Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.403
Iz čega je to jasno? Ako ne daš ovdje argument, kao dokaz za ovu svoju tvrdnju, svima će biti jasno da si najprljaviji lažov. Lažov koji iz mržnje prema Isusu Bogu nasrće i na Krista i na Kristovu Crkvu. Čekam dokaz da nisi lažov.



Oni koji su se tamo sastali svi redom govore o nužnosti smanjenja broja ljudi na Zemlji. Postoji li od ovoga jasniji i bolji dokaz da su sotonisti!?!?!?
Iz čega. Pa zar to pitaš? Pa iz Biblije. Nigde tog datuma nema niti zapovesti niti prakse. Nije mi jasno tvoje pitanje kada i odgovor znaš. Znači datum ne postoji u Bibliji, datum je izmišljen.

Ovo drugo, nemam komentar. Nego te pitam dokaz da su slavili veštice....dakle?
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357
Iz čega. Pa zar to pitaš? Pa iz Biblije. Nigde tog datuma nema niti zapovesti niti prakse. Nije mi jasno tvoje pitanje kada i odgovor znaš. Znači datum ne postoji u Bibliji, datum je izmišljen.

Ovo drugo, nemam komentar. Nego te pitam dokaz da su slavili veštice....dakle?

Zašto spamaš ovu temu? Ne možeš, i ne ćeš sakriti, koliko si navijao za sotonjare koji su se udružili kako bi likvidirali ljude da im ne zagađuju atmosferu. Između tebe i njih nema razlike, i ništa te ne može opravdati kao i njih. Čak ni to što si klanjatelj Jelene ocatuše.

Izvješće zviždača o razvoju cjepiva srušilo dionice BioNTecha: ‘Tamo caruje nekompetencija‘​


Vrijednost dionica njemačke tvrtke BioNTech, koja je u suradnji s američkim Pfizerom razvila cjepivo protiv covida-19, u petak su na američkoj burzi NASDAQ pale za 20 posto. A za sve je, čini se, odgovorno eksplozivno izvješće zviždača objavljeno u utorak u British Medical Journalu, vodećem svjetskom časopisu iz polja medicine. U njemu bivši zaposlenik BioNTecha upozorava na “zapanjujuću razinu nekompetentnosti u upravljanju i rukovanju podacima te na manjak sigurnosti pacijenata tijekom procesa testiranja cjepiva

Zviždač, identificiran kao Brook Jackson, tvrdi kako je tvrtka angažirala loše obučene cjepitelje, a čak je i krivotvorila podatke o ispitivanjima. Također navodi i kako je bilo više sporova u istraživanju štetnih učinaka cjepiva, a British Medical Journalu dostavio je desetke internih dokumenata kojima potkrepljuje svoje tvrdnje.
---------------------------------
Hvala Bogu, stvari se pomalo počinju razbistravati i razjašnjavati. Dat će Bog da se razotkrije sprega "farmako-mafije i vlada mnogih zemelja", koji su se očito udružili u zločinački duo, koji izgleda ima dva cilja. Prvi je namlatiti novce, a drugi je smanjiti svjetsku populaciju. Za oba ova cilja su, nema dvojbe, inspirirani od đavline.

Američki žalbeni sud suspendirao Bidenovu uredbu da se cijepe svi zaposlenici velikih tvrki​


Američki žalbeni sud petog okruga suspendirao je naredbu predsjednika SAD-a Joea Bidena da se cijepe svi zaposlenici velikih tvrtki. U predsjedničkom dekretu utvrđena su teška kršenja zakona i ustava.

Podsjećamo kako je Bijela kuća izvijestila 4. studenoga da je Agencija za sigurnost i zdravlje na radu (OSHA, dio američkog Ministarstva rada) naredila svim tvrtkama sa sjedištem u zemlji s više od 100 zaposlenih da cijepe svoje zaposlenike protiv koronavirusa najkasnije do 4. siječnja 2022. godine.

U subotu je peti okružni žalbeni sud donio odluku o suspenziji odluke, navodeći “ozbiljna zakonodavna i ustavna pitanja”.
“Tako je mandat suspendiran do daljnje sudske odluke o ovom pitanju”, navodi se u presudi, koju je na svom Twitter računu objavio državni odvjetnik Teksasa, koji je bio jedan od protivnika obveznog cijepljenja.

