Šta se dešava sa dobrim ljudima koji nisu hrišćani nakon smrti?

Učlanjen(a)
07.11.2012
Poruka
1
Svi kršćani trebaju se ujediniti. Jer je Krist tako želio.To treba učiniti pod papom, a pastori i pravoslavni patrijarsi neka mu budu savjetnici. Ipak papa ima danas vodeću ulogu u svijetu.
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Papa ima vodecu ulogu u jednoj od najbogatijih i nakorumpiranijih organizacija u istoriji sveta. Ovo ne govorim iz ugla srbina pravoslavca(prezirem tupi nacionalizam i ateista sam), ovo pricam na osnovu cinjenica. Istina, bilo je reformi u toj kriminalnoj organizaciji sto se tice odnosa prema nauci ali ta organizacija je i dalje sigurna kuca za zlostavljace dece a tvrdnje da su kontracepcija ekvivalent abortusu odnosi milione zivota i dan danas u oblastima gde ima hiv virusa u velikom procentu a ima ga i dan danas u velikom procentu najvise zahvaljujuci dogmi katolicke crkve. Katolicka crkva je prijatelj siromastva i patnje i propoveda ga kao vrlinu a da apsurd bude veci spada medju najbogatije organizacije u istoriji sveta. A sto se tice pastora i pravoslavnih patrijaha, imama, rabina i ostalih prodavaca magle, ujedinjeni su oni vec vekovima u obmani ljudi.
 
Član
Učlanjen(a)
02.12.2012
Poruka
1
Učlanila sam se,samo da bih ostavila komentar.
Toliko velika Božja žrtva napravljena za sve nas,za sve nas,a ljudi i dalje ne praktikuju dve osnovne zapovesti,koje su prisutne u bilo kojoj veroispovesti,religiji,a to su da DA LJUBIMO GOSPODA BOGA SVIM SRCEM SVOJIM,SVOM DUŠOM SVOJOM,I SVIM UMOM SVOJIM I SVOM SNAGOM SVOJOM I DA LJUBIMO BLIŽNJEGA SVOGA KAO SAMOGA SEBE.
To se u ovom vremenu,svuda u svetu najmanje praktikuje.Ljudi se svađaju,kako bi nametnuli svoje mišljenje,ne slušajući srcem drugog čoveka,vređaju jedni druge,umesto da se ljube.
Da li je neko ateista,vernik,nije na nama da prosuđujemo i da mu sudimo,da ga kamenujemo,Bog će svakome da sudi po delima učinjenim.
Pri velikom analiziranju,kakvi su sveštenici po Crkvama,kakvi su drugi vernici,jao vidi ovoga,gledaj onoga,čovek se nikada istinski neće okrenuti Bogu,jer vernici ne upiru prstom u druge ljude,jer će za sve nas podjednako važiti Strašni sud.
Braćo i sestre u Hristu,ljubite jedni druge kao što nas Hrist ljubi,jer to je jedino istinsko i pravo.
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
sa kim da se ujedinim? sa vatikanom? sa onim zlocincima iz vatikana? meni nije jasno da se njima ljudi i dalje klanjaju pored toliko zla koje su naneli ljudima, ja da sam katolik mene bi bilo sramota da kazem da sam katolik zbog onih zlikovaca iz vatikana, ne zbog katolika kao katolika nego zbog vatikana
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2010
Poruka
544
Učlanila sam se,samo da bih ostavila komentar.
Toliko velika Božja žrtva napravljena za sve nas,za sve nas,a ljudi i dalje ne praktikuju dve osnovne zapovesti,koje su prisutne u bilo kojoj veroispovesti,religiji,a to su da DA LJUBIMO GOSPODA BOGA SVIM SRCEM SVOJIM,SVOM DUŠOM SVOJOM,I SVIM UMOM SVOJIM I SVOM SNAGOM SVOJOM I DA LJUBIMO BLIŽNJEGA SVOGA KAO SAMOGA SEBE.
To se u ovom vremenu,svuda u svetu najmanje praktikuje.Ljudi se svađaju,kako bi nametnuli svoje mišljenje,ne slušajući srcem drugog čoveka,vređaju jedni druge,umesto da se ljube.
Da li je neko ateista,vernik,nije na nama da prosuđujemo i da mu sudimo,da ga kamenujemo,Bog će svakome da sudi po delima učinjenim.
Pri velikom analiziranju,kakvi su sveštenici po Crkvama,kakvi su drugi vernici,jao vidi ovoga,gledaj onoga,čovek se nikada istinski neće okrenuti Bogu,jer vernici ne upiru prstom u druge ljude,jer će za sve nas podjednako važiti Strašni sud.
Braćo i sestre u Hristu,ljubite jedni druge kao što nas Hrist ljubi,jer to je jedino istinsko i pravo.
Pozdrav

Kakva je to, tačno, žrtva kada je bog žrtvovao samog sebe, samom sebi, da bi nas spasao samog sebe?
 
Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
1.858
Sve je ovo lepo sto ste okacili ,ali nije vasa misao sta vi mislite o temi.Licno mislim da svi idemo na isto mesto (2 metra pod zemlju).Da li stvarno mislite u vaskrsnuce mrtvih,u merenje duse i pakao.Ako niste primetili mi vec zivimo u paklu,malo se okrenite oko sebe i pogledajte ...Stari i Novi zavet mozete tumaciti svako na svoji nacin kako vam odgovara ,dobra dela cine ljude dobrima i o njima se prica i posle njihove smrti kao i o losima koji se spominju sa strepnjom.Ja toliko o ovoj temi.
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Sangla nije hrist samo ljubio, procitaj malo bolje svoju svetu knjigu, ostavljao je i druge poruke.
I ne mora ateista nista da kaze vise o hriscanskom bogu, samo da pokaze da je jedna od 2 osnovne zapovesti da moras da ga ljubis i da mu sluzis, a ako to ne uradis sledi kazna, gore od diktatora na ovoj planeti, ovi te bar puste kad umres
 
Natrag
Top