Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.399
A sto napadas coveka kad vidis da nije namerno prevario vec je i sam pogresio? Znaci, i sam si svestan da nije hteo prevariti, ali optuzujes coveka da namerno vara?


E da je tako onda bi to priznao a ne da briše link koji je poslat. Ali, dobro.

Jovane, tebi bas smetaju dugi brkovi :)


Ma šalim se. Smešan je tako i neozbiljan ali meni ništa to ne smeta.


To su Q-Anon insajderi, koji zapravo govore šta smeraju, šta im je cilj. Nekada kroz simboliku a nekada i direktno.

Ovde zapravo može se videti ko stoji iza nuklearnih pretnji ili ko ih inicira. Njegova administracija da li iz senke ili direktno(dok je bio na vlasti). Da bi se svet uplašio.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.260
E da je tako onda bi to priznao a ne da briše link koji je poslat. Ali, dobro.

Eh Jovane, pa gde ce priznati, evo i ja sam pisao kada je napadao pravoslavnu crkvu, na telegramu sam pisao, i nije mi nista izbrisao!

Mislis li da se ja sa njim sve slazem? Pa ja dobro znam da on ume da lupa gluposti!

Je si li čuo Trampov intervju gde kaže da ako on dođe na vlast staje rat.

Jovane, kad stane rat, nama se lose pise! Udarice na narod! Dok se oni jos tuku i istresaju u Ukrajini, dobro je..

Ma šalim se. Smešan je tako i neozbiljan ali meni ništa to ne smeta.

Znam da se salis..

To su Q-Anon insajderi, koji zapravo govore šta smeraju, šta im je cilj. Nekada kroz simboliku a nekada i direktno.

Ovde zapravo može se videti ko stoji iza nuklearnih pretnji ili ko ih inicira. Njegova administracija da li iz senke ili direktno(dok je bio na vlasti). Da bi se svet uplašio.

Ne verujem u taj Q-Annon, ali amerika i rusija saradjuju to je tacno. Cilj je da se slomi ekonomski poredak sveta, kako bi se uspostavio novi. Evropa mora da padne, a time pada i Kina i sav njen kapital koji je u evropi! Vidis i sam da je Trump ratovao protiv Kine.. Kako Evropa ekonomski slabi tako Amerika jaca, dolar, a Rusija i rublja takodje. Rat dakle odgovara i jednoj i drugoj strani! Na kraju ce se dogovoriti i podeliti svet izmedju sebe. Ali pre toga mora da padne Kina! Ocekuje se novi svetski poredak, o tome pricaju Putin i Bajden. Ako predsednik jedne velike zemlje kao sto je Rusija kaze da ce rat u Ukrajini odrediti novi svetski poredak onda u to ne treba sumnjati.. To govori i Bajden!

Inace, banke ce u dogledno vreme da kolapsiraju, evro, pa treba voditi racuna i o tome.. Cene ce skakati.. Ne znam koliko dugo ce ovo trajati, ali se ide na potpuni kolaps, Kina priprema vojsku za 2027. Videcemo sta ce se tu desavati..

Ocekuje se uvodjenje digitalne valute, oduzimanje imovine, rigorozna kontrola transakcija i kupovine, a kako ce to da ostvare, i da li ce im uspeti u narednim godinama videcemo..

Uglavnom to je cilj, a posle toga ide cip, kao sredstvo kontrole placanja, kontrole kretanja.. To sto vi pricate o nedelji ne treba da vas buni, cip sluzi da bi se kontrolisala kupovina i kretanje ljudi.. Ne mozes ti onemoguciti kupovinu i transakciju nikom, ako postoji papirni novac, zato mora da se uvede digitalni novac, virtuelni novac na kartici, digitalni novcanik na telefonu za pocetak.. I to se vec sada priprema..
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.352
I ovaj ništa nije uradio, osim što je bio dva minuta u Kapitolu.

Zlostavljaču činjenica i Istine (Bogogazitelju), nisam te uopće pitao za tog drugog kojemu je također jedini grijeh bio da se tamo našao dvije minute. Ja sam (te) pitao - kako to da je ovaj čovjek, koji je mirno u pratnji osoblja u zgradi prošetao po zgradi, i zatim pozvao ljude da se u miru raziđu, osuđen na 4 godine zatvora, a neki divljaci koji nisu mirno prošetali nego divljali po zgradi i pozivali druge da vandaliziraju prostor, nisu uopće ni uhićeni ni osuđeni?
Vidim da često koristiš termine "zavjerolozi" i "zavjerologija", pokušavajući druge diskreditirati. Zaista je jadno, a i smiješno, da nisi uopće svjestan da si baš ti oličenje toga. Razjasnimo osnovne definicije o ovim pojmovima, pa ih pogledajmo u svjetlu tvoga ponašanja i pisanja.

Kao prvo, ti Jovane krivo koristiš termin "zavjerolog", nazivajući tako one koji su po tebi pristalice i praktikanti "teorija zavjere". Ovo je krivo, jer "zavjerolog" bi zapravo bio onaj tko proučava i tumači "teorije zavjere" i zbivanja vezana za njih. A ovi koji su pristalice i praktikanti "teorija zavjere" bili bi "z(a)vjeristi". A tko su z(a)vjeristi, koja je najtočnija definicija za njih?

