Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.349

Vječna mržnja prema katoličkoj vjeri i prema životu​


Odluka Vrhovnog suda SAD-a kojom se poništava presuda Roe vs Wade i time odluka o abortusu prepušta saveznim državama izazvala je velike reakcije diljem svijeta, a svoje reperkusije ima i na hrvatsku zbilju gdje sada ljevičari žele referendumom ugraditi pravo na pobačaj u Ustav RH iako su ranije – dosljedni kakvi jesu – poručivali kako se ne može referendumom odlučivati o ljudskim pravima.

Nema nikakve dileme da će odluka iz SAD-a imati globalne implikacije. Nije isto zbiva li se nešto u SAD-u, kao državi koja globalno reflektira i izvozi ideološke utjecaje, ili o nekoj relativno u međunarodnim odnosima nebitnoj državi. Odluka Vrhovnog suda SAD-a dat će snažan vjetar u leđa pro-life pokretu diljem svijeta.

S druge strane, ova je odluka izazvala bijes lijevo-liberalnih političkih i medijskih struktura. Za Macrona to je povratak pedeset godina unazad, a za Bidena čak sto i pedeset.

Lijevi rasizam

Ne miruju i drugi lijevi aktivisti i komentatori. Jedan od sudaca američkog Vrhovnog suda koji je glasovao za većinsko mišljenje je i Clarence Thomas, inače Amerikanac crne boje kože i uvjereni katolik. On je poručio da bi trebalo preispitati i ranije odluke u kojima se utvrđuju ustavna prava na kontracepciju i istospolne veze kroz kontroverznu pravnu teoriju.

Clarence nije profil „crnoga“ Amerikanca koji bi odgovarao antifama niti BLM skupini. On je američki patriot i katolik. Kao takav je nepoćudan ljevici pa i onoj u Hrvatskoj. Zanimljiva je tako reakcija na njegovu najavu preispitivanja i drugih odluka Vrhovnog suda od strane Alice Jurak.

Ova je komunikacijska savjetnica u tvrtki svoje sestre Aleksandre Kolarić, a u slobodno vrijeme pasionirana titoistica. Na Twitteru je ovako komentirala sudca Clarencea: „Dosta se razbahatio za nekoga ko je do gotovo nedavno sjedio u stražnjem dijelu autobusa“.

Sve što treba reći o leftardskom mentalnom sklopu vidi se na ovome primjeru. Ako si ideološki naš onda ćemo voditi lažnu brigu o tvojim pravima (BLM i ostale terorističke organizacije), ako nisi – onda ćemo pokazati svoje pravo rasističko lice. Za neke se ljude crne boje kože kleči, a nekima je mjesto na zadnjem dijelu autobusa. Pritom ovi prvi mogu biti i kriminalci, ali je bitno da nisu katolici. Vječna mržnja prema katoličkoj vjeri, rekao bi Hilaire Belloc.

Davor Dijanović
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.349
Svakako Hristos kaže: "ako ne bude pravda vaša veća od farisejske nećete videti carstva nebeskog".

Fariseji nikada neće razumeti šta je carstvo nebesko.

Tako je. A vi "vojnici pakla" nikada u carstvo nebesko nećete ući.

Mt 25,40: što god učiniste jednomu od ove moje najmanje braće, meni učiniste! Zatim će reći i onima slijeva: 'Odlazite od mene, prokleti, u oganj vječni, pripravljen đavlu i anđelima njegovim!
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.349
Lažni moralisti su najveća antikampanja religiji.

Jesu, u pravu si. Ali zaštitinici ljudskih života, pa tako i života nerođene djece, nisu lažni moralisti, nego "Božji vojnici". Vi pak, koji tražite 'pravo' da žene ubijaju svoju djecu jeste "đavliji vojnici" - "vojnici pakla". Zato onako i vrišti ona 'dropulja' iz videa, jer sluša vas krvoloke koji bi djecu kasapili.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.399
Jesu, u pravu si. Ali zaštitinici ljudskih života, pa tako i života nerođene djece, nisu lažni moralisti, nego "Božji vojnici"


"Božiji vojnici" :). Nisam znao da u Novom Zavetu imamo "vojnike" Božije. Ja znam da apostoli nigde ne pominju "vojnike Božije"...ovo je nešto što nema veze sa apostolskom verom. Ovo je već politička ideologija u oblandi vere.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.399
Zato onako i vrišti ona 'dropulja' iz videa, jer sluša vas krvoloke koji bi djecu kasapili.

Vi ste je podstakli a ne mi koji vidimo da Biblija ne gleda isto na nerođeno kao na rođeno dete. Ja i većina nas koji to znamo ipak ne bismo opravdali svaki abortus već samo kada je žena ugrožena životno. Vi pak biste žrtvovali život žene i ne biste nikada dopustili abortus...što reče Mire(a to je i tvoj stav) neka umre žena i treba, to joj je za greh. Tužno tumačenje
 
Natrag
Top