Sygic Navigacija

Učlanjen(a)
21.03.2010
Poruka
15
Zdravo decki,
Odavno nisam bio na forumu i nadam se da ne pishem na pogreshnu temu!
Instalirao sam na moji Samsung A34 5G telefon koji ima Android 14 i radi sve kako treba osim shto mi ne javlja Radare koi su na zadatu Route!

Citao sam ovo pogore ****/ Android/ Data/com.sygic.aura/files/speedcams.
Ali stvar je shto kod mencom.sygic.aura. ne mogu da ga otvorim da bi doshao do speedcams.

Jel mi neko mozhe pomochi kako da ubacim speedcams?
Hvala
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
928
Spojiš mobitel na komp kablom i onda nađeš tu datoteku od sygica i ubaciš kamere u spedcamere bez problema,ja imam samsung A55 i sve radi normalno a prije par mjeseci sam imao kao i tvoj i isto tako radio-
 
Član
Učlanjen(a)
11.07.2012
Poruka
10
Zdravo decki,
Odavno nisam bio na forumu i nadam se da ne pishem na pogreshnu temu!
Instalirao sam na moji Samsung A34 5G telefon koji ima Android 14 i radi sve kako treba osim shto mi ne javlja Radare koi su na zadatu Route!

Citao sam ovo pogore ****/ Android/ Data/com.sygic.aura/files/speedcams.
Ali stvar je shto kod mencom.sygic.aura. ne mogu da ga otvorim da bi doshao do speedcams.

Jel mi neko mozhe pomochi kako da ubacim speedcams?
Hvala
Pozdrav
Mislim da ne može. @INTERPOL us svojim speedcams postovima obavezno stavlja napomenu (samo na droide nize od verzije 14 tj UI 6.0)
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
928
Pa moj je odavno android 14 i sve najnovine pa to mogu ubaciti čak ga mogu instalirati i na sd karticu.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
928
Ja ga imam instaliranog na mobitelu i sve mogu raditi na ovoj crackiranoj verziji a kažem može i na sd karticu jewr sam par puta probao na A33 i A55 i A54
 
Član
Učlanjen(a)
11.07.2012
Poruka
10
@mirkolj
Također ne dovodim u pitanje. Ti si dao uputstvo kako je to uspjelo kod tebe, ali zbog ovog ili onog razloga taj metod kod izvjesnog broja ljudi neće raditi (otuda i upozorenje ili napomena koju daje @INTERPOL).

Ovo što pišem, pišem zbog tih ljudi da znaju da nisu jedini i da i drugi imaju isti problem i da ne vrijedi gubiti vrijeme i živce zbog toga.
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2009
Poruka
295
Puno toga se nemoze na xshaomi mobitele od kada su se nadogradili na neki hyper OS,npr.nemože se nijedna aplikacija instalirati kao file,ono kopiraš je na mob pa je instaliras,ne ide bar ovih par koje sam ja pokušao instalirati,par verzija igo i još neke,prvo dobiješ upozorenje da nemoze pa je kao instalira al nje nema nigdje,samo izbaci poruku da nije kompaktibilna,isključio sam google protect al opet ne ide,primjer u prilogu
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-07-24-19-02-45-883_com.google.android.packageinstaller.jpg
    Screenshot_2024-07-24-19-02-45-883_com.google.android.packageinstaller.jpg
    31,1 KB · Pregleda: 15
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
21.03.2010
Poruka
15
Spojiš mobitel na komp kablom i onda nađeš tu datoteku od sygica i ubaciš kamere u spedcamere bez problema,ja imam samsung A55 i sve radi normalno a prije par mjeseci sam imao kao i tvoj i isto tako radio-
Hvala druzhe na informaiciju!!

Moji telefon ima Instalirano Android 14 i preko PC sam mogao da otvorim foled i da ubacim unutra akutelih kamera sa predhodne strane ove teme!

Evo vam dve slike za vidite , mozhda pomogne nekome drugome!
Pozdrav,
Sygic.jpg

Screenshot_20240724_195700_Sygic.jpg
 
Natrag
Top