Sygic Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.664
Čim je on video "sveže mape za Sygic na gpsp" zna i za iGO-ove :)
Ок, има нас разних. На жалост, већина тражи да им се сервира на тањиру, неће да губе своје време на претраге. Има и оних који не владају тематиком и зато и служи форум, да се информишу.
У коју групу спада дотични, није ни важно. Добио је довољно информација за решавање свог проблема.
 
Član
Učlanjen(a)
30.08.2012
Poruka
28
Doticni se zahvaljuje na trudu i odgovorima. Pretrazio sam brdo foruma ali nigde nista konkretno. Uvek postoji neko ko je probaoa pa mozda se i javi i podeli informacije. GPSPower.net uzimamk kao relevantan sajt za pretragu ali ni na njemu nema nista detaljnije. Inace, Sygic koristim na mobilnom telefonu i radi savrseno pa sam imao ideju da ga ubacim i u obicnu winCE navigaciju
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.664
Doticni se zahvaljuje na trudu i odgovorima. Pretrazio sam brdo foruma ali nigde nista konkretno. Uvek postoji neko ko je probaoa pa mozda se i javi i podeli informacije. GPSPower.net uzimamk kao relevantan sajt za pretragu ali ni na njemu nema nista detaljnije. Inace, Sygic koristim na mobilnom telefonu i radi savrseno pa sam imao ideju da ga ubacim i u obicnu winCE navigaciju
Очигледно је да је Sigyc избацио WinCE из подршке, чим не можеш наћи ништа конкретно.
Навео си да су карте за iGo старе. Колико сам ја успео да видим, нису. Окачио сам ти магнет.
Навител и даље подржава WinCE. То си све могао лако утврдити пошто на овом форуму можеш наћи све што је релевантно.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.058
SMD - TomTom 2024.09 SYGIC 23 # HERE 2024.06

NOVO - TomTom 2024.09

TomTom 2024.09 SYGIC23.x.x mape su za verzije Sygic 23.x.x
HERE 2024.06 su mape za Sygic Truck navigacije uz mogucnost koriscenja u Sygic Aura 23.x.x.

Bitna napomena - Mape su smjestene u dva odvojena foldera. Do sada su mape koje su aktivne bile u folderu - maps.
Sada su mape koje npr. skinete sa SMD - TomTom 2024.09 SYGIC 23 # HERE 2024.06 u folderu offline_maps.
Mape koje skinete iz same navigacije su u folderu - online_maps.

Fajl sa prekrsajnim kamerama, odn. folder speedcams ako ga koristite, vise nije u folderu sa mapama nego na putanji -
****/ Android/ Data/com.sygic.aura/files/speedcams.

Tako za TA mape fajl prekrsajnih kamera ima naziv - ta_offlinespeedcams a za NT mape - nt_offlinespeedcams


Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.

Napomena - Sve sto je navedeno - https://serbianforum.org/threads/sygic-navigacija.387146/post-3275554 - za koriscenje HERE mapa u SygicAura - 23xxx i dalje vrijedi.

Postupak za dodavanje novih mapa imate - Ovdje
 
Član
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
92
SYGIC SPEEDCAM EUROPE - 10 AUGUST 2024 - Hvala Andrey Form

SYGIC ZA FORUM.jpg

1 - (32 Speed Camera),
2 - (34 Built-in Camera),
3 - (36 Red Light),
4 - (35 Average Speed Camera + Finish 5 km h)


Kamere su u .dat formatu u obliku 1 file koji ubacujete na putanju (samo na droide nize od verzije 14 tj UI 6.0)
****/ Android/ Data/com.sygic.aura/files/speedcams.

Kamere sam preuzeo i filtrirao tj izbacio MOBILNE kamere.

U izradi file koristeni su: Python Skritpa Excel Power Query Notepad ++


Pokrivenost kamerama mozete provjeriti putem html file koji sam zakacio zajedno uz speedcam file.

Ovisno o vrsti mapa koje koristite Here ili TomTom naziv speedcam file mora da nosi odgovarajuci naziv.

Ako se radi o HERE mapama onda file mora da ima naziv
nt_offlinespeedcams.dat

Ako imate TomTom mape onda naziv speedcam file mora da ima naziv
ta_offlinespeedcams.dat

VAZNO!!
! Pri pokretanju navigacije WI FI mora biti isključen. Kada je navigacija pokrenuta WI FI se može uključiti. U protivnom fajl koji već imate npr. ta_offlinespeedcams će biti učitan sa servera Sygic-a i moguće da neće biti aktuelan za područje gdje se nalazite odn. postojeći fajl ce biti "pregažen"

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
928
jel možeš za sygic da ubaciš ove o danas.
Ove od danas
 

Prilozi

  • CRO-GATSO-IGO-NEXTGEN-DIRECTION.txt
    32,8 KB · Pregleda: 7
Član
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
92
jel možeš za sygic da ubaciš ove o danas.
Ove od danas
Zar nije 18.08. bila zadnja u Korculi? Da li si putem html file provjerio da li su sve vec unutar ovih koje sam objavio? Ako ne daj mi u pm sve koje su nove a nisu tu jer sumnjam da su sve ove sa spiska odjednom tu.
 
Natrag
Top