Sygic Navigacija

Član
Učlanjen(a)
07.08.2010
Poruka
14
Ja na sygic truck ne koristim online saobracaj jer sam tako sigurniji da mi nece zeznuti rutu...
da li neko zna moze li da se isklj opcija da mi u toku voznje ne nudi "brzu rutu za xxx min" i ja ako ne vidim na vrijeme on je sam prihvati...mada i par puta sam je ja namjerno "prihvatao" i ostao je na istoj ruti...
Druga stvar, zna li neko da mi objasni sta znaci ovo i kako funkcionise..."KASNJENJE"
to mu dodje kad se poveže na tvoj audio system u kolima da govona poruka od sygic-a malo kasni dok blutut ne otvori komunikaciju, da ti ne saseče početak
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Ja se slažem sa vama da sygic zafrkava ali ja ga koristim već godinama po Hrvatskoj i Bosni ali isključivo sa Here mapama što sam zahvalan jako puno Nensu što i ove nove verzije mogu ići sa here mapama znači koristim običan sygic najnoviju verziju i sygic truck ali za automobil ne kamion jer kamion nemam i nemam vozačku za kamion i ne kažem da nije moguće da bude nekih grešaka ali ovo što sam ja koristio i tražio bez ikakvih problema me je na pravo mjesto odvelo i sve kamere na putu vidi i javio.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Ja se slažem sa vama da sygic zafrkava ali ja ga koristim već godinama po Hrvatskoj i Bosni ali isključivo sa Here mapama što sam zahvalan jako puno Nensu što i ove nove verzije mogu ići sa here mapama znači koristim običan sygic najnoviju verziju i sygic truck ali za automobil ne kamion jer kamion nemam i nemam vozačku za kamion i ne kažem da nije moguće da bude nekih grešaka ali ovo što sam ja koristio i tražio bez ikakvih problema me je na pravo mjesto odvelo i sve kamere na putu vidi i javio.

Nije niko ni rekao da te nece "odvest" gdje si se zaputio.
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2013
Poruka
116
Da ne precerujete malo? Kakav je to uzas i kako se glava gubi s njim? 2mj ga koristim za sleper kroz Evropu
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
795
Davno sam se prošao tog užasa, glavu izgubit sa njom.
Sygic ne rutira od 14.5x verzije. Od navigasa dobio info da je nova 21.xx "konačno rešena". Poverovao, valjda nisu blesavi da ne znaju da li radi ili ne.

Info o mom modu
: Sygic je u v.21.0.2 postavio "tešku artiljeriju" protiv mog moda. Čitav Java komplet "data picker". Prepoznaje da se aplikacija prijavljuje serveru sa lažnim datumom (5. januar. 2001. god.) Za patch ne mogu ništa, još uvek radi. Mada sam se zaštitio što sam dodao još i lažni WiFi (Mac adresu). Ali picker ne mogu da zaobiđem pa mi server blokira download iz aplikacije. Mape dodajem preko Nensovog PC maps downoloadera.

PS: ako poboljšaju, nekada rutiranje, eto me opet.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Ni za živu glavu ne odlazi sa čim će mo se mi igrati ako nam ti ne pomogneš a rutiranje će se jednom poboljšati bitno da radi i da odvede od točke a do B ,upravo sam jučer koristio tvoju verziju 21 i išao u Sl. Brod iz Vinkovaca tražili neku adresu radi djelova za automobil i taj di stanuje je neka zapizdina cjeli sl.brod moraš uzduž i popreko preći ali mogu ti reći da je me odvela bez greške bilo mi je čudno ali sam joj vjerovao i sve je odradila jedino kad sam se vraćao kući navodila ma na autoput zato što ima paralelno autoput i lokalna cesta prema mojoj kući i to sam jednostavno riješio stao i odkačio autoputeve i ceste sa naplatom i savršeno odradila ,za napomenuti je da su mape Here 2021.12 i content od Nensa,navigacija je mrak i koristio sam je na mobitelu bila je noć i nemam nosać za mobitel a vozim cady iz 2005 godine i jednostavno sam uključio opciju Hud i stavio je na tablu ispod šajbe i savršeno radi a kolega koji je samnom išao zadivio se nije to nikad vidio u životu i ne razumije se u navigacije cjelim putem se čudio i komentirao.
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2013
Poruka
116
Ja kazem da sam odusevljen za razliku od igo koji sam koristio samo npr zbog njene fluidnosti i izgleda...imao sam problema ne pocetku nije mi davala rute koje ja ocu ali kako sam rute pravio kroz medjuodredista ona kao da to pamti i sad svaku put nudi onako kako mi treba! Ima malo previse zabrana za slepere dje i nisu zabrane ali bolje i tako nego da bude obratno!! Online sabr je perfektan! Cak ga odradi prije google mapa! Trebalo mi je malo vremena da je provalim ali mislim da je sad to to...evo vidjecemo...ja se bas ne razumijem toliko u sve to! Mozda ovo sto pricam je sve normalno ali eto to je moj zakljucak
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
795
Pa OK. Drago mi je da neko voli moj mod.
Sygic 21.0.2 arm8 premium+
U folder com.sygic.aura\files\maps dodajte mapu. Dodajte i speedcams fajl. I kopirajte je u Android/data. Pa onda Instalirajte aplikaciju.

Info: Blokirana Sygic prodavnica. Blokirana registracija. Iz aplikacije ne azurirati mape. Uklonjena Google analitika.

Aj pa javite.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Pa OK. Drago mi je da neko voli moj mod.
Sygic 21.0.2 arm8 premium+
U folder com.sygic.aura\files\maps dodajte mapu. Dodajte i speedcams fajl. I kopirajte je u Android/data. Pa onda Instalirajte aplikaciju.

Info: Blokirana Sygic prodavnica. Blokirana registracija. Iz aplikacije ne azurirati mape. Uklonjena Google analitika.

Aj pa javite.

Uradio sam kako si rekao ali ne mogu pokrenuti navigaciju jer trazi da skinem kartu.

1.JPG

2.jpg3.jpg
 
Natrag
Top