Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Ti gledaš s pozicije slijepca kojeg vode slijepci, a ja ovo promatram s pozicije Isusovog sljedbenika.

Ne, ti gledaš ovo sa idelološkog aspekta, koji sa verom nema ništa.. Tebi su slepci zastupnici ljudskih prava. Ljudska prava su tekovina modernih država i demokratije. Ti si protivnik svega što je tekovina demokratskog poretka. Žalosno da takav živiš u jednoj demokratskoj državi kao što je Hrvatska koja je članica EU i NATO.

Moraš razdvojiti ideologiju od vere. Tebi je to se pomešalo i ti ovde politizijuš ovo pitanje jer govoriš o preuzimanju mera protiv ove populacije. Hristov sledbenik to ne radi i nema potrebe za politikanstvom po ovom pitanju. On zna da to nije način propagiranja te ideje. Ja ti svo vreme govorim o tvom pogrešnom načinu a ne o tome da li si upravu po ovom pitanju. Zato ipak razmisli...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Hajde navedi u ekonomiji, naučnim dostignućima, tehnologiji, inicijativama, promocijama ljudskih prava?

U moralnom aspektu smo bolji, bolji smo ljudi, sve ostalo sto navodis.. bogatavo itd.. daje sotona kao sto je dao i sodomljanima!

Gde odlaze naši ljudi...na Zapad ili na Istok da rade? Tako da nema potrebe muljati, dovoljno je ovaj parametar.

Isao je i Lot u sodomu da zivi. To ne znaci da ih je Bog blagoslovio, niti su oni bili moralni. A taj novac i bogatstvo je bilo od sotone!

Stvarno nema potrebe da muljas..

Znaš, naša inferiornost ovde poprima oblik narcisoidnosti koju ti prezentuješ a to jeste ovde ovdlika većine naroda.

Kod naseg naroda ne postoji narcisoidnost, ta narcisoidnost je odlika zapada! Od njih je potekao i rasizam, sada vidimo to u odnosu prema rusiji. Oni su visa rasa a srbi i rusi su varvari. Zapadnjaci o sebi imaju jako visoko misljenje!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ne, ti gledaš ovo sa idelološkog aspekta, koji sa verom nema ništa.. Tebi su slepci zastupnici ljudskih prava.

Što je Bog u Sodomi učinio s ovim tvojim "zastupnicima ljudskih prava"

Ti si protivnik svega što je tekovina demokratskog poretka. Žalosno da takav živiš u jednoj demokratskoj državi kao što je Hrvatska koja je članica EU i NATO.

Krivo. Nisam ja protiv svega što je iznjedrila zapadna kršćanska civilizacija, ja samo nisam za sve što se nakotilo u tom zapadnom svijetu. A ti si pak za sve, pa i za pederluk zbog kojega je Bog potpuno spržio Sodomu. Široko ti polje sodomlijo, ali što dalje od moje kuće.

Hristov sledbenik to ne radi i nema potrebe za politikanstvom po ovom pitanju. On zna da to nije način propagiranja te ideje. Ja ti svo vreme govorim o tvom pogrešnom načinu a ne o tome da li si upravu po ovom pitanju. Zato ipak razmisli...

Opet lažeš. Kriterij ponašanja Kristovog sljedbenika je ono što uče Kristova crkva i Sveto pismo, a uče ovako:

Dj 5,29: Petar i apostoli odvrate: "Treba se većma pokoravati Bogu negoli ljudima!
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
U moralnom aspektu smo bolji, bolji smo ljudi, sve ostalo sto navodis..

Čini ti se Mire. Uprvo dobrotvorne organizacije opet potiču odande...itekako je svest tih ljudi okrenuta ka pomoći jedni drugima i najbolje organizacije u tom smislu potiču odande. U svemu su bolji i organizovaniji od nas ovde.

To naravno ne znači da kod nas nema pojedinaca koji tako razmišljaju i rade. Ima, ima dosta. Samo oni nisu popularni ovde. Uzmi samo našeg premijera Đinđića. Čovek motor razvoja zemlje, preduzimljiv, vredan...ali takav ne može opstati u našoj sredini jer ovde je mentalitet takav da ne želi promene na bolje. Mi smo sami sebi dovoljni.."nećemo tuđe"...tj.ne zanima nas ništa dobro ako je od drugoga.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Kriterij ponašanja Kristovog sljedbenika je ono što uče Kristova crkva i Sveto pismo, a uče ovako:

Dj 5,29: Petar i apostoli odvrate: "Treba se većma pokoravati Bogu negoli ljudima!

Daleko si ti od toga. Ti služiš političkoj ideologiji a ne veri.

Tebi se pomešala politika i vera. Ali ti moraš razdvojiti jedno od drugoga.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Daleko si ti od toga. Ti služiš političkoj ideologiji a ne veri.

Tebi se pomešala politika i vera. Ali ti moraš razdvojiti jedno od drugoga.

Dj 5,29: Petar i apostoli odvrate: "Treba se većma pokoravati Bogu negoli ljudima!

Široko ti polje sodomlijo, ali što dalje od moje kuće. Nama kršćanima je zapovijed ovo što piše u Svetom Pismu i što uči Kristova crkva.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Upravo ti kršiš to jer se pokoravaš više politici nego veri. Ovo što ti govoriš je politika a ne vera. Ti se pokoravaš ideolgiji ljudskoj, koja vrši propagandu a ne veru.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Ti sada to koristiš u političke svrhe a ne u skladu sa verom. Ovo što ti radiš je čista propaganda.

Apostoli nigde ne pozivaju na političke zabrabne za bilo koga.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ti sada to koristiš u političke svrhe a ne u skladu sa verom. Ovo što ti radiš je čista propaganda.

Štovaoče i zaštitniče pedera i pederluka, ti se izruguješ s Bogom i Bogu odričeš pravo da sprži vaše pederske Sodome. Kani se pederskih poslova i ne optužuj mene za svoje svetogrđe.

Apostoli nigde ne pozivaju na političke zabrabne za bilo koga.

Tako je, apostoli nisu političari. Apostoli pozivaju da se držimo Božjega a s gađenjem odbacujemo svakovrsne Sodome, ovako:

Dj 5,29: Petar i apostoli odvrate: "Treba se većma pokoravati Bogu negoli ljudima!

2 Pt 2,6: gradove Sodomu i Gomoru u pepeo pretvori, osudi i za primjer budućim bezbožnicima postavi
 
Natrag
Top