Šta žene žele - kako da je oborite s nogu

Član
Učlanjen(a)
24.01.2010
Poruka
7
Svaka žena misli da zna šta želi, ali to traje par dana, dok nam neka druga ideja ne padne na pamet! Muškarcima svaka čast na strpljenju (pojedincima)! :D Verujem da će se većina žena obradovati i ako joj date cvet iz komšinicine saksije :D :D :D
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.02.2010
Poruka
65
mislim da su to prave vrednosti preko kojih treba da funkcijonisu musko -zenski odnosi.nazalost zbog vremena u kojem zivimo ipak za vecinu zena ovo nisu prave vrednosti muskih gestova,nego kola i novcanik!
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Opet ponavljam, smisao za humor, teranje "nečeg ličnog" (pa makar i protiv svega i svih, ali sa ličnim pečatom!), velika doza samopouzdanja, opšta kultura, malo inteligencije, tolerancije, pomešano sa dozom ljubavi, i daje pravi recept... yes3
 
Član
Učlanjen(a)
03.10.2009
Poruka
112
Subjektivni osecaj je nepredvidljiv, kod svih, i zena, naravno. Svaki trenutak je razlicit. Treba samo u pravo vreme biti, BITI. Sve ostalo je sreca.

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

E da, carobno je to sto zenama treba, uvek nesto TREBA. A to sto treba ne mora da bude bas to, moze i nesto sasvim drugo. Samo da ima, IMA... nesto, nekoga...
ma sta...
samo da IMA...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.12.2009
Poruka
46
U danasnje vrijeme je tesko biti maco tip u teorisku smislu a pogotovo kada treba da se sprovede to,sve je to posledica mnogo faktora koji uticu na psihu kod muskarca,i zenski pol vise nije kao prije ne pracaju signali privlacnosti itn. na nekom muskarcu,inace cilj na skoro svaku curu je da kad se lepo obuce i podje u provod da je bar neko zapazi,namigne,posalje caroban osmeh,ili dati kompliment,jednostavno da razbije led,a ima ih i one koji odu u diskoteke,kafice,da raspravljaju o skoli,faksa,ili da izigravaju nesto sto ni sami ne znaju sto je zaprvo to, ali i curama je tesko prepoznati koji je dobar tip imajuci u predvid da danas ima vise zivotinje nego ljudi .............................................
 
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
1
Ono sta zene zele? Neznaju ni one same! Danas jedno, sutra drugo....Dok vam ne pukne pred ocima. Pa zna se sta zele, da vas zavedu, iskoriste i sutnu kao poslednje djubre na otpadu. To su danasnje "zene". A atribute koje pokazuju na ulici, pa oni sluze u svrhu izludjivanja muskarca. I nista vise. Upoznas je, izvedes je, ona ide sa tobom svuda, pricas viceve, duhovit si, ona se stalno smeje i govori kako si stvarno zanimljiv, vozas je kolima, kupujes poklone - ona prima poklone. Izvodis je na razna mesta (restorani, kafici i normalno kao stari dzentlmen placas racune) I kada zelis da je poljubis prvi put e tada kaze: pa znas mene to me ne interesuje, ja sam pogresno shvacena. ?!?!?!?! Pa zasto onda sve ovo? Zasto se upoznala, zasto je izilazila, zasto se druzila ..... pa to ne zna ni ona! Da joj prodje vreme, sta li?
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Ono sta zene zele? Neznaju ni one same! Danas jedno, sutra drugo....Dok vam ne pukne pred ocima. Pa zna se sta zele, da vas zavedu, iskoriste i sutnu kao poslednje djubre na otpadu. To su danasnje "zene". A atribute koje pokazuju na ulici, pa oni sluze u svrhu izludjivanja muskarca. I nista vise. Upoznas je, izvedes je, ona ide sa tobom svuda, pricas viceve, duhovit si, ona se stalno smeje i govori kako si stvarno zanimljiv, vozas je kolima, kupujes poklone - ona prima poklone. Izvodis je na razna mesta (restorani, kafici i normalno kao stari dzentlmen placas racune) I kada zelis da je poljubis prvi put e tada kaze: pa znas mene to me ne interesuje, ja sam pogresno shvacena. ?!?!?!?! Pa zasto onda sve ovo? Zasto se upoznala, zasto je izilazila, zasto se druzila ..... pa to ne zna ni ona! Da joj prodje vreme, sta li?

Ocito si nabasao na neku sponzorusu u zacetku, :) pa i mogu da te shvatim. Ima i takvih slucajeva. Ali to nije slika danasnjih zena. Jos uvek ima veci deo dobrih i pravih zena.
 
Natrag
Top