Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.395
Ja mislim ipak drugačije. Koliko je takvih ekspiriment završilo smrtnim ishodom? Većina koja umire nije vakcinisana. Da li se treba izložiti takvom ekspiriment ili se vakcinisani pa iako oboliš dobiješ blaže simptome? Ja mislim da je bolje oboleti i tri puta lakšim simptom om nego jednom i umreti.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.333
Ja mislim ipak drugačije.

Možeš ti misliti što te volja, ali činjenice ostaju onakve kakve jesu. A činjenice kažu da se cijepljenjem Billovim cjepivom imunitet uruši za šest puta.

P.S. Zašto se ne očituješ o Billovu odbijanju smanjenja cijena cjepiva (storniranjem autorskih prava) kako bi cjepivo bilo dostupno siromašnima?
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.395
Ali se umire od virusa. A ta studija ima manjkavosti, no stvar je prosta, umire se od virusa. Umiru nevakcinisani 90% a i prošle godine, od čega se u umiralo kada nije bilo vakcine?

Od virusa. Ukinute vakcine, koje sada postoje, mislite da će ljudi prestati umirati od infekcije? Šta misliš?
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Možeš ti misliti što te volja, ali činjenice ostaju onakve kakve jesu. A činjenice kažu da se cijepljenjem Billovim cjepivom imunitet uruši za šest puta.

Problem je što oni činjenica nikada i nisu priznavali. Alergični su na njih.... od činjenica dobijaju napadaje epilepsije, urlanja, bacakaju se po podu i vrište kako činjenice teraju ljude da ne vole Isusa....
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
To nema veze, bitan je potencijal. Kakvi god da su, ako su iskreni shvatice na kraju da trebaju da se menjaju, mnogi su vec sad shvatili da takav nacin zivota Bog ne podrzava. Na kraju, mi ne mozemo nista uraditi, moze samo Bog, tako da samo nenasilni protesti dolaze u obzir.. A na Bogu je da ovo odlozi ili ne.. Mislim ipak da ce on produziti vreme da ljudi mogu da se pokaju i promene..
Dolazi vreme kad ce ljudi da kazu,dosta nam je bre vise cekanja na Boga i njegova obecanja,Gde je to obecanje njegovog dolaska,a to se vec sada sve vise i vise cuje....Nadalje ovde su medju tih 90% takozvanih vernika najvise "pravoslavaca,katolika,muslimana itd " koji veruju u teoriju evolucije...licno sam cuo vise njih koji kazu "ja sam pravoslavac koji verujem u teoriju evolucije" i slatko se ismejem...Ljudi kazu da su teisti najvise zbog drugih ljudi da bi im se dopali,i radi tradicije ,a dela 0 na kvadrat.
2 Petrova, glava 3
3 I ovo znajte najpre da će u poslednje dane doći rugači koji će živeti po svojim željama,
4 I govoriti: Gde je obećanje dolaska njegovog? Jer otkako oci pomreše sve stoji tako od početka stvorenja.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Da li i vama izlazi "Ddos check browser " prilikom ulaska na forum?

PS. Neće biti ni radija, ni telefona... ostaje samo lična komunikacija i

Hm, a radio pre interneta? Bilo ga je i pre?

Nije bas da nece biti interneta, oni planiraju "internet karantin", sto znaci da ce Srbija imati svoj internet, Hrvatska svoj, Amerika svoj itd..

Na youtube, facebook, Google, Gmail, mozes da zaboravis. To su americke kompanije..

A zasto sve to? Zato da vesti ne bi curele, da ne bi ti znao recimo sta se desava tamo u Auatraliji, i da se ne bi ljudi organizovali i pruzali otpor..

Svaka drzava u ovom slucaju, moze kontrolisati svoj internet, sankcionisati sta god pozeli. A drzava Srbija ce imati potpunu vlast nad svojim internetom. To nece biti 'slobodan internet' vec vojni projekat.. Kad se desi neki ozbiljniji napad, a Srbija odsece svoj internet sa mreze, da spasi svoje podatke, tada je sve u vlasti vojske..

Rusija je ranije testirala svoj internet, odnosno kako bi funkcionisala da se odsece sa svetakog neta, a ovi su prethodno (2-3 meseca ranije) simulirali hakerski napad, Klaus Svab i kompanija, i sada to sprovode..

Ako neko misli, da je slucajnost njihova simulacija pada interneta i ovoga sto se sada desava, taj nije normalan.. Inace tako su simulirali i koronu..

