Subotari sve znaju, zato pitajte njih

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Mile Kitić će biti ljut na tebe...čeka da se očituješ i da počneš slušati glazbu. Recimo "Mogao sam biti feudalac"...jesi čuo to? Tačno te pogodi..ih bre..opasan Mile :)

Što kažu, tko sam ja? Pitao je Isus svoje učenike.

Židovi: Iv 10,33: Odgovoriše mu Židovi: "Zbog dobra te djela ne kamenujemo, nego zbog hule: što ti - čovjek - sebe Bogom praviš."

Kuran: Меѕіh, ѕіn Меrјеmіn, ѕаmо је роѕlаnіk – і рrіје nјеgа ѕu dоlаzіlі і оdlаzіlі роѕlаnісі – а mајkа nјеgоvа је uvіјеk іѕtіnu gоvоrіlа; і оbоје ѕu hrаnu јеlі. Роglеdај kаkо Мі іznоѕіmо јаѕnе dоkаzе, і роglеdај, zаtіm, nјіh kаkо ѕе оdmеću.

Masoni: Isus Krist je samo čovjek i u rangu je religioznih propovjedika kao što su Buda, Muhamed, Zaratustra, ....

Thomas Paine - "protestantski prosvjetitelj": Po rođenju i po vjeroispovijedi bio je Židov [Isus] i bio je Božji sin na isti način kao i svaka druga osoba, jer je Stvoritelj Otac Sviju.

Jovan Prezviter je napisao(la):
Pismo veli da je Isus samo Čovek.

Očituj se i objasni kako se ti nađe u društvu antikrista.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Ti i ja moramo razjasniti zašto ne slušaš Mileta Kitića...i dok ne budeš sve hitove njegove iz 80-tih one glavne ovde napamet nučio mi nemamo šta pričati. Dakle, Mile Kitić...tamo negde od 1984 do 1991..recimo..nemoraš ono od 1992-1995...nisu neki hitovi...ali ovo...to ne smeš nikako da ne znaš. Ja ću se naljutiti.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Druže Giljotina, ne spamaj temu. Nastaviš li spamatii, poslat ću ti Luthera i reći mu da si Židov.

Martin, Luther: „Ovamo na poljubac! Đavao se posrao u hlače i opetovano ispraznio trbuh. To je pravo svetište što Židovi i što Židov želi biti, ljubiti, žderati, lokati i klanjati se, a đavao neka opet ždere i loče, što takvi učenici mogu bljuvati, gore i dolje izbacivati (…) Đavao ždere svojom anđeoskom surlom i ždere s užitkom što Židov bljuje i raspršuje iz gornje i donje njuške.

Sorry na upadu, ali zar ti se ne čini da je Luther licemjer. Za svoj "prijevod" Svetoga Pisma uzima Majoretski kanon od židova (mlađi od Septuaginte stoljećima, skoro pa milenij) a ovamo židovi ovaki i onaki.

Mislim, kakav je to "čovjek božiji" (tako ga nazvala "teta" Ellen)?
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
Sve što vas interesira, a niste sigurni, pitajte subotare. ;)

Pozdrav
da li je ovo očiti dokaz o kulturi i snazi vjere koju kolega ispovijeda
ili ...možda tu treba prefiks

Kršćane nazivati ovakvim imenom,
pokazuje samo isključivo i jednino koliko ja vidim
pomanjkanje ljubavi

Neka nitko ne msili da to Gospodin Isus Krist ostavlja nekažnjeno

Hvala na razumijevanju
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Pozdrav
da li je ovo očiti dokaz o kulturi i snazi vjere koju kolega ispovijeda
ili ...možda tu treba prefiks

Kršćane nazivati ovakvim imenom,
pokazuje samo isključivo i jednino koliko ja vidim
pomanjkanje ljubavi

Neka nitko ne msili da to Gospodin Isus Krist ostavlja nekažnjeno

Hvala na razumijevanju

Ti si mene zamijenio s nekim drugim. 98% sam siguran da si subotar koji misli da je Bog na nebu sluškinja koja služi 'proročicu' alkoholičarku.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Pozdrav
da li je ovo lultura i snaga vjere
ili
Kršćane nazivati ovakvim imenom,
pokazuje samo isključivo i jednino koliko ja vidim
pomanjkanje ljubavi

Neka nitko ne msili da to Gospodin Isus Krist ostavlja nekažnjeno

Hvala na razumijevanju

Odgovori mi (responde mihi) što je to što Kršćanina čini Kršćaninom?

Responde mihi, tko je Krist?

Responde mihi, jeli Krist ćato koji zapisuje "djela" u "investigative judgement"? Jeli Krist čeko 1811 godina da se prsseli iz svetinje u svetinju nad svetinjama? Jeli Krist brat sotonin, a sotona onaj koji "grijehe nosi"? Responde mihi.

Responde mihi jeli Krist čistač, smetlar koji čisti Svetinje? Jeli Krist anđeo Mikhael? Jeli Krist sve osim Boga Svesilnoga?

Responde mihi jeli Krist rekao svojima da subote drže? Obrezanja da drže?

Kada i ako mi odgovoriš na ova i mnoga druga pitanja, reći ću ti jesi li ili nisi Kršćanin.

Jer za Kršćane Isus Krist jest ADONAI. Za Kršćane nema shabata jer shabat je sam Krist. Za Kršćane je Krist BOG Svesilni a ne ćato, anđeo, smetlar, stvorenje.....
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
Odgovori mi (responde mihi) što je to što Kršćanina čini Kršćaninom?

Ti si mene zamijenio s nekim drugim. 98% sam siguran da si subotar...


Ako se dobro sjećam, Spedy nije subotar nego "katolik" koji gorljivo slavi subotu. :)

P. S. Za vašu informaciju, vi niste katolici nego ste samo prisvojili taj naziv. Tako vjeruje naš Spedy i ako se vrati na forum, to će vam on najbolje objasniti. :beee:
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Ako se dobro sjećam, Spedy nije subotar nego "katolik" koji gorljivo slavi subotu. :)

P. S. Za vašu informaciju, vi niste katolici nego ste samo prisvojili taj naziv. Tako vjeruje naš Spedy i ako se vrati na forum, to će vam on najbolje objasniti. :beee:

Imamo dakle katoličkog "Miroljuba Petrovića" u zametku..... sledeće je promoviranje "Biblijskog" Katoličanstva.....

Pitao sam se samo kada će sotonska zaraza stići i do nas.....

Ps. Može probati da nam objasni, no bezuspešno.

I da, mi doista nismo Katolici, mi smo Uber Katolici - Kršćani. :mig:
 
Natrag
Top