Sygic Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.072
Ja sam iz verzije - Sygic_14.3.4 - iskopirao foldere - Import i Rupi - i rade mi sva audio i vizuelna obavjestenja za kamere u verziji - Sygic 14.7.4.

Screenshot_2015-01-01-21-42-35.png
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.072
@nenadsenn
sta imas u Import i Rupi a sta u res/sounds

Ako neces sam da kreiras fajl sa kamerama najbolje skini sa - POIplaza - gotov fajl npr. za Fix Speedcam koji sadrzi .upi i ikonicu za te kamere. To kopiras u Import. Naravno moras imati i audio fajlove za svaku vrstu kamera.

Kako sam vec pisao ja sam to sve samo kopirao iz verzije 14.3.4 u 14.7.4 i sve radi. Ako je kod tebe to radilo onda ucini to isto i bit ce OK.
U folderu - Rupi - se kreiraju po pokretanju navigacije fajlovi sa ekstenzijom .rupi na osnovu fajlova .upi iz foldera Import.
Ovaj postupak imas objasnjen u #1 i kako je naveo braonpas u # 1183 vrijedi za "starije" verzije.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
190
tako sam i uradio ali nece.... vidi sta kaze @braonpas u #1340, da nema obavestavanja za TOI(speedcams) u verziji 14.7.4 a tako je kod mene u setings nema dodele zvuka za uvezene poi i speedcams, pa sam te zato i pitao koje files imas u sounds mislim na .ogg sa nasim tekstom.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.072
tako sam i uradio ali nece.... vidi sta kaze @braonpas u #1340, da nema obavestavanja za TOI(speedcams) u verziji 14.7.4 a tako je kod mene u setings nema dodele zvuka za uvezene poi i speedcams, pa sam te zato i pitao koje files imas u sounds mislim na .ogg sa nasim tekstom.

Ako si skinuo iz # 1 sa prvog linka Sygic folder u njemu imas u - \Sygic\Res\sounds - i glasovna uputstva na srpskom.
Kada ih kopiras u navigaciju imas mogucnost izbora odgovarajuceg glasovnog uputstva.
Podesavanje - Obavestenje - Sigurnosna kamera - Zvuk- i onda izaberes na listi ponudenih obavjestenja ono sto zelis.
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
190
Skinuo sam sam verziju 14.7.4 simple sa ovga foruma a mape sam ranije skinuo i koristio u verziji 14.3.4. sada sam samo stavio za mape odgovarajuci content.inf , uvezao sam sve vrste kamera i one .ogg files. Ova nova verzija mi dozvoljava sao ovu tvoju zadnju recenicu ali za koju vrstu kamera i sta cemo sa ostalim vrstama.
 
Učlanjen(a)
26.05.2009
Poruka
4
Skinuo sam Sygic i kako ga instaliram tako me upućuje da skidam mape i daje mi instalaciju na 7 dana. U čemu je problem? Sve sam pratio kako treba.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
imaš unazad na nekoliko mesta content.info fajlove oni idu u foldere map (map_nq, map_ta)
 
Učlanjen(a)
20.11.2011
Poruka
1
Imam jedno pitanje kako da aktiviram HUD * head up display * u sygic navigaciji , ili ako postoji neki aktivacioni kod ili.......
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
u content.info u jedan ili oba (ako koristiš here i tom tom ) moraš da imaš

[GLOBAL]
modules=softhud

[PRODUCT: Blackbox]
module=blackbox
 
Natrag
Top