Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.393
To je dokaz da je dobio šećernu vodicu.

To je dokaz da se ti ne možeš pomiriti sa činjenicom da vakcine nisu opasne kako bi ih ti predstavio.

Eno znanstvenih potvrda (iz Kanade) da je veća vjerojatnost da se zarazite,

Zato što u Kanadi ima 5 puta više vakcinisanih pa je i veća izloženost većeg dela populacije virusu.

Ali zaraziti se jedno je a dobiti težio oblik bolesti i smrtni ishod je nešto drugo. Vakcine su spasile 90% ljudi koji bi bili na raespiratorima i umrli da se nisu vakcinisali.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.324
Nemojte više plašiti ljude od onoga što treba da im pomogne i upućivati ih da se izlože virusu. Moj brat od tetke i dan danas oseća posledice virusa koji je preležao u martu. Pa vi se samo izlagajte vašem virusu. Tada nije bio vakcinisan.
Kovam brani samo se vi cjepite , kolko god hoćete puta , ali vi niste zadovoljni stime , hoćete sve da prisilite dase cjepe , toje tebi normalno moraju svi sljedit tvoj put , pa eto to zamene nije normalno , ijakosam ja preboljela bolest i nepadami na pamet dase cjepim ,

 
Poslednja izmena:
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.324
1642191152622.png

VIDEO: Roditelji, poslušajte pozorno!​

Odite na ovaj link i poslušajte

 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.393
Kovam brani samo se vi cjepite , kolko god hoćete puta , ali vi niste zadovoljni stime , hoćete sve da prisilite dase cjepe , toje tebi normalno moraju svi sljedit tvoj put , pa eto to zamene nije normalno , ijakosam ja preboljela bolest i nepadami na pamet dase cjepim ,

Problem je vaša antimedicinska propaganda zasnovana na strahu. Ja bih razumeo da vi iznosite tvrdnje za koje imate dokaze ili da su vaši oglašivači bar oprezni u tvrdnjama za koje nema dokaza. Ali ono što vi radite(ne mislim na tebe lično, već na one koji vas usmeravaju) jeste ogoljena propaganda bez ikakvih realnih dokaza. To je problem, Antonija, mediokriteta koje sledite.

Ono što rade vaši mediji jeste čisto izazivanje panike, nepoverenja, sumnjičavosti i naravno žestoka propaganda protiv ljudi koji zauzimaju odgovorna mesta u vladama, svetskim institucijma. Još jedan problem se krije iza svega, koji ti i mnogi još ne vidite. Hajde što ne verujte u virus, u vakcine itd. Hajde što verjuete u svetsku zaveru i razna čudesa. Nego, što se targetiraju ljudi, stiče se velika mržnja u masama prema tim ljudima i institucijama. Nisi ni svesna koliko smo blizu da zbog takve propagande ljudi krenu(masa-rulja) kamenicama na vlade i inistitucije. A onda Antonija moja, sledi mogući građanski rat, haos i svakodnevni ulični neredi.

Eto to je ono što vi nevidite, šta sve možete izazvati. Posle će biti kasno da se pokajete kada proizvedete ovakve stvari. Antonija, ne shvataš da su vam zarobili um i polako ga usmeravaju da vas sutra upotrebe da budete bacači plamena. Čuvaj ove reči što ti kažem...i daj Bože da se ne nađeš u takvoj masi i ti.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Uglavnom se radi o respiratorskim protokolima koji se namjeste na maksimum tako da ubiju pacijenta

Lekarsku praksu nikako ne treba kuditi, postoje savesni lekari koji spasavaju zivote.. Ali ko bezuslovno veruje u medicinu, moram reci da je taj malouman.

Vecina njih radi po protokolu, uslovljeni su otkazom sa posla, ako isti ne sprovode i ako se protive! Zato ne smemo verovati doktorima bezuslovno, i trebamo proveravati njihov rad!

Danas je veoma tesko pronaci savesnog lekara, a to je u proteklih nekoliko godina (30-ak godina) opste poznato!

Jovan se nece sloziti, jer covek nije upoznat sa medicinom, sa radom u zdravstvenim ustanovama, niti je imao prilike da u istima boravi. Zato je i njegov sud neobjektivan! Prosto ga ne treba slusati..

Pre 8 godina, dečko koga sam poznavao sa nepunih 30 godina života iznenada preminuo. Tada nije bilo vakcinacije koliko znam

Ovo se ne da porediti! Ti uopste nisi realan. Radi se o tome da ljudi preminu "neposredno" nakon primanja vakcine, i to sa istim simptomima tromboze!

Kada bi ti bio u pravu, ljudi bi umirali zbog raznih drugih razloga, a ne svi od tromboze!

Dakle, neko bi umro od iznenadne alergijeske reakcije - gusenja, neko bi umro od unutrasnjeg krvarenja (pucanja krvnog suda u mozgu) ili aneurizme, neko bi umro nakon pucanja slepog creva ili tankog creva, neko od Ileusa - zapetljaja creva, neko bi umro od sepse, neko od gangrene, pankreatitisa, neko bi iznenada umro od leukemije (bolest koja ubije za samo par dana), neko od fibrilacije - veoma opasnog oblika aritmije.. itd..

