Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Najveći dokaz je što mRNA informacija ide u ribozom ćelije. Tamo nema DNK informacije. Imaš ti drugačije informacije?

Pusti populizam i narodno neznanje.

Ja sam stavio video na kojem se čovjek predstavio (Tomislav Domazet-Lošo), osim imena predstavio se i kao profesor na medicinskom fakultetima i kao znanstvenik na Institutu Ruđer Bošković, i rekao sve ono što je rekao. I gle čuda, još se nitko ne javi demantirati bilo što od onoga što je profesor Domazet-Lošo tamo izrekao. Imaš li ti sličan video, ili od nekog znanstvenika napisan tekst koji dovodi u pitanje ili osporava ono što je izrekao profesor Domazet. Dok čekamo da ti nešto nađeš, ja ću ovdje u seriji nastaviti citirati neke tvrdnje i argumente profesora Domazeta:

1. “COVID19 mRNA cjepiva izgrađena su na neistini da se mRNA molekule ne ugrađuju u genome.

2. Proizvođači nisu nikada testirali mogućnost ugradnje mRNA molekula iz cjepiva u genome, a regulatorna tijela to nikada nisu tražila iako su to trebala učiniti.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Ja sam stavio video na kojem se čovjek predstavio (Tomislav Domazet-Lošo), osim imena predstavio se i kao profesor na medicinskom fakultetima i kao znanstvenik na Institutu Ruđer Bošković, i rekao sve ono što je rekao. I gle čuda, još se nitko ne javi demantirati bilo što od onoga što je profesor Domazet-Lošo tamo izrekao. Imaš li ti sličan video, ili od nekog znanstvenika napisan tekst koji dovodi u pitanje ili osporava ono što je izrekao profesor Domazet.

Svaka čast njemu na onome što poseduje ali jednostavno nije upravu kada je u pitanju ova priča o menjanju DNK. To je Š P E K U L AC I J A.

1. “COVID19 mRNA cjepiva izgrađena su na neistini da se mRNA molekule ne ugrađuju u genome.


Ne ugrađuju se jer nemaju alat kojim bi se ugradili. Za to je potreban "alat". To isto tvrde lekari sa mnogim zvučnim zvanjima..to dakle nije moja priča već priča izvrsnih lekara sa mnogim zvanjima kao i Lošo. Oni su lepo objasnili kako funcioniše mRNA vakcina i šta čini a šta ne čini.

2. Proizvođači nisu nikada testirali mogućnost ugradnje mRNA molekula iz cjepiva u genome, a regulatorna tijela to nikada nisu tražila iako su to trebala učiniti.

Upravo zato što ne postoji "alat"(ja ću ostaviti tebi da istražiš koji je to "alat" koji je potreban da bi se mRNA vakcine ugradile u DNK...sve je lepo i jednostavno objašnjeno od stručnjaka i brojnih lekara) koje je potreban da bi se to ugradilo u genom.

S obzirom da je on kao naučnik i medicinar to bi trebao znati. U njegovom slučaju još gora je stvar što zna a ipak govori onako kako nije. U svakom slučaju, radi se o špekulacijama.

Istraži i vidi.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Istraži i vidi.

Tomislav Domazet-Lošo

1. U dokumentima regulatornih agencija jasno stoji da genotoksičnost i kancerogenost mRNA molekula iz cjepiva nije nikada testirana.

2. Prema svim obilježjima, mRNA molekule iz cjepiva mogu se integrirati u genome.

3. Sva primijenjena inženjerska rješenja ukazuju da su mRNA molekule iz cjepiva, svjesno ili nesvjesno, dizajnirane da se što jednostavnije ugrađuju u genome.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Tomislav Domazet-Lošo

1. U dokumentima regulatornih agencija jasno stoji da genotoksičnost i kancerogenost mRNA molekula iz cjepiva nije nikada testirana.

2. Prema svim obilježjima, mRNA molekule iz cjepiva mogu se integrirati u genome.

3. Sva primijenjena inženjerska rješenja ukazuju da su mRNA molekule iz cjepiva, svjesno ili nesvjesno, dizajnirane da se što jednostavnije ugrađuju u genome.
A nauka kaže da ne postoji mogućnost da mRNA informacija dopre do jezgra ćelije.

Dakle: Nauka-Lošo 1:0
 
Natrag
Top