Svidja mi se forumas/forumasica

Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
A Sania je toliko resena da pokaze svoj intelekt i znanje drugima da povremeno zaboravi o cemu prica totalno :lol:

Ni najmanje. I odlično znam o čemu pričam.

A ti San Andreas ne možeš se ograničiti na "vezu i piće" sa takvim stavom... i tražiti tu neku ravnopravnost.

Whatever. Odoh da jedem ĆUFTE :-D Gledam Star Trek, i uživam u svom ravnopravnom svetu :lol:

(mada, da se ja pitam... ta ravnopravnost bi se malo bolje definisala... htele žene ravnopravnost, pa dobile duplo više posla....)
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Vlado, ako neko ima drugačije mišljenje od tebe onda to poštuj isto onako kako neko poštuje tvoj pogled na neke stvari.
Rasprava i ubeđivanje sa nekim ko se ne slaže sa tobom neće ništa promeniti.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Ljudi da se ne lažemo....ja bih ovu Blekendekericu priženio. Nisam pijan kao sinoć inače bih opet pisao na engleskom. Inače mislim da je ovo prvi put da sam napisao... :heart:
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Nisam ja iskljuciv, nego se vi hvatate za svaku rec...
Pricao sam u globalu... naravno da postoje situacije kad je ok da zensko plati...i kad cu to prihvatiti bez pogovora...
Ali u nekim svakodnevnim varijantama, o kojima smo i poceli pricu, muskarac je taj koji treba to da finansira... mozda sam ja suvise staromodan, fin ili sta vec ali kod mene je to tako...

Vlado sorry. Ja sam ti matematičar. Meni svako slovo i broj ko Himalaja. Ja svoj svaki post pišem pola sata, baš zato da ni jedno slovo ne ostavi neku drugu mogućnost od onoga što sam htio reći. Imaš pravo. Prekinimo i nek Megi nastavi sa temom. Ispričavam se svima što sam zapeo ko sivonja.
 
Poslednja izmena:

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
:???:
Ovo meni nije rekao:???:
Sto ti je ljubav BRE:)
Ja bi se udala samo da me zaprosi...aha...

Napala ga bakterija Singidunumus mentis spiralis. Ošo mu centar za ravnotežu i zdrav razum. Bakterija inače napada samo ove iz Beograda i oštećuje cortex velikog mozga. Lijeći se ženidbom.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Hvala doktore na finom deklamovanju,ali taj lek se odavno ne upotrebljuje zbog izazivanja kontra efekta...Teško onoj koja završi sa mnom....Molim Vladu da na ovaj moj post nadene jedan "c,c,c smajli" u kontekstu rečenice pre ove koju sada čitate...
 
Natrag
Top