Šta žene iritira kod muškaraca?

Član
Učlanjen(a)
08.05.2010
Poruka
156
Zjovane jako mi je žao....ali da se neudaljavamo od teme.....neka i drugi nešto kažu...može li prevelika ljubav biti mana...i koje su to mane koje smetaju najviše..ja lično mislim da i prevelika ljubav ako nije na pravi način prezentovana može da smeta i da guši..ima jedna divna knjiga u kojoj se govori o pet jezika ljubavi..i svakako bi je trebalo pročitati..pozz
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Napisao rekontra
ljubav nije samo voleti vrline, već prihvatiti mane.[/B] Ako je njoj stalo do vas, prihvatiće da noću hrčete, da vam bonton nije baš jača strana, da ne možete da pogodite baš svaku njenu misaoo i da udovoljite svim njenim željama, da ponekad zaspete kada je njoj do seksa, da ste aljkavi… Prihvatiće jer je svesna da niko nije savršen i da se tokom života svi usavršavamo. Sa druge strane, moraćete i vi malo da se iscimate. Iznenadićete se, ali zrelu vezu ne čine samo seks i ljubav. Kao što smo rekli, ljubav vremenom pređe u naviku, a iskreno, seks može da nađe i kod prvog komšije. Vezu održava ono u šta ljubav prerasta, a to se zove prijateljstvo. U vezi, vi i vaša partnerka ste pre svega prijatelji. Jedno drugom ste oslonac i zato je neophodno da na tome i radite.


moj odgovor
Naravno da voleti nekog znači prihvatiti i njegove mane, pa niko nije savršen. Otkrili ste rupu na saksiji. Slična diskusija bi se mogla uputiti i suprotnoj strani. Nije tačno da ljubav vremenom prođe. Ako je ljubav prava ona vremenom jača, a što se seksa tiče nije ni to baš tako. Očigledno niste iskusili pravu ljubav. Sa prijateljstvom i osloncem se slažem.

images
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.07.2010
Poruka
157
Nervira je kad kazem da sam previse umoran da gledam film. Nervira je kada podignem dasku. Nervira je kada kazem da ne mrvi u krevetu kada joj donesem dorucak. Nervira je kada je ne slusam dok ona prica o svojim prijateljicama.

Nervira je kada cutim posle posla.

Nervira je kada joj kazem da me nije ganulo komsijsko dete kada je mahalo.

Nerviram je ja.

Ali ne vise
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Nervira je kad kazem da sam previse umoran da gledam film. Nervira je kada podignem dasku. Nervira je kada kazem da ne mrvi u krevetu kada joj donesem dorucak. Nervira je kada je ne slusam dok ona prica o svojim prijateljicama.

Nervira je kada cutim posle posla.

Nervira je kada joj kazem da me nije ganulo komsijsko dete kada je mahalo.

Nerviram je ja.

Ali ne vise
kako si me nasmejao sada...da znas samo...:) eeee da je samo to...:)
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Inače muškarac nikad ne odraste, mi im zamenimo majku, tu smo da brinemo o njima.
Kada žena to shvati manje će se nervirati zbog njihovog nemara.
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2010
Poruka
157
Uf kakva rasprava za pocetak jutra. Htela si da kazes da su svi muskarci deca koja nikad ne odrastu. :yea::yea::yea:

Vrlo dobro sam te razumeo.

Samo ne volim sto generalizujes i sto ides sa nekom predrasudom.

Niismo svi deca :blum3::blum3::blum3:

Jesmo ponekad i ja deteta u sebi se nikada necu odreci.

I stvarno ne vidim sta tu ima za nerviranje
:beee::beee::beee::beee::beee:
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
Napisao rekontra
ljubav nije samo voleti vrline, već prihvatiti mane.[/B] Ako je njoj stalo do vas, prihvatiće da noću hrčete, da vam bonton nije baš jača strana, da ne možete da pogodite baš svaku njenu misaoo i da udovoljite svim njenim željama, da ponekad zaspete kada je njoj do seksa, da ste aljkavi… Prihvatiće jer je svesna da niko nije savršen i da se tokom života svi usavršavamo. Sa druge strane, moraćete i vi malo da se iscimate. Iznenadićete se, ali zrelu vezu ne čine samo seks i ljubav. Kao što smo rekli, ljubav vremenom pređe u naviku, a iskreno, seks može da nađe i kod prvog komšije. Vezu održava ono u šta ljubav prerasta, a to se zove prijateljstvo. U vezi, vi i vaša partnerka ste pre svega prijatelji. Jedno drugom ste oslonac i zato je neophodno da na tome i radite.


moj odgovor
Naravno da voleti nekog znači prihvatiti i njegove mane, pa niko nije savršen. Otkrili ste rupu na saksiji. Slična diskusija bi se mogla uputiti i suprotnoj strani. Nije tačno da ljubav vremenom prođe. Ako je ljubav prava ona vremenom jača, a što se seksa tiče nije ni to baš tako. Očigledno niste iskusili pravu ljubav. Sa prijateljstvom i osloncem se slažem.

images

Oprosti mi na uplitanju u razmenu mišljenja ali samo da ti pomognem ne u logici jer vidim da je kod tebe ta strana razvijena,nego u iskustu o kojem govori komentar na koje ti daješ recimo primedbe.Poštujem tvoje mišljenje koje je izraz tvoje svesti i hvala Gospodu da je takva ali verovatno nemaš životnog iskustva jer vidim iz tvog profila da si student.
Mišljenja sam da kada dvoje u vezi postanu prijatelji oni samo kvalitativno nadograde ljubav koja je proizašla iz zaljubljenosti.
Dakle prijateljstvo nije prestanak ljubavi ono samo tu ljubav izdiže na viši stadij odnosa i poverenja.
U pravoj i iskrenoj vezi gde su oba partnera uložili svoje emocije ljubav nestane kada nestane i prijateljstva u vezi.
Mišljenja sam da je prijateljstvo osnov svake dobre i prave veze.
Niti možeš voliti niti spavati sa nekim ko ti nije prvo prijatelj. To i jeste razlog moje tvrdnje da se prvo postane prijatelj i to prijateljstvo treba nadograđivati jer je ono osnov svega.
To nadograđivanje ovisi o mašti oboje u vezi.Šta je mašta veća to je i nadogradnja veselija i više ima uspeha.
Oprosti netvrdim da sam u pravu,nego je ovo samo moje razmišljanje.
Pozdrav.
 
Natrag
Top