Strimovanje TV kanala

Član
Učlanjen(a)
26.01.2013
Poruka
121
Najveci problem ovde na nasim prostorima je to sto nemamo ni blizu jak Internet,kada bi imali barem 20Mb upload bilo bi strimova koliko hocete.Najjaci upload ima SBB od samo 4.Mb cini mi se a to je jednako nula.Jedva cekam kada ce konacno opticka fiber mreza na snazi jer oni nude brzinu i u Gigabajtima.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Najveci problem ovde na nasim prostorima je to sto nemamo ni blizu jak Internet,kada bi imali barem 20Mb upload bilo bi strimova koliko hocete.Najjaci upload ima SBB od samo 4.Mb cini mi se a to je jednako nula.Jedva cekam kada ce konacno opticka fiber mreza na snazi jer oni nude brzinu i u Gigabajtima.

Tako ti mislis, nije svuda internet slab. Drugi je problem, a to su zakoni. Meni je dosla policija na vrata bas zbog strimanja, pa sad razmisli sta radis.
Nije optika:
3075731959.png
 
Član
Učlanjen(a)
26.01.2013
Poruka
121
Znam zemlje gde to nije zabranjeno,postoji valjda nacin i drugi,koriscenje u privatne svrhe pored toga kodiras kanale ,valjda je onda dozvoljeno.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Znam zemlje gde to nije zabranjeno,postoji valjda nacin i drugi,koriscenje u privatne svrhe pored toga kodiras kanale ,valjda je onda dozvoljeno.
Uzeli mi ovo, pa su mi je ovih dana vratili uz upozorenje jer imaju nacin da prate sta radis.
Sad se mislim da je ponovo ukopcam, svrbi me gde ne treba.
45t5.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
26.01.2013
Poruka
121
Bolje nemoj,opticka mreza a ti je imas ona je potpuno pod kontrolom.Pogotovo sada kad vec imas opomenu.Bolje se raspitaj do koje mere i kako mozes strimovati,ako je ikako moguce.
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
@darkon
nemogu ti nista sem sto ima ona narodna sila boga ne moli

@Darijo86
platis porez i nista nije zabranjeno
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
26.01.2013
Poruka
121
Zalice se onda kompanije koje na veliko trguju kanalima kao net tv na primer.Nema nista od toga.Nismo mi kao pojedinci dovoljno jaki da to sebi priustimo.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Razmatram wowzasession ali treba platiti server jer to bi bilo legalno. Sto bi placao server za nesto sto ne bi islo kontinuirano.
@Poverenje 0 nisam uhvatio u kadar i pepeljaru, puna je do vrha:)
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Zalice se onda kompanije koje na veliko trguju kanalima kao net tv na primer.Nema nista od toga.Nismo mi kao pojedinci dovoljno jaki da to sebi priustimo.

Da su jaki jesu a da oni i njima slicni rade legalno znas i sam da ne rade. Vise puta sam vidjao da koriste cs - koji je u eu zabranjen, imam total i polaris i kad god je bilo nekih zastoja na satelitu dobijali smo obavestenje i gle cuda isto obavestenje i kod njih
 
Natrag
Top