Strimovanje TV kanala

Član
Učlanjen(a)
26.01.2013
Poruka
121
1.Dosta je bitno kolko ti je jak upload na netu,ako je slab onda ne vredi nista kupovati.
2.Ako imas bar 4mb upload,kupis dreambox 7020 HD jer preko njega moze raditi Total tv kartica,ali pre toga se dobro raspitaj kako se koristi Total tv kartica u tom dreamboxu.

Drugi nacin je multicast streaming,tu ti ne mogu pomoci,ima turtorijali o tome na trazilici.
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2012
Poruka
128
OK
Sto se tice dreamboxa 7020 HD nije losa ideja.
Upload imam 3mb
Mora ici total i modul zajedno,na to si sigurno mislio.
E sada me zanima koliko kanala istovremeno moze da ide.

Drugi nacin cu pogledati na netu da nadjem.

Hvala na odgovoru
 
Član
Učlanjen(a)
26.01.2013
Poruka
121
Svi kanali idu istovremeno,ako se regulise da strim ide sa 500kb a uplaoid ti je 3mb onda bi moglo do 6 korisnika da gledaju sa tvog dreamboxa.
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2012
Poruka
128
OK
Znaci ja bi mogao da sa dm7020hd saljem sve kanale na internet.
O broju korisnika istovremeno mi nije bas jasno.
Zasto ja te kanale nebi slao na web server i sa tog servera korisnici primali.
Dali je to moguce.
Ako imate nekih linkova kako to ide ili linkova gde ima oprema da se nabavi.
 
Član
Učlanjen(a)
26.01.2013
Poruka
121
Ako bi strimovao sa Total tv resivera preko web servera onda je moguce samo jedan kanal strimovati ali zato mogu gledati onda i do 1000 ljudi.Treba ce ti onda Tv kartica koja se ubaci u komp,razni codeci od adobe.Uslov je da Total tv resiver ima takav izlaz kako bi mogao da se prikljuci na toj tv kartici.Ako sve te uslove ispunjavas onda mozes i besplatno preko veetle da strimujes.
 
Član
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
511
Easycap USB 2.0 Audio Video VHS to DVD Converter Capture Card Adapter



Easy_CAP_USB_2_0_Video_Adapter_with_Audio.jpg


Pomoću ovoga USB stika može se iz vašeg risivera preneti digitalni signal u vaš računar i putem softvera iz EASYCAP-a raditi strim kanala koje imate u risiveru.

Cena na netu oko 8-9 €
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2012
Poruka
128
Kako sam ja razumeo moze i preko modula da ide.
Naravno ako se modul nadje ili ako oni to daju.
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2012
Poruka
130
Koliko mi jak upload treba da strimujem jedan kanal preko VLC playera? I da li je to legalno? Gledao bi samo jedan korisnik.
 
Natrag
Top