Z(a)vjeristi su oni ljudi koji sve ljude u svome okruženju uvjeravaju da nije istina ono što su sami vidjeli svojim očima, nego je istina ono što im oni kažu i odrede da je istina.

Ovu definiciju ćemo odmah testirati potvrditi na Jovanu. Dolje imate dva videa. U prvom videu vidi se Jacob Chansley koji potpuno mirno i u pratnji sigurnosnog osoblja obilazi prostore zgrade. A u drugom videu vidi se kako Jacob Chansley opetovano poziva ljude "da idu kući i da ostanu mirni". Samo na znanje, Jacob Chansley je čovjek koji je osuđen na četiri godine zatvora, pod optužbom da je organizirao i vodio "nasilnu rulju" i izvršio "nasilnički napad na Kapitol". Dakle, baš sve suprotno onome "što vidite vlastitim očima na dva donja videa".

A što vam Jovan sugerira i tvrdi? Jovan vam kaže: "Ne vjerujte vlastitim očima, ne vjerujte onome što vidite u ovim videima, jer je onaj čovjek nasilnik, i mjesto takvima je jedino u zatvoru".

Evo, objasnili smo upravo na primjeru "zvjerista Jovana".


 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.399
Ja sam (te) pitao - kako to da je ovaj čovjek, koji je mirno u pratnji osoblja u zgradi prošetao po zgradi, i zatim pozvao ljude da se u miru raziđu, osuđen na 4 godine zatvora, a neki divljaci koji nisu mirno prošetali nego divljali po zgradi i pozivali druge da vandaliziraju prostor, nisu uopće ni uhićeni ni osuđeni?

Rekao sam ti nego ne čitaš. Ulazak u Kapitol bez odobrenja, kao što su obojica uradili je prekršaj i zato su primerno kažnjeni. I ne samo njih dvojica već više od 10-tak njih.

U prvom videu vidi se Jacob Chansley koji potpuno mirno i u pratnji sigurnosnog osoblja obilazi prostore zgrade.

Ušavši nasilno i bez dozvole. Zato i jeste osuđen.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.352
Rekao sam ti nego ne čitaš. Ulazak u Kapitol bez odobrenja, kao što su obojica uradili je prekršaj i zato su primerno kažnjeni. I ne samo njih dvojica već više od 10-tak njih.

Opet odgovaraš na ono što te nisam pitao. Pročitaj gore ponovo moje pitanje.

Ušavši nasilno i bez dozvole. Zato i jeste osuđen.

Lažeš, zvjeriste jedan. Jer da je ušao nasilno, onda bi postojale snimke i pokazali bi svima kako je Chansley fizički nadvladao i neutralizirao osiguranje zgrade i tako ušao.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.399
Jer da je ušao nasilno,

Nije smeo ulaziti. A njegov ulazak sam po sebi je nasilje. Ti naravno pošto ne razumeš duh zakona niti možeš, isto kao i fariseji ćeš gledati na njegovo "mirno" ponašanje ali ćeš propustiti da razumeš da je sam ulazak nasilje i jeste produkt nasilja ispred Kapitola.

Da, ulazak jeste nasilje. Jer nema dozvolu. Ušao je na talasu nasilja i rulje ispred Kapuitola. Uđi ti tako u Hrvatski sabor pa ćeš videti kako će tvoja država da te sankcioniše.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.260
praktikanti "teorija zavjere

Ne postoje" teorije zavera", postoje samo "zavere". A posto mi ne znamo da li se iza nekog dogadjaja stvarno krije zavera ili je to splet okolnosti, onda oni koji to proucavaju i pokusavaju da dokazu, se nazivaju "teorericarima zavere".

Ne bi bilo nista lose u tom nazivu, da se time ne zeli ljude predstaviti ludacima koji svasta umisljaju i veruju, a one koji prihvataju vesti iz medija zdravo za gotovo - normalnima!

Znaci sve koji "razmisljaju logicki" podrugljivo nazivaju "teoreticarima zavere", dok one koji prihvataju uobicajeni narativ medija zdravo za gotovo, nazivaju "normalnima"..

Ko je ovde lud? Odgovor se sam namece, lud je onaj koji veruje podrugljivcima i medijima koji omalovazavaju sve koji logicno i zdravo razmisljaju!

Sumnja u medije u danasnjem svetu nije dozvoljena, pa i ovim cinom izrugivanja, oni sprovode svojevrsnu cenzuru, i stvaraju odbojnost prema svakoj osobi koja logicno razmislja, izazivajuci progon takvih, pokusavajuci da odrze svoj matriks u koji su sve uvukli!

To je najpre psiholoski uticaj na sire mase i vrsta programiranja uma, na koje obican covek nije imun.. Ali opet je neshvatljivo da na to nisu imuni ni pojedini vernici, ljudi koji se bave izucavanjem drustvenih i socijalnih nauka, intelektualci koji bi trebali da shvate o cemu je rec!

Opet po ko zna koji put, obican seljak je pametniji od intelektualca.. A zasto? Zato sto nije toliko otrovan medijskim manipulacijama, nije toliko izlozen tome..

Znaci, brkati Mario Bojic - Kraljevic - Seljak, je ipak zakon :)

images
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top