Sygic Navigacija

Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
skinuo sa tvog linka ali nemogu raspakovati a i pokayuje mi neke viruse
reseno,ukljucila se BOS tastatura na laptopu,kao sto se vidi gore zamjenilo Z sa Y pa pogresan PASS.

e sada imam dilemu dali da instaliram ili ne..naime prije 3-4 mjeseca sam na tablet Galxy tab 2 instaliro Igo navigaciju skinutu ovde sa sajta,sve radilo perfektno...ali nakon par sati tablet mi zakovu,osto u stanju hibernacije I nije reagovo ni na jedno dugme.sreca pa sam imo garanciju.Po povratku sa servisa u izvestaju je pisalo "azuriranje Firewala"....nisam siguran dali je bas ta navigacija bila uzrok blockade,jer ranije nisam instaliro nista sto nije sa Google playa.....
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
skinuo sa tvog linka ali nemogu raspakovati a i pokayuje mi neke viruse
Vriusa nema. Za raspakivanje ti treba lozinka. Imaš je nekoliko postova ispod linka. Zaboravio sam odmah da je postavim pa sam je postavio u produžetku

Sas sam tek video da si rešio problem. Nema veze to sa Igo navigacijom. Mislim na taj problem koji si imao sa tabletom. Naravno osim ako nisi neki virus zakačio al su šanse za to vrlo male. Jednostavno desilo ti se šta ti se desilo. Drugo, šta će nam Andrid ako ćemo samo sa google playa skidati programe? To onda nije to. Instaliraj ovu navigaciju ako ti odgovara i uživaj!
 
Učlanjen(a)
05.04.2013
Poruka
38
Ovaj Sygic 13.4.1 ne funkcioniše, traži mi nakon instalacije aktivacioni kod i ne poznaje karte 2013.09
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
624
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.664
Ovaj Sygic 13.4.1 ne funkcioniše, traži mi nakon instalacije aktivacioni kod i ne poznaje karte 2013.09
Одакле си скидао?
Нема шансе да ти тражи активацију и да не види мапе ако је фолдер из мог телефона и иста навигација ради беспрекорно.
 
Učlanjen(a)
05.04.2013
Poruka
38
Одакле си скидао?
Нема шансе да ти тражи активацију и да не види мапе ако је фолдер из мог телефона и иста навигација ради беспрекорно.
Imao sam prethodno instalisan sygic 13..2.2 i perfektno je radio.Deinstalisao ga i obrisao fajlove, skinem ovaj tvoj sa prve strane sa kartama ali ne radi. Ne znam zašto, nudi mi da kupim
 
Natrag
Top