Dolazi vreme kad ce ljudi da kazu,dosta nam je bre vise cekanja na Boga i njegova obecanja,Gde je to obecanje njegovog dolaska,a to se vec sada sve vise i vise cuje....Nadalje ovde su medju tih 90% takozvanih vernika najvise "pravoslavaca,katolika,muslimana itd " koji veruju u teoriju evolucije...licno sam cuo vise njih koji kazu "ja sam pravoslavac koji verujem u teoriju evolucije" i slatko se ismejem...Ljudi kazu da su teisti najvise zbog drugih ljudi da bi im se dopali,i radi tradicije ,a dela 0 na kvadrat.
2 Petrova, glava 3
3 I ovo znajte najpre da će u poslednje dane doći rugači koji će živeti po svojim željama,
4 I govoriti: Gde je obećanje dolaska njegovog? Jer otkako oci pomreše sve stoji tako od početka stvorenja.

Ovde se radi o ljudima koji su shvatili da Bog postoji (vecina njih), samo sto ne znaju ko je on..

To su stare vase price kako su svi oni samo nazovi vernici, a jesu bili pre.. Sada mnogi vide da se nesto cudno desava, i da je ovo vezano za duhovno, zato zauzimaju stav za Boga, ljudi se nekako dele na dve grupe. Na one koji podrzavaju dobro i one koji podrzavaju zlo - ovaj sistem.. To svakako nesto govori..

Istina je da Billovo cjepivo oslabi čovjekov imunitet za šest puta u odnosu na imunitet koji zdrav čovjek stvori prebolijevanjem Covida. Dakle, Billovo cjepivo zaista ubija.
Moja rodjaka je imala alergijsku reakciju na vakcinu! Nikada pre u zivotu nije bila alergicna ni na sta! Ne moze niko da mi tvrdi da vakcina ne oslabi imunitet! To zna svako ko je ucio medicinu! To je cinjenica, i cak se priznaje!

Pitanje je samo, da li je to vredno ili potpuno bezvredno? Ja bih rekao da je bezvredno, jer vakcinisati se protiv necega od cega umire jedva 1% ljudi je besmisleno!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Hm, a radio pre interneta? Bilo ga je i pre?

Da, ali sada je sve digitalizovano i koristi šta za prenos podataka?

Upravo INTERNET.

Da ne govorim o tome da je većina el. centrala i te kako digitalizovana i izlazi na Internet (duboki)

Sve je povezano...


Da li i vama izlazi "Ddos check browser " prilikom ulaska na forum?

Izlazi,

https://serbianforum.org/threads/problem-sa-forumom.1109395/post-3366400

E sad, ko želi da obori forum (i balkandownload takođe) pitanje je....
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.333

Znanstvena studija u SAD-u: Cijepljenje ne sprječava širenje pandemije, mora se promijeniti pristup bolesti​


Nova znanstvena studija istraživala je odnos između postotka cijepljenog stanovništva i novih slučajeva zaraze virusom COVID-19 u 68 država i 2947 okruga u SAD-u u razdoblju od 7 dana. Znanstvenici su došli do rezultata koji imaju drugačiju interpretaciju i predodžbu od one čija se naracija često pojavljuje u javnosti.

U posljednje vrijeme u medijima i prisutnoj javnosti često se može čitati da je cijepljenje jedina mogućnost u borbi s pandemijom COVID-19. To je narativ koji se mora promijeniti i stvoriti širi i drugačiji pristup borbi protiv ove bolesti, tvrdi ugledni NCBI.

Studija navodi okruge Chattahoochee (Georgia), McKinley (New Mexico) i Arecibo (Puerto Rico) koji imaju više od 90% populacije potpuno cijepljenih, a sve tri su klasificirane kao dijelovi zemlje s visokim prijenosom virusa.

Nasuprot tome, od 57 okruga koje je CDC klasificirao kao “nisko” prijenosni dijelovi zemlje, 26,3% ima postotak potpuno cijepljene populacije ispod 20%.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.395
Slažem se. Moraju i mere da se preduzmu, jednostavno i karantin i vakcine. Jedino tako. Virus se širi, i to je njegova specifičnosti, da probija sve moguće barijere. Znači, ne samo vakcine, već i Covid propusnice i maske i karantin, koliko god je moguće. Jednostavno je tako. Voleli mi ili ne.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.333
Slažem se. Moraju i mere da se preduzmu, jednostavno i karantin i vakcine. Jedino tako. Virus se širi, i to je njegova specifičnosti, da probija sve moguće barijere. Znači, ne samo vakcine, već i Covid propusnice i maske i karantin, koliko god je moguće. Jednostavno je tako. Voleli mi ili ne.

I budala zna da se virus širi. Međutim, zašto se virus više širi (prenosi), kako su to dokazali Amerikanci, među cijepljenima nego necjepljenima? :) Da te čujem, klanjatelju Billovom cjepivu.
 
Natrag
Top