Šta mislite o korisniku iznad?

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Mislim da se prevarila..nisam je zaboravila..i nisam digla nos nego zabacila glavu..onako sexy hehehe
Znam i cula sam da si dobro..da ti je lepo i meni dosta..cekala sam da se vratis..bleso moja slatka..:)
Drago mi je da si tu..:)

uuppss a meni ulete NIk..
O Niku imam super misljenje..dobar je...zabavan ..voli da se igra i voli Queen..:)
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Mislim da stalno uleće u kadar, pravi se važna valjda, čas je tu a čas je tamo, svuda stigne kao da sto duša ima ... :blum3:

Ali je mila, draga, mekana, dobar prijatelj, vredna poštovanja i moj sjajan sagovornik u mnogim teškim situacijama. Hvala što si tu.
 
Član
Učlanjen(a)
14.02.2010
Poruka
156
Voli da pomogne, duhovit je, visi na forumu stalno a navodno je u prolazu :p To bi bio neki prvi utisak :)
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Wiz je sjajan prijatelj..zabavan i interesantan..Uvek mi napravi drustvo za smejanje..razgovor i igranje.Izuzetno emotivan i inteligentan,pokazuje osecanja sto nije svojstveno muskarcima ali ga bas zbog toga obozavam.
Nije bas mekan vise je tvrdoglav ali to je on ..svoj i poseban..neponovljiv i nepopravljiv :)

opet mi uleti ....Shuvak89 primetila sam ga u par postova..interesantan lik..:)
 

7AF

Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
664
Očigledno joj odgovara kad neko uleti :)
.....dobila si ono što sam obećao.... ;)

Sad ću ja da te oduševimjoš više 7AF, jer sam mislila da si neki klinac od nepunih 20 godina:) Sad vidim da imaš u đecu, a ja te branila kod urednika. Rekoh šta ste napali onog dečka 7AF, tek je došao, nije se snašao.:)

Ceca- carica.:)

Već sam ti poklonio hvala za ovo, jer tih nepunih 20 je bilo pre nepunih 25 ahahahaha...
P.S. Nemoj me više braniti besh, vidiš da ne vredi...
 
Član
Učlanjen(a)
25.04.2010
Poruka
286
Zanimljiv i duhovit lik, kasnije kroz dalje upoznavanje mozda cu moci jos nesto da kazem ali mi se dopada!
 

7AF

Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
664
Ona je sa juga, ali je nije savladala tuga.
Mada kažu, što južnije, to tužnije.
 
Natrag
Top