Sygic Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.028
@lavaback
Ja ovdje nisam postavio linkove za gore nabrojene drzave. Bilo je problema u nekim verzijama downloadera.
Ovo sto sam postavio su samo - 3D buildings - ex - YU.
 
Učlanjen(a)
23.05.2014
Poruka
266
Sygic sam instalirao na SD karticu ovaj zadnji i bez Wifia i interneta sam pokrenuo nešto je sam prebacio u android data sygic i navigacija radi normalno a garmin mi je na internoj memoriji njega nisam nikada uspio pokrenuti sa kartice.
Nemogu nikako da pokrenem Sygic sa sd kartice ., verovatno nije dobar content .info za nq i tt . ako mozes postavi mi molim te da probam sa tvojim .., hvala
 
Učlanjen(a)
23.05.2014
Poruka
266
SYGIC 15.4.10

Obrisati komplet Sygic staru verziju (deinstalirati apk i obrisati Sygic folder),skinuti i raspakovati,u paketu se nalazi root folder i apk za instalaciju,BEZ MAPA,CONTENT.INFO I WCL!

HTML:
http://www.mediafire.com/download/cn1u8aqcd3om376/Sygic+APK%2BRoot+folder_2.rar

Map downloader za HERE 2015.06 i TOMTOM 2015.06,skinuti raspakovati,zatim po zelji uraditi download mapa koje vam trebaju,content.info ce se skinuti automatski u zavisnosti kog proizvodjaca odaberete,takodje imate izbor da skinete i zadnji wcl (Sygic/Maps/wcl) ili koristite stari iz prethodne verzije.

HTML:
http://www.mediafire.com/download/dg9c32l3j6d9csi/Sygic+PC+maps+DOWNLOADER+-+%5B8.9.2015%5D_2.rar

HVALA BROWN DOG

Edit: IZVINJENJE za linkove,obnovio sam tj. ubacio nove.
Skinuo sam mape sa Map downloader za HERE 2015.06 i TOMTOM 2015.06 ali mi se nije automatski skinuo i content info ???
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.592
На првој страни је инсталација за верзију 15.4.10, комплетиран нови фолдер где је убачено све што је потребно.
Да напоменем, претходну верзију која је била на првој страни нисам брисао, само сам је прегазио са новим АПК и све је прошло без проблема.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.028
ok, hvala nenad iskopirao sam one iz verzije 15.4,1 i radi samo mi je sad problem utility syg .Ne mogu nikako da nadjem putanju do sdcart1 .., kod mene je /storage/sdcard1/ ali se folder Sygic nalazi u /android /data/com.sygic.aura. Moyda treba drugi utility syg ?

Sada moras tu novu putanju upisati i u SYG Utility.
Kada pokrenes SYG Utility idi na - Settings - i u - SD Card path mode - mozes izabrati - Auto ili Manual. Naravno - Auto.
A u - Set SD Card path - rucno upisati tu novu putanju. /android /data/com.sygic.aura
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2010
Poruka
167
На првој страни је инсталација за верзију 15.4.10, комплетиран нови фолдер где је убачено све што је потребно.
Да напоменем, претходну верзију која је била на првој страни нисам брисао, само сам је прегазио са новим АПК и све је прошло без проблема.

Pokušao sam sada da u verziji 15..4.10 sa 1. strane podesim prekršajne kamere kako je dato u tački 4. na 1. strani. Tu nešto nije u redu - nema u meniju opcije Podešavanje/Obaveštenja (i zvukovi)/Tačke interesa ... i dalje kako je dato u tački 4., tako da nema ništa od tog podešavanja.

Može li još neko ovo da proveri?
 
Natrag
Top