Svidja mi se forumas/forumasica

Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Ne moraju... to je tacno....

Samo svaki muskarac koji i malo drzi do sebe, nikad nece dozvoliti da zena u njegovom prisustvu plati kafu, pice, veceru, sta god... pa bila mu ona zena, devojka, majka, sestra, koleginica...

To nije stvar moranja, to je stvar kucnog vaspitanja i iznad svega znak postovanja prema damama...

Megi, sorry na spamu, nisam ja počeo.
Vlado, preisključiv si. I muškarce koji dozvole da žene plate kvalificiraš kao nevaspitane i bez poštovanja prema damama. U životu ima raznih situacija.
Ako je moja žena ili cura , recimo diplomirala, i želi me počastiti, normalno da će ona platiti. I meni to ne smeta, osjećati ću se ok.
Nikada, baš nikada nebi od nje uzeo prije plaćanja pare, pa da ja platim njenim novcem. Da bi ja ispao vaspitan i pokazao kako imam poštovanja prema damama.
A ja ću to poštovanje iskazati tako da ću oprati suđe, staviti sušiti veš, izmasirati joj vrat kad ju boli glava i slično.
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Ne. Samo gledam da se nađe neka nivelacija. Da razlika ne bude prevelika u ničiju korist.
Novac treba da se ravnopravno i ravnomerno troši sa obe strane. Sve ostalo je iskorišćavanje.

Ovo govorim kada je razlika u davanju i uzimanju više nego očigledna.

Wayne svaka čast
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Ne.
Novac treba da se ravnopravno i ravnomerno troši sa obe strane. Sve ostalo je iskorišćavanje.

Ok. Onda ti ravnopravno dobijaj menstruaciju svakog meseca i potroši oko 500 din,. za sve potrebštine za tih par dana, ravnopravno se porodi i u zemlji Srbiji očekuj da ti ravnopravno bude plaćeno porodiljsko odsustvo, ravnopravno se našminkaj, isfeniraj, ofarbaj i naparfemiši da joj budeš lep, i ravnopravno operi sudove, veš, počisti ravnopravno prašinu, i uradi sve ravnopravno sa svojom ženom/devojkom od ovoga ovde navedenog i dodaj na to još zilion stvari, pa TEK onda dođi na neki forum da lupetaš ovako kako si to sad uradio.
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
quote_icon.png
Prvobitno napisao VladaS1978
Ne moraju... to je tacno....

Samo svaki muskarac koji i malo drzi do sebe, nikad nece dozvoliti da zena u njegovom prisustvu plati kafu, pice, veceru, sta god... pa bila mu ona zena, devojka, majka, sestra, koleginica...

To nije stvar moranja, to je stvar kucnog vaspitanja i iznad svega znak postovanja prema damama...



Sania napisala:
Bravo Vlado.

S tim što nekad moraš dozvoliti i ženi da plati, kad hoće da časti ili kada ona tebe izvede. Isto tako, žensko ne bi trebalo da iskorišćava džentlmena pa da svaki čas zahteva da je svuda vodi i samo da plaća...
Poenta je u tome da NIJE džentlmenski da bežiš od džepa kao da je ljuta zmija unutra kad treba da platiš za damu. A ovaj San Andreas priča kao da ima deset ljutih zmija u svakom džepu po jednu.





Wayne dodao:
A ti se Sania odluči. Ako si Vladi rekla "bravo" onda ga nemoj ispravljati.


Ispričavam se, zakazalo mi "citiranje".
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.07.2010
Poruka
1.146
Ok. Onda ti ravnopravno dobijaj menstruaciju svakog meseca i potroši oko 500 din,. za sve potrebštine za tih par dana, ravnopravno se porodi i u zemlji Srbiji očekuj da ti ravnopravno bude plaćeno porodiljsko odsustvo, ravnopravno se našminkaj, isfeniraj, ofarbaj i naparfemiši da joj budeš lep, i ravnopravno operi sudove, veš, počisti ravnopravno prašinu, i uradi sve ravnopravno sa svojom ženom/devojkom od ovoga ovde navedenog i dodaj na to još zilion stvari, pa TEK onda dođi na neki forum da lupetaš ovako kako si to sad uradio.

Ovo je bio dobar odgovor yes3.
 
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Kako ste smorili potencijalno zabavnu temu ;)

San Andreas je odrastao covek,ima svoje principe ili sta su vec i to je to.Resili ste vi da ga naucite zivotu...Izgleda da niko ne vidi motiv iza njegovog pisanja.

A Sania je toliko resena da pokaze svoj intelekt i znanje drugima da povremeno zaboravi o cemu prica totalno :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Ja sam pričao o piću i eventualnoj vezi, ti pričaš o braku (zajedničkom životu).
Neću sa tobom da se raspravljam.
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Megi, sorry na spamu, nisam ja počeo.
Vlado, preisključiv si. I muškarce koji dozvole da žene plate kvalificiraš kao nevaspitane i bez poštovanja prema damama. U životu ima raznih situacija.
Ako je moja žena ili cura , recimo diplomirala, i želi me počastiti, normalno da će ona platiti. I meni to ne smeta, osjećati ću se ok.
Nikada, baš nikada nebi od nje uzeo prije plaćanja pare, pa da ja platim njenim novcem. Da bi ja ispao vaspitan i pokazao kako imam poštovanja prema damama.
A ja ću to poštovanje iskazati tako da ću oprati suđe, staviti sušiti veš, izmasirati joj vrat kad ju boli glava i slično.

Nisam ja iskljuciv, nego se vi hvatate za svaku rec...
Pricao sam u globalu... naravno da postoje situacije kad je ok da zensko plati...i kad cu to prihvatiti bez pogovora...
Ali u nekim svakodnevnim varijantama, o kojima smo i poceli pricu, muskarac je taj koji treba to da finansira... mozda sam ja suvise staromodan, fin ili sta vec ali kod mene je to tako...
 
Natrag
Top