Razlozi zbog kojih ljudi iznenada umiru su brojni i nikako se ne mogu svesti pod isto, kao sto je ovde slucaj, da svi vakcinisani umiru od tromboze!

I ovde nije rec o klasicnom "infarktu" ili slogu, da budemo precizni! Vec o naprasnom zgrusavanju krvi koje uzrokuje stvaranje trombova (mnozina), koji se otkace i zapuse arterije (vise njih), izazivajuci uglavnom emboliju pluca, sto na kraju uzrokuje smrt! Posebno su ugrozeni sportisti, jer njima je cirkulacija ubrzana, pa dok vezbaju iznenada preminu, jer nema dovoljno vremena da se odreaguje, krv brzo krece.

Tromboza obicno ne daje nikakve simptome dok ne bude kasno! I mnogi se nakon vakcinacije suocavaju sa preteranim zgrusavanjem krvi, mnogi su prinudjeni da piju lekove za koagulaciju! (oni koji su imali srece da otkriju problem na vreme) Znam barem nekoliko osoba..

Ovde se dakle ne radi o necemu uobicajenom, pogotovo ne kod mladjih osoba! Mlade osobe u 90% slucajeva nisu u opasnosti da razviju trombozu, samo stare osobe!

I dacu savet, da bi sprecili zgrusavanje, pijte mnogo vode! Jednom dnevno andol, ili jednom nedeljno kafenu kasicicu lanenog ulja.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.329
Nisi ni svesna koliko smo blizu da zbog takve propagande ljudi krenu(masa-rulja) kamenicama na vlade i inistitucije. A onda Antonija moja, sledi mogući građanski rat, haos i svakodnevni ulični neredi.

U pravu si. A za taj građanski rat krivi ćete biti vi sotonine sluge ako ne prekinete opako zlo u koje ste se upustili i s kojim eksperimentirate. Mi smo za tebe "masa rulja", jer smo goloruki, a vi ste krema (potomci gmazova) i raspolažete sa svim vrstama i beskrajnim količinama oružja, ali rat (građanski) ćete sigurno na kraju izgubiti, jer sta stali na stranu vječnog gubitnika, đavla kojemu je vječnost zajamčena u paklenoj vatri.

Antonija, ne shvataš da su vam zarobili um i polako ga usmeravaju da vas sutra upotrebe da budete bacači plamena. Čuvaj ove reči što ti kažem...i daj Bože da se ne nađeš u takvoj masi i ti.

Zarobljeni um imaju takvi kao ti, koji evo sada kada se posljedice cjepiva točno znaju, hvali cjepivo i zbog toga što potpuno cijepljenima osigurava češće oboljenja od onih koji nisu uopće cijepljeni.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Nego, što se targetiraju ljudi, stiče se velika mržnja u masama prema tim ljudima i institucijama. Nisi ni svesna koliko smo blizu da zbog takve propagande ljudi krenu(masa-rulja) kamenicama na vlade i inistitucije

Ako ovo nema veze sa sotonom i Bogom, ako je stvar nekih siledzija, i treba da krene narod! Jer onda je to resenje!

Medjutim, ako je u pitanju duhovni rat (a jeste) to nista nece pomoci!

A ti "ruljom" nazivas narod koji se bori za "slobodu" i ljudska prava!

Evo ti "rulje" na internetu (kako ih ti nazivas), okupljenih u molitvi! Pozvao bih i ostale da se pridruze:


EDIT: Nece da izadje snimak stream-a, pa evo link kanala: https://m.youtube.com/channel/UCYB18mL9NcPeA-9Bkjivp1g

To je dokaz da je dobio šećernu vodicu.

Oni misle da svi primaju pravu vakcinu!?

Kad se vakcina testira, postoje najmanje 2 grupe, oni koji primaju pravu vakcinu i oni koji primaju placebo a misle da su primili pravu stvar! Dok su izlozeni bolesti, testira se ucinkovitost vakcine! To je opste poznato!

P.S. samo je jedna prava, ona u sredini kutije.
 
Poslednja izmena:
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.324

Jesu li slučajno propustili dati fiziološku otopinu predsjedniku Europskog parlamenta Davidu Sassoliju koji je umro u utorak od "komplikacija imunološkog sustava"​

1642228835109.png
Roberto Cuillo, glasnogovornik predsjednika Europskog parlamenta Davida Sassolija, objavio je na Twitteru da je umro i da će se ispostaviti da je umro od ozbiljne komplikacije povezane s njegovim imunološkim sustavom.

Potpuno cijepljen i ojačan predsjednik Europskog parlamenta bio je ključan u osmišljavanju sustava putovnica za cjepivo za cijelu EU.
VIŠE NA
 
Natrag
Top