tehnicki fakultet cacak

Član
Učlanjen(a)
14.10.2009
Poruka
434
Samo da ne bude kao u srednjoj, kupim knjige pa mi pola ne treba, jeste da sam samo jednom naseo u I god. ali dobro. Pa sam zato hteo da cujem misljenje ostalih. Ali dobro ipak je ovo fax. Poz i vidimo se.
 
Član
Učlanjen(a)
11.06.2010
Poruka
3
Ma kakve knjige, imas skripte u kopirnicama, videces, malo je drugaciji princip nego u srednjoj skoli :D
 
Član
Učlanjen(a)
04.06.2010
Poruka
12
Pitaj profesora/profesorku koja ti drzi predavanja, i ona ce ti reci koja je sifra.

Ili joj posalji poruku na e-mail.
 
Član
Učlanjen(a)
14.10.2009
Poruka
434
Zna li ko sta pita onaj matematicar? Ko ce uciti matematiku napamet... Nikad u zivotu nisam ucio matis napamet.... aaaaaaaaaa
 
Član
Učlanjen(a)
23.06.2009
Poruka
4
Ja studiram Tehniku i Informatiku na ovom fakultetu, treća sam godina... Faks je dosta težak, posebno mislim na drugu godinu, ali ga vredi završiti! Najteže su matematike (kojih ja na smeru imam čak 5) i kad se one polože, računajte da ste završili 80% fakulteta... Dobro, jeste ih teško završiti, posebno usmene delove kojih zaista ima mnogo, ali se bar možete posle hvaliti da znate višu matematiku i nekad to znanje iskoristiti i preneti ga nekom drugom...
U suštini, samo treba redovno učiti i gledati da položiš iz prvog puta sve, jer posle je sve teže i teže položiti, mislim na svaki predmet...
Neki predmeti te oslobađaju usmenog, naravno ako nećeš veću ocenu... Knjige, pa uglavnom učimo sa materijala koje nam profesori postavljaju na forum, nešto kupujemo u skriptarnici u okviru faksa, a retko kad neko traži knjigu da kupimo... Mada, kupovali smo neke knjige u prvoj godini... Videćete kad dođete na treću godinu, kako je sve lakše, a i ove godine smo dobili dosta stručnih predmeta, zanimljivih i vrednih pažnje na predavanjima... hehe... Pozz i ako nekoga nešto još zanima u vezi faksa, može da me pita!
 
Član
Učlanjen(a)
04.06.2010
Poruka
12
Ja studiram Tehniku i Informatiku na ovom fakultetu, treća sam godina... Faks je dosta težak, posebno mislim na drugu godinu, ali ga vredi završiti! Najteže su matematike (kojih ja na smeru imam čak 5) i kad se one polože, računajte da ste završili 80% fakulteta... Dobro, jeste ih teško završiti, posebno usmene delove kojih zaista ima mnogo, ali se bar možete posle hvaliti da znate višu matematiku i nekad to znanje iskoristiti i preneti ga nekom drugom...
U suštini, samo treba redovno učiti i gledati da položiš iz prvog puta sve, jer posle je sve teže i teže položiti, mislim na svaki predmet...
Neki predmeti te oslobađaju usmenog, naravno ako nećeš veću ocenu... Knjige, pa uglavnom učimo sa materijala koje nam profesori postavljaju na forum, nešto kupujemo u skriptarnici u okviru faksa, a retko kad neko traži knjigu da kupimo... Mada, kupovali smo neke knjige u prvoj godini... Videćete kad dođete na treću godinu, kako je sve lakše, a i ove godine smo dobili dosta stručnih predmeta, zanimljivih i vrednih pažnje na predavanjima... hehe... Pozz i ako nekoga nešto još zanima u vezi faksa, može da me pita!

Pozz i tebi:)

Ja sam na prvoj godini, eri, jeste tesko, mora da se uci itd...

A kojih ti to 5 matematika imas na tehnici i informatici:blum3:?

Koliko znam, imaju 3...;)

Pozdrav:)
 
Član
Učlanjen(a)
23.06.2009
Poruka
4
Pozz Milovane ;)... Ja sam inače poslednja generacija svog smera, tj. pre dve godine (godinu pre nego što si ti upisao faks, a godinu nakon mog upisivanja faksa), akreditovali su naš faks i tom prilikom uveli neke nove smerove, a neke izbacili, kao što je recimo moj smer... U sustini, konkretno na integrisanim studijama informatike, kako ih sada nazivaju.... i mojim akademiskim studijama... predmeti su gotovo isti, izuzev tih mata koje su izbacili (a koliko znam 2 su izbacili i još par predmeta, koji su nam, relativno bili teški i ''problematični'')... Razlika je i ta što meni faks traje 4, a vama 5 godina... Otud ja imam pet mata (matu 1, 2, 3, teoriju inf. i diskretnu), a novije generacije ''samo tri'':beee:wacko2... Ali dobro, ne žalim se, bar ćemo biti matematički obrazovani, ako ništa drugo heehhhe:blum3:... Jeste teško, ali ne i nemoguće da se završismile3
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.08.2010
Poruka
10
Pozdrav ljudi zovem se Stefan i iz Priboja sam.Da li iko moze da mi kaze kakav je smer Informacione tehnologije?I da jos nesto gde mogu da kupim zbirke za fax?Hvala unapred,Stefan
 
Član
Učlanjen(a)
24.03.2011
Poruka
4
Zdravo.... I ja planiram da upisem Tehnoloski u Cacku! Pocela sam da spremam matematiku, idem na pripreme od subote ali se jos uvek dvoumim da li da studiram informacione tehnologije ili racunarsko inzenjerstvo.... Sta bi mi savetovali?

Dodato posle 6 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Posto zelim da napredujem, da se dalje obrazujem, ja bih upisala racunarso inzenjerstvo ali mi i informacione tehnologije deluju vrlo primamljivo :)
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top