Sygic Navigacija

Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Ne vredi. Neće i neće. Nešto je izgleda do mog telefona. Mada mi nije jasno kako ostale sygicove navigacije rade bez problema
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.058
Kada ovo instalises skidat ce ti mape ta.2013.06.
Ako si prethodno skinuo nt.2013.09 onda moras u folderu maps - editovati fajl content.info tako da ti u startu izgleda ovako:
[PRODUCT:Sygic Taxi Europe]
name=Sygic Taxi Europe
tts=yes
sdk=yes
truckAttr=no
speedProfiles=yes
premiumPOI=yes
exPostals=yes
3dContent=yes
3dContent.2dcm=yes
3dContent.3dlm=yes
3dContent.2dtb=yes
3dContent.terrain=yes
junctionView=no
naviType=car
speedcam=SCDB:EXTEUR:2016.09
maps=NT:EXTEUR:2013.09,NT:RUS:2013.09,NT:IMN:2013.09
Pozdrav!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
I ovo sam odradio upravo sada i isto! To je dovoljan razlog da odustanem od Taxa navigacije i da se vratim običnoj. Pojma nemam što sam navalio toliko na ovu navigaciju kad i ona obična radi savršeno. Hvala tebi u svakom slučaju!
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
190
Jedna molba. Instalirao sam Sygic Truck sa kartama iz paketa koji je ovde postavljen. Znaci Navteq 09.2013. Sve to radi, ali karta za Srbiju i Crnu Goru je bez kucnih brojeva valjda za sve gradove osim Beograda. Ja bih sada vratio one karte iz paketa Sygic Taxi, cini mi se da su mnogo bolje po pitanju kucnih brojeva, sto meni treba. Moze li to da obrisem sve karte iz Sygic Truck i da ubacim Srbiju i Crnu Goru iz Taxi po principu copy-paste a da sve ostalo ostane iz Sycic Truck.
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Moraš da kopiraš sve mape iz Sygic TAxy u Sygic Truck navigaciju. Tj. čitav folder Maps. Mape različitih proizvođača se ne mogu mešati.

Mene interesuje da li je moguće ubaciti poi tačke iz navteqovih mapa u tomtom pame? Meni više odgovaraju tomtom mape ali je činjenica da 2013.09 navteqove mape imaju više poi tačaka
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
8
Moze li neko da mi da link za mapu Mađarske, posto ne mogu da koristim aplikaciju sa skidanje mapa. Unapred hvala.
Da dodam koristim sygic taxi probao sam da ubacim ovu mapu hrvatske sa predhodne strane ali je ne vidim, verovatno treba neko podesavanje imali neko neko resenje
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top