Odluka suda razveselila je Amerikance, od kojih su mnogi već drugi mjesec prisiljeni sjediti na neplaćenom dopustu.
----------------------------
Hvala Bogu da i u Americi, iz koje kreću najveća zla usmjerena prema čitavom čovječanstvu, ima ljudi kojima je Bog sačuvao zdrav razum i ljubav prema čovjeku.

A sada ponovo tražim:

Jovan Prezviter je napisao(la):
Sve je jasno da taj 25.decembar nije hrišćanski praznik.

Iz čega je jasno da 25.12 (Božić) nije kršćanski blagdan? Ako ne daš ovdje argument, kao dokaz za ovu svoju tvrdnju, svima će biti jasno da si najprljaviji lažov. Lažov koji iz mržnje prema Isusu Bogu nasrće i na Krista i na Kristovu Crkvu. Čekam dokaz da nisi lažov, da Božić 25.12. nije kršćanski blagdan.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.403
Izvješće zviždača o razvoju cjepiva srušilo dionice BioNTecha:

Čuj zviždač..pa to je odmah istina. Kakvi su to kriterijumi po kojima ti njemu veruješ na reč? Rekao zviždač(uzbunjivač) i sada to je istina. Mnogo neozbiljno, mnogo.

Iz čega je jasno da 25.12 (Božić) nije kršćanski blagdan? Ako ne daš ovdje argument, kao dokaz za ovu svoju tvrdnju, svima će biti jasno da si najprljaviji lažov. Lažov koji iz mržnje prema Isusu Bogu nasrće i na Krista i na Kristovu Crkvu. Čekam dokaz da nisi lažov, da Božić 25.12. nije kršćanski blagdan.

Ne spamuj temu. :). Već ti je rečeno, a to je da nepostoji taj praznik u apostolskom učenju, niti je igde od njih uspostavljen. Sve preko toga je uspostava nevezano za apostole i ranu crkvu. Sorry, to je istorija i to su činjenice.Ne možeš taj praznik naći kod apostola i rane crkve i to je sasvim jasno da je izmišljen datum navodnog rođenja Hrista.

Ali kao što ti reče, ne treba spamovati dalje..sa ovim.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357
Čuj zviždač..pa to je odmah istina.

Dakle, ti pojma nemaš što i tko je zviždač. :ludd/: :)

Kakvi su to kriterijumi po kojima ti njemu veruješ na reč? Rekao zviždač(uzbunjivač) i sada to je istina. Mnogo neozbiljno, mnogo.

Dakle ne znaš. Lijenčino, što nisi pročitao tekst koji sam ostavio? ;) Vidi što piše u tekstu:

Zviždač, identificiran kao Brook Jackson, tvrdi kako je tvrtka angažirala loše obučene cjepitelje, a čak je i krivotvorila podatke o ispitivanjima. Također navodi i kako je bilo više sporova u istraživanju štetnih učinaka cjepiva, a British Medical Journalu dostavio je desetke internih dokumenata kojima potkrepljuje svoje tvrdnje.

Vidiš li lijenčino? Zviždač je dokumemnte donio. Nitko mu ne vjeruje samo na riječ.

Ne spamuj temu. :). Već ti je rečeno, a to je da nepostoji taj praznik u apostolskom učenju, niti je igde od njih uspostavljen.

Crkva ga je uspostavila. Zašto se tebi gadi slavljenje Isusa i Isusova rođendana? Pogotovo tebi subotaru, kada znamo da su tvoji subotari u Njemačkoj slavili Hitlerove rođendane!?!?!?

A sada ponovo tražim:

Jovan Prezviter je napisao(la):
Sve je jasno da taj 25.decembar nije hrišćanski praznik.

Iz čega je jasno da 25.12 (Božić) nije kršćanski blagdan? Ako ne daš ovdje argument, kao dokaz za ovu svoju tvrdnju, svima će biti jasno da si najprljaviji lažov. Lažov koji iz mržnje prema Isusu Bogu nasrće i na Krista i na Kristovu Crkvu. Čekam dokaz da nisi lažov, da Božić 25.12. nije kršćanski blagdan.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.403
Dakle, ti pojma nemaš što i tko je zviždač.

