Stigla najnovija svetlos u kulu strazaru!

Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruka
1.500
Miko
u duhu grckog jezika i logike jeste da ga je oblak zaklonio,a ne da ga je Isus zajahao i nestao.Pogledaj i druge prevode ,a ne samo DK.

"Da ce ga ugledati svako oko" je sigurno simbolicno u svakome pogledu.
Razlozi za to su i biblijski i logicni
1.Biblijski dokaz
efesanima 1:18
[SUP]18[/SUP] I bistre oči srca vašeg da biste mogli videti šta je nada Njegovog zvanja, i koje je bogatstvo slave nasledstva Njegovog u svetima
2.Logicni dokaz
Posto ce Isus biti na nebu sa oblacima i svojim andjelima,nemoguce je da ga vidi bilo koje ljudsko oko sa zemlje,a kamoli svako oko.,pogotovo sa svih krajeva zemlje,i on nece doci u zemaljskom telu,vec u nebeskom telu.
 
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
Miko
u duhu grckog jezika i logike jeste da ga je oblak zaklonio,a ne da ga je Isus zajahao i nestao.Pogledaj i druge prevode ,a ne samo DK.

"Da ce ga ugledati svako oko" je sigurno simbolicno u svakome pogledu.
Razlozi za to su i biblijski i logicni
1.Biblijski dokaz
efesanima 1:18
[SUP]18[/SUP] I bistre oči srca vašeg da biste mogli videti šta je nada Njegovog zvanja, i koje je bogatstvo slave nasledstva Njegovog u svetima
2.Logicni dokaz
Posto ce Isus biti na nebu sa oblacima i svojim andjelima,nemoguce je da ga vidi bilo koje ljudsko oko sa zemlje,a kamoli svako oko.,pogotovo sa svih krajeva zemlje,i on nece doci u zemaljskom telu,vec u nebeskom telu.

RISE, kakva ti je to logika?

Hristos nece sa nebeske visine docu u jednom trenu, nego ce ici
svecano i dostojanstvenocei i postepeno se priblizavati Zemlji.
Sigurno je da ce taj dogadaj trajati najmanje 24 casa tako da ce Ga moci videti svako oko na Zemlji.

A zasto bismo mi osporavali Hristovu izjavu? Kad Hristos kaze da ce ga videti svako oko, pa valjda on zna kako ce
se to ostvariti. Jer ako tako pocensd sa Biblijom, onda sve je simbolicno i stvarnost ni ne postoji, a sam znas da nije tako.
Kula strazara uvek kad se suoci sa jasnim biblijskim dokazima, najlakse se odbrane izjavom da je to simbolicno.
Za vas je i stvaranje simbolicno i mnogo cega osim toga.


RIS nam je mnogo zauzet u obracanju Izabelete za JS pa nema vremena ni da odgovori na vazna pitanja.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
15.01.2013
Poruka
555
Odgovoriće ris na tvoja "važna pitanja" kada bude oduzet.
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Vi znate i kako ce da se spusta i sa koje strane oca je sedeo na nebu i sve :D
Zanima me samo sta mislite kada kazete "na nebu".
Mislite bukvalno negde u atmosferi ili sta ?
 
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruka
1.500
Miko
Kad munja sine ,to ne traje 24 sata.....
Njegovo dejstvo ce biti razumljivo za sve na zemlji.
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Jel ste u stanju da odgovorite na bilo koje logicno pitanje ?
Gde tacno na nebu se nalazi to carstvo, odakle ce tacno sici Isus, ili ne mislite na bukvalno nebo, ali odakle onda silazi ?
 
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruka
1.500
Joker
mene nije sramota da kazem Ne znam.
Materijalni svemir i mi na zemlji smo samo jedan deo tog Bozjeg carstva.
Ne znam ni gde se tacno u svemiru,nalaze niti Jehova,niti Isus Hrist i za mene je to nebitno, jer za nih ne vaze nasi zakoni fizike.
 
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
Miko
u duhu grckog jezika i logike jeste da ga je oblak zaklonio,a ne da ga je Isus zajahao i nestao.Pogledaj i druge prevode ,a ne samo DK.

"Da ce ga ugledati svako oko" je sigurno simbolicno u svakome pogledu.
Razlozi za to su i biblijski i logicni
1.Biblijski dokaz
efesanima 1:18
[SUP]18[/SUP] I bistre oči srca vašeg da biste mogli videti šta je nada Njegovog zvanja, i koje je bogatstvo slave nasledstva Njegovog u svetima
2.Logicni dokaz
Posto ce Isus biti na nebu sa oblacima i svojim andjelima,nemoguce je da ga vidi bilo koje ljudsko oko sa zemlje,a kamoli svako oko.,pogotovo sa svih krajeva zemlje,i on nece doci u zemaljskom telu,vec u nebeskom telu.

Spomenuti tekst na Grckom jeziku ne kaze da ga je oblak zaklonio, nego da je iscezao u daljini ispre njihovog pogleda.
Tako tvrde samo JS.

Ako je simbolicno to sot pise: "I ugledace ga svako oko", onda mora i Njegov drugi dolazak da bude simbolican, a ne stvaran, opet onako kako uci Kula strazara. Isus je objasnio d aje moguce da ga vidi svako oko.

Kome cemo verovati? Ljudima ili Bozjoj reci?
 
Član
Učlanjen(a)
15.01.2013
Poruka
555
Spomenuti tekst na Grckom jeziku ne kaze da ga je oblak zaklonio, nego da je iscezao u daljini ispre njihovog pogleda.
Tako tvrde samo JS.

Ako je simbolicno to sot pise: "I ugledace ga svako oko", onda mora i Njegov drugi dolazak da bude simbolican, a ne stvaran, opet onako kako uci Kula strazara. Isus je objasnio d aje moguce da ga vidi svako oko.

Kome cemo verovati? Ljudima ili Bozjoj reci?

Verovaćemo ljudima koji se trude izgovarati (ili pisati ovde) Božje reči. A ti sigurno nisi taj.
 
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
Verovaćemo ljudima koji se trude izgovarati (ili pisati ovde) Božje reči. A ti sigurno nisi taj.

Postovanje Tamane,

Ja bih ti breatski savetoma da menje slusas ljude, a slusaj i sledi Rec Bozju
Isus je rekao "Koji me veruje kao sto Pismo rece", a ne kako uce ljudi.,
 
Natrag
Top