Sygic Navigacija

Učlanjen(a)
03.01.2016
Poruka
178
@nenadsenn Druze vidi ovako, skinuo sam te nove mape i ubacio i otisao do Grcke i vratio se juce. E sad situacija je sledeca tu kod Grdelicke klisure i Vranja je bio neki kruzni tok ali je sad to sve novo od pre nekih par meseci, tako da tu je greska ali nije nista strasno...nego najveci problem je taj sto mi se izgubilo setovanje da li cu kamionski ili automobilski mod. Pa me zanima da li imas neko resenje za to kako da vratim, sa starim mapa je bilo, sa novim nece i naravno morao sam content zameniti od novih sa starim nije citao mape.
 
Učlanjen(a)
16.07.2015
Poruka
197
@DjukaPa ako sam dobro razumio, nemas vise opcije da li zelis kamion ili auto. Ako se to desilo onda je doslo do izmjene content file. To mozes ispraviti promijenom iz NO u YES u contentu...samo kod TRUCK stavi yes i pojavit ce se opcija za kamion u meniju opet.


[PRODUCT:Sygic Truck]
name=Sygic Truck
tts=yes
sdk=yes
truckAttr=yes
premiumPOI=yes
exPostals=yes
3dContent=yes
speedProfiles=yes
cityguides=yes
3dContent.2dcm=yes
3dContent.3dlm=yes
3dContent.2dtb=yes
3dContent.terrain=yes
junctionView=yes
naviType=pedestrian,car
tollCosts=no
speedcam=SCDB:WORLD:2020.01,SCDB:NAMERICA:2020.01,SCDB:MEX:2020.01,SCDB:MEA:2020.01
maps=NT:WORLD:2020.01,NT:NAMERICA:2020.01,NT:MEX:2020.01,NT:MEA:2020.01

[GLOBAL]
modules=softhud

[PRODUCT: Blackbox]
module=blackbox

[PRODUCT: G-meter]
module=gmeter

Za svaku slučaj zakačio sam ti moj content.info

DAILYUPLOADS
 

Prilozi

  • content.zip
    444 bajta · Pregleda: 4
Učlanjen(a)
03.01.2016
Poruka
178
Evo promenio sam sada, videcu kad prebacim u fon da li je to to...u putu dok sam bio nisam mogao da promenim. Samo ja neke fajlove nemam, kao sto ti imas. Mislim da ce biti to to.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.983
Za verzije Sygic 16.2.xx ako zelite da imate izgled mapa kao u prethodnim verzijama - teren van naselja zelene boje - onda fajl world1.zip raspakujte i fajl - world1.mftc kopirajte u -
Sygic/Res/textures

world1.mftc
Kod:
http://www49.zippyshare.com/v/h8WebJvQ/file.html
 
Učlanjen(a)
14.09.2010
Poruka
32
Za LeoAndropov.
Daj neki link za Sygic 13.5.3. Ne mogu nigde da nadjem neki koji radi, tj. da mi ne prijavi odma da mi je istekao trial.
 
Učlanjen(a)
16.07.2015
Poruka
197
Trenutno nemam na cloud svoju verziju ali stvar oko triala je u content.ini i content.lic samo to i odgovarajuce mape i wcl da ubacis...ajd probam kasnije da ubacim na cloud....

A na drugom forumu sam nasao pa probaj ovo:



13.5.3

APK
BASEFOLDER

MAP DOWNLOADER - 2016

Moji files....

CONTENT.INFO
CONTENT.LIC

How to:
1. Skini apk
2. base folder unutar Maps foldera sve pobrisi, skini sve novo sa novim map downloaderom (wcl, map dobit ces i content.info) mada ti ne treba
3. Ubaci moje content.info i lic u taj MAPS folder i deri druze moj....uzivaj u najboljim mapama i najboljoj verziji SYGIC TRUCK-a (nažalost). Nove verzije su toliko bugovite i opasne pogotov u truck modu. Sreća sve radi na 13.5.3
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
16.07.2015
Poruka
197
Imam (napisao sam gore) ali ne na cloudu....a greskom sam zakačio 6.3...hvala na ispravci....ali on vec ionako ima 5.3 samo nema licence i info file.

A hvaljena sa razlogom :) :) :) ma volim ja sve navigacije....

EDIT: Link ispravljen ali ima i @mirkolj verzija....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Imam (napisao sam gore) ali ne na cloudu....a greskom sam zakačio 6.3...hvala na ispravci....ali on vec ionako ima 5.3 samo nema licence i info file.

A hvaljena sa razlogom :) :) :) ma volim ja sve navigacije....

EDIT: Link ispravljen ali ima i @mirkolj verzija....
Ja se sa Sygic ne mogu nikako "sprijateljiti"
Oprobao sam ovu verziju koju si ti greškom postavio i zaključak: ovo je totalno razočarenje
Ona uopšte ne zna šta je kratko,šta je najbliže,itd
Recimo najbliža i optimalna ruta iznosi 76km,a za najkraću mi nudi 82km
Govorim o auto mode gdje se te greške mogu i trpiti,dok je u truck mode neupotrebljiva
 
Natrag
Top