tehnicki fakultet cacak

Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
4
Na IT smeru nema cetvrte godine, osim ako ne zelis master, koji traje dve god. I za prijemni je lakse da polazes informatiku, ako ti matis ne ide, jer ako imas vec neko predznanje vezano za racunare, lako ces nauciti pitanja za prijemni. Na testu je prosle god bilo 20 pitanja, 17 sa CD-a koji je kao zbirka za prijemni (ima se kupi na faksu), i 3 pitanja dodatna.

Prosle god je za budzet trebalo oko 58 bodova..

Znam sve ovo jer sam na tom smeru.
Ako nesh nije jasno, pitaj. Poz
 
Član
Učlanjen(a)
14.10.2009
Poruka
434
Spremio sam matu, pa ću da probam da upišem kao Djole za računare ili mehatroniku, a poslednja opcija mi je IT.

Jesi li u stanu ili domu? Znaš li kakav je dom i kako se kreću cene jednosobnih stanova (iznajmljivanje)?
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
4
Zivim kod rodbine, ali imam ortake u domu. Sobe u domu nisu sredjivane odavno, i dalje stoje tapete na po pola zida koje su samo prekrechene, tako da lagano mozes da ih odlepish kad 'oces, sto neki vec rade. I od toga ko je boravio pre u toj sobi zavisi kakva je. Nema neke politike sto se tice zastite stvari, niti iko to kontrolise, koliko sam primetio. Sto se velicine tice, neke su prostrane, neke sprchene, iako imaju isti br. kreveta. U svakoj sobi ima radni sto za svakoga i ormar, a wc i kupatilo su odvojeni.
Sve u svemu nije lose, vecina ide u dom zbog druzenja i provoda, zurki po sobama, a toga ima kol'ko osh. Cena za dom je mizerija, oko 800 dinara mesecno, sto je extra. Faks je preko puta, a menza oko 100 m dalje. Uglavnom, dom ti se najvise isplati, kako god okrenes, i to ti je najbolje resenje.
Za matematiku, kako se polaze, ne znam.

A mehatroniku je prosle godine je upisalo troje ljudi koji su i konkurisali, svi su na budzetu, tako da, ove ako hoces taj smer, ne ocekuj veliku konkurenciju :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
04.06.2010
Poruka
12
Pozz Simi...
Sta si konkurisao?
Ja sam za racunarsko inzenjerstvo...
Lucifer je pravu, na mehatroniku ces upast 100%, samo predji 50 bodova koliko jke potrebno da su upadne na budzet.

Lucifer, pitanje za tebe...
Da neznas slucajno koliko je prosle godine studenata upisalo racunarsko inzenjerstvo u prvom krugu?
pozz
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
[NOTICE] Molio bih da ovakve informacije razmjenjujete preko pp-a. Ovo nije dio foruma gdje upoznajete druge forumaše, nego mjesto gdje možete postavljati stvari ( knjige, skripte... )vezane za nekih od fakulteta![/NOTICE]

[ATTENTION] Zadržavam pravo da svaki naredni ovakav post obrišem![/ATTENTION]:agree:
 
Član
Učlanjen(a)
14.10.2009
Poruka
434
Zar nebi trebali na ovom forumu malo da diskutujemo o fakultetima da podelimo iskustva. Ne razumem u cemu je problem, ako se ovako dopisujemo? Ne upoznajemo se vec pricamo o fakultetu kakov je, koje su prednosti i mane i sl... Forum valjda sluzi za dopisivanje i raspravu na odredjene teme...
 
Član
Učlanjen(a)
04.06.2010
Poruka
12
Zar nebi trebali na ovom forumu malo da diskutujemo o fakultetima da podelimo iskustva. Ne razumem u cemu je problem, ako se ovako dopisujemo? Ne upoznajemo se vec pricamo o fakultetu kakov je, koje su prednosti i mane i sl... Forum valjda sluzi za dopisivanje i raspravu na odredjene teme...


Slazem se u potpunosti.
Ovde je bilo reci o fakultetu, ljudi su iznosili informacuije vezane za faks.
Ne vidim da je prekrseno neko pravilo foruma.
Ako jeste ja se izvinjavam u ime svih.
 
Član
Učlanjen(a)
14.10.2009
Poruka
434
Upisao sam elektrotehnicko i racunarsko inzinjerstvo. Ono sto mi sada nije jasno jeste kada i kako se opredeljujemo za smer (energetika ili racunare). Ja cu racunare ;) Da li treba jak racunar za faks?
 
Član
Učlanjen(a)
04.06.2010
Poruka
12
:)
Upisao sam elektrotehnicko i racunarsko inzinjerstvo. Ono sto mi sada nije jasno jeste kada i kako se opredeljujemo za smer (energetika ili racunare). Ja cu racunare ;) Da li treba jak racunar za faks?

I ja isto...
Bicemo kolege;)

Na kraju prve godine se opredeljujemo sta cemo dalje.

Za prvu godinu sigurno ne, a za kasnije bi trebao bolji komp ili laptop.
pozdrav:)
 
Natrag
Top