Sygic Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.555
По први пут желим да инсталирам ову навигацију. Буне ме неке ствари
1. Sygic 14.0.0-118521 (Beta2) - cracked.apk и
2. utility_syg.apk
При инсталацији шта користим од ова два фајла.

Друго где се у mapdownloader-у налазе NAVTEQ-ове карте. Колико сам укапирао при инсталацији не користити WiFI, да ли то важи само при покретању инсталације, или увек кад треба да користим ову апликацију?

За Србију неко ко се служио овим картама које су се боље показале.
Како те буни када сам све описао максимално разумљиво?
Немогуће да ништа ниси укапирао?
Не знам како једноставније да опишем поступак инсталације?
 
Učlanjen(a)
13.11.2009
Poruka
7
Укапирао сам кад сам мало пажљивије прочитао. Пост сам поставио у тренутку док сам скидао фајлове. До сад сам коистио ИГО примо навигацију, ова се на први поглед чини мало боља односно практичнија.
 
Član
Učlanjen(a)
30.12.2009
Poruka
12
Instalirao sam prema uputstvu (bar tako mislim) ali mi non-stop izbacuje"Aplikacija je neočekivano stala...".Sve prethodne verzije su mi odlično radile, a sada neznam šta se dešava.
 
Učlanjen(a)
19.04.2013
Poruka
50
Instalirao sam sve sa prvog posta, ali kada pokrenem aplikaciju ne prepoznaje ubacene karte, ni u NQ ni u TT modu, ispisuje NEMA STAVKI i trazi vezu sa nternetom, ako se povezem omogucuje mi da skinem karte ali samo ta 2014.03.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.995
Instalirao sam sve sa prvog posta, ali kada pokrenem aplikaciju ne prepoznaje ubacene karte, ni u NQ ni u TT modu, ispisuje NEMA STAVKI i trazi vezu sa nternetom, ako se povezem omogucuje mi da skinem karte ali samo ta 2014.03.
Da li imas sve u folderu \Maps kao na slikama iz #479?
Pogledaj #471 i #477.
U njima ti je u fajlovima content.info pripremljeno posebno za dvije vrste mapa - Navteq-Here i TA(TomTom) i oni su ti obavezni. Ako imas te mape i ove content.info fajlove onda nema skidanja mapa.
A u #1 ti je detaljno objesnjeno kako raditi sa SYG Utility.
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Instalirao sam sve sa prvog posta, ali kada pokrenem aplikaciju ne prepoznaje ubacene karte, ni u NQ ni u TT modu, ispisuje NEMA STAVKI i trazi vezu sa nternetom, ako se povezem omogucuje mi da skinem karte ali samo ta 2014.03.
ja u postu #471 vidim samo content.info za tomtom mape
ako ti treba u sledećem linku imaš con.info za navteq http://www.upl.me/BmONFY
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
802
Pre 10 minuta tip imao update i Sygic 14.0 (R-118576) je full.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.12.2009
Poruka
12
Instalirao sam prema uputstvu (bar tako mislim) ali mi non-stop izbacuje"Aplikacija je neočekivano stala...".Sve prethodne verzije su mi odlično radile, a sada neznam šta se dešava.
Sve radi kako treba.U pitanju je bila moja greška.Prilikom startovanja tražio mi je Wi-fi,da bi poskidao još neke fajlove i sada radi bez greške.
 
Natrag
Top