Šta žene žele - kako da je oborite s nogu

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Šta devojke žele od mladića?

Šta devojke žele od mladića?
T Portal 16.05.2010 14:32



Momci su nešto jednostavniji od cura – ako im se devojka svidi, žele je upoznati. Ako se pokaže zanimljivom, žele s njom provesti više vremena. Kod devojaka je to malo drugačije i – komplikovanije

Saznaj čime ćeš je osvojiti i šta to zapravo privlači cure...

Neovisnost

Budi neovisan, pokaži
da se znaš sam brinuti za sebe. Ako joj pokažeš da već sada znaš sam skuhati objed, očistiti sobu i oprati suđe, sigurno je da ćeš je impresionirati. Ako stalno jadikuješ, ne znaš baš ništa sam napraviti i za sve ti treba nečija (najčešće mamina) pomoć, jao si ga tebi. Kao prvo, i zbog sebe trebaš sam naučiti raditi osnovne stvari za preživljavanje u životu, a kao drugo, ovako pokazuješ i curi da ti se sviđa ona sama, a ne zato što trebaš nekoga kraj sebe zbog svog ega.

Samopouzdanje

Neovisnost ide ruku pod ruku sa samopouzdanjem. Možeš biti zgodan toliko da obaraš s nogu ili duhovit da se cura svaki put drapa od smijeha, no ako nemaš 'ono nešto' po čemu si samo ti – ti, uzalud ti sav trud. Labilnost, nepostojanje vlastitog ja i neodlučnost su karakterne osobine koje će je samo odbiti od tebe.


Inteligencija

Ne trebaš imati visoki IQ, već se radi o tome da ti jezik ne bude brži od pameti. Mnogi ljudi uopće ne razmišljaju o onome što govore, pa često ispadnu glupi, a da toga nisu ni svjesni. Stoga se sjeti one stare 'šutnja je zlato', pa ako o određenoj temi ne znaš ništa, bolje nemoj ništa govoriti nego se praviti da znaš.


Komunikativnost

To ne znači da trebaš cijelo vrijeme pričati tako da ona ne može doći do riječi. Naime, mnogi dečki se u određenim situacijama u kojima bi trebali voditi glavnu riječ zapravo ponašaju kukavički. Gledaj ovo – upoznaješ je sa svojim roditeljima ili prijateljima. I ako u ovakvim situacijama ne znaš što bi rekao i pomalo curu isturuješ prema van, a skrivaš se iza nje, svakako je gubiš. Trebaš znati da ona ne pozna ni tvoje roditelje ni prijatelje i to su situacije u kojima ti i samo ti trebaš iznijeti cijelu komunikaciju, a ne očekivati od nje da je vodi.


Pozitiva

Konstruktivna kritika da, ali s vremena na vrijeme. Ako cijelo vrijeme kritiziraš baš sve oko sebe – ljude, filmove, ceste, drveće i što god, postat ćeš itekako zamoran. Uvijek je lijepo istaknuti pozitivnu stranu i u nečem ružnom naći onaj lijepi dio i ovim bi se geslom trebao voditi. Rijetko tko u svom društvu voli mrgude koji će zamjerku naći u gotovo svemu.


Duhovitost
Ne trebaš biti stand-up komičar, ali malo šale barem s vremena na vrijeme dobro dođe. Ovo je također povezano s pozitivnim stavom, jer kao takav češće ćeš biti spreman na smijeh i zabavu, dok vječni kritičar i cinik rijetko što smatra duhovitim i vrijednim smijeha.


Izgled

Naravno, ne znači da trebaš biti mišićav poput
Taylora Lautnera ili fatalni ljepotan poput Roberta Pattinsona zbog kojih tinejdžerice padaju u nesvijest, ali osnovnih se pravila o higijeni i oblačenju trebaš pridržavati. Neurednost je nešto što cure uvijek odbija i kao takav nemaš apsolutno nikakvih šansi. Dakle, tuširanje, pranje zubi, uredna kosa i uredna odjeća je nešto o čemu uvijek trebaš voditi računa.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Eto, lepo napisano, a šta mukarac "dobija" za uzvrat? Mislim, lepe su to osobine i crte karaktera, koje svaka žena želi da ima njen muškarac, ali šta svaka od tih žena "pruža" tom muškarcu? Žene mnogo idealizuju, maštaju, traže muškarca po nekakvom "spisku", a ne vide i zapostavljaju sebe...
Drage dame, bez uvrede, ovo je samo jedno razmišljanje, koje niti se odnosi na većinu (više na one iz posta I.Jevtića) niti mora da bude tačno...
 
Učlanjen(a)
03.05.2010
Poruka
25
Potpis koji sam izabrala govori o tome kakvo je moje vidjenje stvari.
U potpunosti se slazem sa svim tackama,osim one o pisanju pesama.
Cesto sa muskim prijateljima razgovaram na ovu temu,i sve se svodi na to da danas zene traze samo lovu,sa cim se ja nikako ne slazem.
Ako devojku interesuju samo parice,sta jedan muskarac moze u nekoj buducnosti da ocekuje od takve devojke?
Ko iole zna za prave vrednosti,znace da finansije nisu presudne.
Znam da se ni jedna devojka nece uvrediti na ove moje reci,jer takve koje bi se pronasle u prici imaju pametnijeg posla od citanja necijeg misljenja.
Manikiri,pedikiri,solarijumi,frizeri,pa nije to lako izdrzati.Pa posto poto pratiti modne trendove...
Zato momci i muzevi,poklonite svojoj voljenoj paznju,saslusajte je,iako mozda ne razumete o cemu prica,povedite u setnju obliznjim parkom,iznenadite tako sto cete pozvati njene prijateljice na cit-cet,napiste pisamce samo za njene oci.
Zene znaju da cene sitnice i visestruko ce vas nagraditi za trud.

Nije tesko biti fin!
Globalni trend je da se čovek svede na robu i taj proces je teško zaustaviti. Mislim da ipak crne cipele neće nikad izaći iz mode; ko razume shvati će.
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Ratibore, šta je to što uz crne cipele nikada ne izlazi iz mode? Nemoj da si takav. Kaži nam koji je to modni detalj koji nikad nije demode.

Tccc.... Takva neupućenost! Pa bela košulja naravno...;)


Hm, svaka žena želi nešto drugo (svaka želi belu košulju :lol::lol::lol: )...
Mislim, da svaki pravi muškarac zna šta njegova prava žena želi...

Neke žene vole ruže neke kukurek... Neke vole šetnje, neke vožnju... Neke su romantične neke praktične... Ono što je svakoj ženi bitno je kakav je muškarac kad je njegova draga bolesna! Da li je podrška, spreman na sve da voljenoj olakša muke ili od bolesti beži glavom bez obzira...
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2010
Poruka
151
Nismo mi toliko komplikovane,samo malo truda,paznje i neznosti,nista preterano...I iskrenosti naravno :)
 
Natrag
Top