Sygic Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.997
Ovo ide kao na tekucoj traci.
Evo u ovoj verziji su doradili sledece - Changelog: 15.0.9 r121784fix for downloading maps on mobile connection
I na kraju ce biti kako sam predvidio u # 1503 -

Eksperimentisu, svaki dan nova verzija... i dodavanje onoga sto je vec bilo. Doci ce na kraju do verzije 14.3.4!!

Zato i dalje koristim verziju 14.3.4 a ove iz serije 15.x.x na drugom uredaju samo iz radoznalosti da vidim cime se danima bave i dodaju ono sto je vec radilo.
Izmisljaju sopstvenu toplu vodu.
 
Član
Učlanjen(a)
20.10.2011
Poruka
31
Odradio sam sve kako je navedeno na prvoj stranici za verziju 15.0.3 i prilikom pokretanja Natveq mapa, pokretao se Sygic koji je tražio da skinem nove mape. Sa druge strane Tom tomove mape je pokretao, ali su mu dosta sture. Od verzije 13 nisam uspio normalno da instaliram verziju koja ce raditi kao ta, sa kojom sam zadovoljan, ali mi je potrebna mapa madjarske koju ne mogu da pronađem.
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
Evo probavam ovu navigaciju na telefon Huawei P7, Kitkat, ali neće da se pokrene. Prijavi grešku:

Oops! Došlo je do greške prilikom preuzimanja resursnih fajlova sa Google play lokacije

i gore u Notifikaciji kao da je to zbog toga što aplikacija vjerovatno nije kupljena - not purchased.
Ubacio sam u internu memoriju onaj osnovni folder i u njega ubacio instalacioni fajl od aplikacije 15.0.3. Zatim sam instalirao aplikaciju i pokrenuo i rada je prijavilo onu pomenutu poruku. Zatim ugasila se sama aplikacija i u mape changer sam izabrao putanju za internu memoriju /Storage/SDCard/Sygic.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
Probao sam i ovu i krene dobro, zatim download mapa uradi. Zatim zatvorim aplikaciju i ponovo pokrenem i opet traži iz početka sve, download mapa, pa opet izaberem mape i da krene opet download mapa, ono u stvari preskoči download i otvori aplikaciju i prikaže samo zelenu površinu i moju trenutnu lokaciju. Probam da ukucam adresu da me vodi navigacija, ali koju god državu ukucam, ono ne nalazi ni jednu.
A folder sa mapama u Sygic foldere ima već mape.
Stvarno ova navigacija izgleda ima problem sa radom.
Možda probam te stare verzije.
 
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
134
Odradio sam sve kako je navedeno na prvoj stranici za verziju 15.0.3 i prilikom pokretanja Natveq mapa, pokretao se Sygic koji je tražio da skinem nove mape. Sa druge strane Tom tomove mape je pokretao, ali su mu dosta sture. Od verzije 13 nisam uspio normalno da instaliram verziju koja ce raditi kao ta, sa kojom sam zadovoljan, ali mi je potrebna mapa madjarske koju ne mogu da pronađem.

Problem ti se javlja vjerovatno zbog content.info fajla koji se nalazi u Sygic/Maps folderu,tvoj content je vjerovatno za TomTom mape pa da bi radile navteq (HERE) moras ubaciti njihov (sve mape imas na prvoj strani i skidas sa onim map downloaderom,samo pazi koje skidas tomtom ili navteq here,tamo ti je lijepo objasnjeno slikom),a nisam siguran jer ne koristim mobilni net ali mislim da ti i on treba biti iskljucen,vec se pisalo o tome ali opet kazem posto ne koristim mobilni net. nisam nesto pretjerano pratio ali ako grijesim vjerovatno ce me neko ispraviti vec...Da evo ti content.info za navteq (here) mape,skini,raspakuj i zamijeni sa onim sto ti imas (Sygic/maps folder) i mozda bolje da pokusas sa nekom starijom stable verzijom 14.7.7 od novijih ili dobrom starom 14.3.4 ove 15... su sve bete pa su moguci bugovi,a sto nenadsenn kaze,a i ostali,ovi se vode logikom da imaju na raspolaganju brojeve od -∞ do +∞ tako da novih verzija nece nestati,samo je pitanje ko ce duze izdrzati Sizif,brdo ili kamen.
 

Prilozi

  • content.zip
    379 bajta · Pregleda: 24
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
01.09.2010
Poruka
1
Ok, hvala, probacu kod kuce. Sada koristim mobilni net, a na starom telu ga nisam imao i slicno mi se desavalo i sa starijim verzijama. Da li mozda treba iskljuciti i wifi?
 
Član
Učlanjen(a)
20.10.2011
Poruka
31
Moracu potraziti neku stariju verziju, iskljucio sam i mrezni i wifi i opet nece. Sad mi prijavljuje gresku kao da nece da pokrene skidanje mapa sa Google Playa.
Ja sam stavio folder na memoriju telefona, posto sam citao da kitket pravi problem ako je na kartici, a i juce kada sam probrao sa kartice, nije htjelo.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Nisi stavio dobar content rekao ti je Gongy stavi ovaj gore o skini mape mavteq 2014.09 truck i radit će sigurno
 
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
134
Ne,ne druze NE SKIDAJ MAPE IZ APLIKACIJE,mape skini sa mapdownloaderom sa prve strane,prebaci ih u folder Maps,pored mapa drzava koje hoces trebas ubaciti i wcl folder i u zavisnosti koje mape koristis content.info fajl (onaj moj gore je za navteq mape),sve to znaci treba da imas u Sygic/maps folderu,prebaci to na telefon,instaliraj Sygic koji hoces (probao sam 15.0.8 i radio je OK) i mora raditi.
 
Natrag
Top