Šta mislite o korisniku iznad?

Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
O BW sve najbolje, ali stvarno. Prva osoba koju sam primjetila na forumu ( uz moju brbljivicu cecu ). Iako sam o mnogim stvarima imala potpuno drugačije mišljenje od njega, nešto mi je bio simpatičan od prvog momenta. Sviđa mi se što kaže ono što misli, pa kom krivo , kom pravo, reaguje na ljudsku glupost . Kada neko nešto odvali, BW ga odmah prozove. Jako drag momak.:)
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Besherat... ne može čovek a da ne ceni njenu iskrenost. To se vidi iz svakog njenog posta, nema komplekse, tripove, žena na mestu. Da ne pričam već ono što su svi rekli (izuzetno duhovita, odličan muzički ukus... itd.).
 
Član
Učlanjen(a)
25.09.2010
Poruka
178
Šta mogu da napišem , a da ostali forumaši to već ne znaju o black wizard-u - duhovit, dopadljiv, very smart....zapravo jedinstven i neponovljiv!:)
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Hvala, Wizarde, al previše me nahvali. :mrgreen:

Ikaciven... Skapirali smo se u sekundi na jednoj temi, odličan smisao za humor, samo šteta što je verena, imam jednu dobru priliku za nju. :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
158
ikaciven,znaes li koliko dugo cekam "da dodjes iznad".Ja te neznam,ali ako si iz Niša, mora biti dobri.U Nišu nisu loši ljudi.Samo zašto tako tužno gledas iz ove avatar?Kad dodjem u Nis,popicemo kaficu u kafanu pored Nisave.
PP:Izvinite Tito Pulo i Вук, ali Ja polako pišem i ste me prevarili!A i vasi avatari dobro izgledat.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Simpaticna damapika..najvise volim da citam njene postove obavezno me nasmeje..:)
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Axa.....:evil:.....

O Ceci mislim da je najbolja, zabavna, drustvena i sve naj,naj ....:boast:
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Mislim da me zaboravila:acute:
I nesto mi mnogo digla nos na ovom avataru:blum3:



Ups uleti nency...jesam spora...
Nedostaje mi njen stari avatar...:)
A i ona mi je nedostajala...svi su...
 
Natrag
Top