Strimovanje TV kanala

UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Da su jaki jesu a da oni i njima slicni rade legalno znas i sam da ne rade. Vise puta sam vidjao da koriste cs - koji je u eu zabranjen, imam total i polaris i kad god je bilo nekih zastoja na satelitu dobijali smo obavestenje i gle cuda isto obavestenje i kod njih

Zvao se Tron, rijecanin koji je napravio piratsku karticiu koj otvora sve nacine kodiranja. Pratili su ga na svaki korak, a kad je sve bilo gotovo nasli su ga obesenog u nekom parku. Momak je imao 21 godinu pun entuzijazma i vedrine. Veliki prljavi igraci i veliki novac je u pitanje, a mi sitne ribice, oni ne biraju cak ni legalan nacin da te uklone ako im smetas.
 
Član
Učlanjen(a)
26.01.2013
Poruka
121
Imaju pare a to je najbitnije,ostalo nije vazno.
wowzasession,da to je potpuno dozvoljeno ali kosta.Niko osim onima kojima kazes kako ide adresa tih strimova ne moze da gleda.Jedino kada bi imao jednu grupu od 20 ljudi pa da ti placaju ,ne radi zarade nego da pokrijes troskove oko strimovanja.
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
@darkon
na zalost zivot je surov ja se drzim jednog pravila u poslu boze cuvaj me prijatelja a neprijatelja znam sam da se cuvam..nemam priatelje
Da ti kazem ovo za wowzasession, to je nista jedna obicna 0. Skoro sam ovde trazio pomoc jer mi je bilo mrsko da se bavim time i veruj mi niko nije zeleo a ne nije znao da mi pomogne, i onda sam odlucio seo 7 dana procitao sve tutorijale i saznao sve sto me interesuje.Ima boljih resenja i daleko jeftinijih preduslov je da imas pristup serveru kao root....;)
 
Član
Učlanjen(a)
26.01.2013
Poruka
121
strimovi preko wowze nisu onog zadovoljavajuceg kvaliteta.Od 500kb do 1mb.
 
Član
Učlanjen(a)
26.01.2013
Poruka
121
Najbolje resenje po meni za strimovanje je trenutno tvheadend,nisam toliko upucen u to ali strimovi preko toga idu fantasticno i do 7 mb bez trzaja.
Kod:
https://tvheadend.org/
 
Učlanjen(a)
06.11.2013
Poruka
2
pozdrav
imam jedno pitanje
da li se može preko tvheadend vršiti restrimovanje znači da kao izvor ne koristim tv adapter nego drugi stream ili više njih
hvala unaprijed
 
Član
Učlanjen(a)
26.01.2013
Poruka
121
tvheadend sluzi iskljucivo za strimovanje preko nekog adaptera,to moze biti dvb-t ili neki drugi stream box.
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2012
Poruka
128
Imam i ja jedno pitanje.
Kako uraditi stream sa jednog resivera,recimo TotalTv
Moze li se streamovati ceo paket,svi kanali, ili samo jedan kanal.
Moze li neko poslati sta sve treba od opreme.
 
Član
Učlanjen(a)
26.01.2013
Poruka
121
Nisam bas siguran da li je izvodljivo sa Total tv resiverom,jedan kanal jeste uz Tv karticu. Ali to ti je onda strim loseg kvaliteta a mozda i bez tona.A da strimujes profesionalno tu ti treba citava skalamerija a to je jako skupo.
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2012
Poruka
128
Mene zanima sta treba
a koliko je skupo to je drugo pitanje.
Znaci zanima me sta treba od opreme a o ceni nebi sada.
 
Natrag
Top