Sygic Navigacija

Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
802
Sygic 14.7.5

RooT folder je v152

Instrukcija
1. Deinstalirati prethodnu verziju i obrisati stari folder Sygic
2. Na root dodati novi Sygic folder
3. Preuzmite karte, wcl i content.info http://serbianforum.org/threads/sygic-gps-navigacija.387146/page-95#post-1506216
4. Dodajte glas, svoje TOI tacke http://serbianforum.org/threads/sygic-gps-navigacija.387146/page-119#post-1529857
5. Instalirajte aplikaciju
6. Nikad ne koristite WiFi i ne slati e-mail iz aplikacije

Ako sam ga dobro pecovao pritisnite LIKE ;)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
920
Da li bi neko mogao da napiše bar par rečenica u vezi, nadam se da sam dobro shvatio, finalne (najnovije) verzije Navigacije Sygic, v14.7.5. Nikako ne razumem stalnu trku za nalaženjem načina za instalacijom svake nove verzije ove aplikacije. Čak i kada su u pitanju BETA verzije. Zar to nije "umetnost radi umetnosti". Zamolio bih nekog člana da, ako je probao najnoviju verziju, napiše malo o tome. Šta je to novo u njoj. Šta je popravljeno. Da stavi neki skrinšot...Ovako, u dilemi sam da li ima potrebe instalirati je umesto v14.6.7. Čitam, "navigacija je super, sve radi". Šta je to super i šta to sada "sve radi", a do sada nije. Hvala unapred.
Inače, odgovor tipa "golf 2 je bolji od golfa 1" nije baš dovoljno ubedljiv. Voleo bih da čujem argumentovane komentare. Valjda je to način komuniciranja na forumu...

EDIT
Pošto niko od članova, koji su instalirali novu verziju, nije ništa napisao o novostima u njoj, malo sam pogledao na netu. Evo šta bi trebalo da bude novo u verziji 14.7.5 Sygic navigacije u odnosu na prethodnu finalnu, 14.6.7 :

GPS Navigation & Maps Sygic 14.7.5

c7f4d295c7a858ad2add774858896170_icon_127x127.png
Full Name:GPS Navigation & Maps Sygic
Short Name: Sygic
Google ID: com.sygic.aura
Version: 14.7.5
File size: 20.93 MB
Category: Applications, Travel & Local
Developer: Android

Whats New in GPS Navigation & Maps Sygic 14.7.5

  • Latest maps with updated road coverage
  • Travelbook with trip logs and stats, plus see route logs on map
  • Navigate to photo is back
  • Search is now accessible even when a route is planned
  • Now you can enter GPS Coordinates in more formats
  • New SOS widget in menu
  • New manage widgets in app menu
Dakle, ono što je, bar meni, najzanimljivije je Search is now accessible even when a route is planned. Ne znam šta to praktično znači, pošto nisam instalirao novu verziju. Bukvalno "pretraživanje je dostupno čak i kada je putanja isplanirana" ne razumem sasvim. Verovatno se misli na traženje nečega na mapi. Voleo bih da se misli na "korekciju putanje" i posle određene rute, za vreme vožnje. Međutim, možda je za tako nešto još rano. Bar kod nas...Takođe, trebalo bi da bude zanimljivo i Navigate to photo is back a to razumem kao da se može voziti ka destinaciji koja je postavljena na osnovu parametara lokacije na ranije napravljenoj fotografiji iz galerije mobilnog telefona. Naravno, ako je lokacija tada zapamćena. Na kraju, Now you can enter GPS Coordinates in more formats tj. sada se mogu unositi GPS koordinate u više formata. Ovo bi posebno trebalo da interesuje člana @horkolerbus koji je, baš iz ovog razloga, zadržao neku staru verziju, zbog traženja nekih poljoprivrednih parcela.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
920
Izvinjavam se ali kako u Sygic programu snimiti skrinšot?
Mislim da Sygic nema opciju snimanja skrinšota iz same aplikacije. Ja snimam tako što koristim tu opciju na telefonu. Koliko znam, tj. koliko sam do sada video, mislim da samo iGO ima verziju koja snima skrinšot iz aplikacije. Prepoznaje se po ikonici fotoaparata koja je, za vreme vožnje, stalno prisutna na ekranu. Međutim, pretpostavljam da većina android mobilnih telefona ima ovu opciju. Tako da to ne bi trebalo da predstavlja poseban problem...
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top