
Top