tehnicki fakultet cacak

Član
Učlanjen(a)
14.10.2009
Poruka
434
Pa kolega drago mi je...
Ja cu da uzmem komp krajem decembra, da iskoristim novogodisnje popuste :) U II sem. imamo predmet UVOD U PROGRAMIRANJE pa bi ga zbog toga uzeo.
:)
 
Član
Učlanjen(a)
04.06.2010
Poruka
12
Takodje kolega....:)

Sto se tice tog predmeta(treba stici do II semestra:) ), mislim da tu ima jako malo oko kompjutera, ali u svakom slucaju trebace ti komp...
kako ces za smestaj?
 
Član
Učlanjen(a)
14.10.2009
Poruka
434
Konkurisacu za dom, i dobicu ga 99% da li cu ga iskoristiti ne znam. Prethodne 4 godine sam bio u domu i znam kako je, pa zbog toga. Ne znam kakav je smestaj, koliko ima kreveta u sobama i sl-To ce presuditi gde cu ziveti. Bio sam skoro u Cacku da pogledam neki stan, zvao od kuce zena ga nahvalila ko da je dvorac. Na lepom je mestu iako je malo dalje od faksa, ali stan kao stan je katastrofa jos mi trazi 150e, a najveca fora je sto je ona komunjara :D . Sutra cu da zovem kupio sam neke oglase u Ca, pa u cetvrtak da idem da pogledam... Ti?

Pa upisali smo faks valjda cemo stici, bar do tog II sem. :) Ne znam sto se ovog predmeta tice, nisam ga imao u srednjoj, ali mislim da nece biti veliki problem, sve se da nauciti. Meni je trenutno najveci problem jezik. Eng mi slabo ide, moracu da idem na neke casove. Nije mi cimanje za fax, ali sam siguran da ce mi trebati u zivotu (realno vec mi treba, ne u velikoj meri ali...).
 
Član
Učlanjen(a)
04.06.2010
Poruka
12
Konkurisacu za dom, i dobicu ga 99% da li cu ga iskoristiti ne znam. Prethodne 4 godine sam bio u domu i znam kako je, pa zbog toga. Ne znam kakav je smestaj, koliko ima kreveta u sobama i sl-To ce presuditi gde cu ziveti. Bio sam skoro u Cacku da pogledam neki stan, zvao od kuce zena ga nahvalila ko da je dvorac. Na lepom je mestu iako je malo dalje od faksa, ali stan kao stan je katastrofa jos mi trazi 150e, a najveca fora je sto je ona komunjara :D . Sutra cu da zovem kupio sam neke oglase u Ca, pa u cetvrtak da idem da pogledam... Ti?

Pa upisali smo faks valjda cemo stici, bar do tog II sem. :) Ne znam sto se ovog predmeta tice, nisam ga imao u srednjoj, ali mislim da nece biti veliki problem, sve se da nauciti. Meni je trenutno najveci problem jezik. Eng mi slabo ide, moracu da idem na neke casove. Nije mi cimanje za fax, ali sam siguran da ce mi trebati u zivotu (realno vec mi treba, ne u velikoj meri ali...).


Naravno slazem se sa tobom:)

Polako, vidimo se 1. okombra.

Veliki pozdrav;)
 
Član
Učlanjen(a)
11.06.2010
Poruka
3
Momci, evo ja sada upisujem drugu godinu na TFC, pa ako vas nesto zanima vi pitajte :D Ono sto sam hteo da vam kaze je da, ako jos niste nasli stan, mozete meni da se obratite, znam par mesta. Poz
 
Član
Učlanjen(a)
14.10.2009
Poruka
434
Ne I godini pocinju predavanja 2. okt. a prijem studenata je 1. okt. u 11 casova. Sad procitah na njihovom sajtu. Hvala u svakom slucaju.
 
Član
Učlanjen(a)
14.10.2009
Poruka
434
E ljudi kakvo je stanje sa knjigama za fakultet. Da li ima onih fora da su profe napisale knjigu pa traze da se kupi njegova knjiga i da se donese na potpis da bi mogao izaci na ispit. inace koliko deru za knjige???
 
Član
Učlanjen(a)
04.06.2010
Poruka
12
E ljudi kakvo je stanje sa knjigama za fakultet. Da li ima onih fora da su profe napisale knjigu pa traze da se kupi njegova knjiga i da se donese na potpis da bi mogao izaci na ispit. inace koliko deru za knjige???


Za knjige zaista pojma nemam, neznamo cak ni raspored.

Ja cu sacekati da pocnu predavanja, pa sta profesori kazu, pa cu se snalaziti.

Vidimo se kolega u ponedeljak;)
 
Natrag
Top