Svidja mi se forumas/forumasica

Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Pa žene jesu tražile ravnopravnost koliko znam?

Što se tiče džentlmenstva i plaćanja jedne kafe to je sitnica.
Ako sam milion puta dao za mnogo puta veće gluposti od kafe onda bi sigurno platio i jednu kafu koja košta 100 dinara.

Mislim da ne moraju muškarci baš uvek da plate ženi već da nekad bude i obrnuto.
Ovo je moj poslednji post u ovoj temi.
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Nešto mi se čini da si ti slabo skapirao pojam ravnopravrnosti, džentlmenstva i slično...

Trebaće tebi takvom puno sreće, ja ti je želim.
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Mislim da ne moraju muškarci baš uvek da plate ženi već da nekad bude i obrnuto.

Ne moraju... to je tacno....

Samo svaki muskarac koji i malo drzi do sebe, nikad nece dozvoliti da zena u njegovom prisustvu plati kafu, pice, veceru, sta god... pa bila mu ona zena, devojka, majka, sestra, koleginica...

To nije stvar moranja, to je stvar kucnog vaspitanja i iznad svega znak postovanja prema damama...
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Ne moraju... to je tacno....

Samo svaki muskarac koji i malo drzi do sebe, nikad nece dozvoliti da zena u njegovom prisustvu plati kafu, pice, veceru, sta god... pa bila mu ona zena, devojka, majka, sestra, koleginica...

To nije stvar moranja, to je stvar kucnog vaspitanja i iznad svega znak postovanja prema damama...

Bravo Vlado.

S tim što nekad moraš dozvoliti i ženi da plati, kad hoće da časti ili kada ona tebe izvede. Isto tako, žensko ne bi trebalo da iskorišćava džentlmena pa da svaki čas zahteva da je svuda vodi i samo da plaća...
Poenta je u tome da NIJE džentlmenski da bežiš od džepa kao da je ljuta zmija unutra kad treba da platiš za damu. A ovaj San Andreas priča kao da ima deset ljutih zmija u svakom džepu po jednu.
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
U Italiji svako plaća svoje piće iako je muškarac inicirao sastanak.
Tamo se takvo pitanje ne postavlja.

Ovde na Balkanu su pravila malo drugačija.
Ovde ispada da je džentlmen samo onaj koji plati piće dami.


Dali to znači da Italijani nisu džentlmeni već šovinisti?
Kad god sam izlazio sa nekom devojkom ja sam snosio sve troškove i tu nisam postavljao nikakvo pitanje.
Slažem se da muškarac treba da bude taj koji treba da plati, ali i one moraju nekad da se "isprse".

Bravo Vlado.
žensko ne bi trebalo da iskorišćava džentlmena pa da svaki čas zahteva da je svuda vodi i samo da plaća...

Ja tio celo vreme pokušavam to da kažem ali me vi ne razumete.
Glupo je da se neka žena stalno grebe uz izgovor "ja sam dama".
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Sania, ne znaš me kakav sam sa novcem pa te molim da ne dolivaš ulje na vatru.
Ako si čitala moju temu o novcu koju sam sinoć postavio (obrisana je) onda bi shvatila da sam ja taj koji je mnogo više dao nego dobio. Ali ne vredi da ja tebi pričam kad stojiš čvrsto iza svojih ubeđenja.
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Sania, ne znaš me kakav sam sa novcem pa te molim da ne dolivaš ulje na vatru.
Ako si čitala moju temu o novcu koju sam sinoć postavio (obrisana je) onda bi shvatila da sam ja taj koji je mnogo više dao nego dobio. Ali ne vredi da ja tebi pričam kad stojiš čvrsto iza svojih ubeđenja.


Jeste. I rekla sam ti da ne treba loše iskustvo da od tebe napravi škrtog čoveka, već da sledeći put pripaziš koje društvo biraš. Ovo ovde što si ispisao je ružno...i sve upućuje na to da samo računaš ko je koliko platio.
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Ovo je moj poslednji post u ovoj temi.

Mislim sta reci...
smirk.gif


Sila je to od coveka, kome ni sopstvena rec nista ne znaci i tako je lako pregazi...
hracka.gif
 
Natrag
Top