Ma neinteresuje me. Iskreno.

Dakle ne znaš. Lijenčino, što nisi pročitao tekst koji sam ostavio? ;) Vidi što piše u tekstu:

Zviždač, identificiran kao Brook Jackson, tvrdi kako je tvrtka angažirala loše obučene cjepitelje, a čak je i krivotvorila podatke o ispitivanjima. Također navodi i kako je bilo više sporova u istraživanju štetnih učinaka cjepiva, a British Medical Journalu dostavio je desetke internih dokumenata kojima potkrepljuje svoje tvrdnje.

Vidiš li lijenčino? Zviždač je dokumemnte donio. Nitko mu ne vjeruje samo na riječ.

Koje, pokaži ih..gde je dostavio, da ih vidimo. Veruješ na reč nekom tamo što zvižduće? :)
Iz čega je jasno da 25.12 (Božić) nije kršćanski blagdan?

Ne spamuj temu.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357
Ma neinteresuje me. Iskreno.

Zašto onda lažeš o nečemu što te uopće ne interesira?

Koje, pokaži ih..gde je dostavio, da ih vidimo. Veruješ na reč nekom tamo što zvižduće? :)

Dostavio British Medical Journalu, oni ih objavili, i dionice farmakomafiji pale 20%. Tako će tvoj Bill Covid završiti. Samo dionice njegovih kompanija neće pasti 20%, nego će vrijediti 0 (nulu).
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.403
Zašto onda lažeš o nečemu što te uopće ne interesira?

Ja o tome ne lažem jer me ne interesiraju zviždači :)..već činjenice. A taj tvoj što zviždi nema činjence samo priča o njima. I ti mu veruješ. Dobro, možda zna da zviždi neku lepu pesmicu ali to ne znači da govori istinu.

Shvataš, mani se uzbunjivača. Nego činjenice.

Dostavio British Medical Journalu, oni ih objavili, i dionice farmakomafiji pale 20%.

Aha...i oni zvižde isto. Super .Nego dokazi, koji su sve to pokazali što oni zvižduću? Gde su?
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357
Ja o tome ne lažem jer me ne interesiraju zviždači :)..već činjenice.

A zviždač je dostavio British Medical Journalu dokumente s činjenicama, oni ih objavili, i dionice farmakomafiji pale 20%. ;)

Aha...i oni zvižde isto. Super .Nego dokazi, koji su sve to pokazali što oni zvižduću? Gde su?

Nisu zviždači tema. Tema su farmakomafijaši, kojima su dionice pale 20% nakon što su u javnost izišle neke činjenice o njihovom lopovluku. :ludd/: :mig:
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Tema su farmakomafijaši, kojima su dionice pale 20% nakon što su u javnost izišle neke činjenice o njihovom lopovluku

Da su samo oni u pitanju. Grupacija koja je debelo zaradila od pandemije je šira i mnogo podmuklija.

Znaš li što sve njih povezuje?

Suradnja sa jedinim kompleksom američke industrije koji ne zna za krize već decenijama....

Naslućuješ li o keme se radi?

Ako li ne naslućuješ, li pak naslućuješ, reći ću o kome se radi.

Radi se o Military Industrial Complex.....

A njiegovo je delo i "medicinski" projekat poznatiji pod nazivom "Gain of Function"....
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.403
A zviždač je dostavio British Medical Journalu dokumente s činjenicama, oni ih objavili, i dionice farmakomafiji pale 20%.


Da ne zamaramo mozak. Kada nađeš ta dokumenta koja to govore, i proverimo ih onda možemo pričati. Stvarno, ja ne znam kako te ne zamara da stalno iznosiš stvari koje nemaju do kraja dokaz..nego je na tome priča se, rekli su..

I ti onda i Bogu zahvaljuješ a ne znaš ni sam zašto. Pa i to je uzimanje uzalud imena Božijega. Kada budemo imali ta dokumenta koja tačno govore o navidnim mahinacijama i proverimo verodostojnost istih, onda možemo pričati o tome. Ovako, rekao ovaj pa dato onom..hajde da budemo ozbniljni.
 
Natrag
Top