Šta je u seksu normalno, a šta nije?

Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
i ja sam jedanput probo oral... i neosucujem ljude koji to rade (nek radi svako sta oce) ali ja bi volo zensku koja odbija da daje oral i nikad to nije radila, kako je polubiti kad znas da je neko drugi imo njegovu stvar u njena usta?

Jao koristi malo pristojniji recnik!!! I to je neki cin ljubavi...
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Čuveni seksolog pokojni dr Marjan Košiček je rekao a na početku teme Re ga je parafrazirao a evo, kao i svaka mirođija, sada ću i ja - dakle, sve što dvoje ljudi rade iza zatvorenih vrata a oboma prija - normalno je!

Neću da komenarišem postove mladih i neiskusnih..

Po meni, veći problem je što velikom broju ljudi mišljenje formira štampa (i žuta i zelena) kao i ovi instant psiholozi sa instant psihoanalizama! Malo psiholozi, malo religija, malo lažni moralisti i dobijamo postove koje Crvendać mora da briše...


Ja bih pre postavila pitanje šta voliš u seksu a šta ne,nego šta je normalno...
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
382
opet se razni nalupase gluposti na prvoj strani... bvaka cast ljudima koji se pate sa brisanjem.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
84
Bolesni (za moj pojam) u sexu vole isti pol,decu,pokojnike...

P.S:Nestade mi zahvalnica...opet...wacko2

nisam reko da su oni koji vole oral bolesni, reko sam to za grupni seks naprimer zenska koja voli seks sa vise muskaraca je nimfomanka (to je bolest)

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Prekini da pišeš ovakve komentare, prethodni sam ti obrisala, ovaj je na granici za brisanje. Ovakav način izražavanja na našem forumu nije dozvoljen.

izvinjavam se!

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Probaj ti jos neki put...za svaki slucaj,mozda promenis misljenje... wink3

nebi mi smetalo da dobijem oral od prostitutke ko sto sam i dobijo vec jedanput ali ne od sopstvene zene kako da ti kuva rucak, proba jelo i ljubite ako znas da je davala oral a ako je nekom drugom ondag jos gorije:???:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
nebi mi smetalo da dobijem oral od prostitutke ko sto sam i dobijo vec jedanput ali ne od sopstvene zene kako da ti kuva rucak, proba jelo i ljubite ako znas da je davala oral a ako je nekom drugom ondag jos gorije:???:
Uuu... sramota! Od prostitutke. A ovamo bi da se ženi nekom poštenom devojkom iz Srbije. Jao, pa ne misliš valjda da ti ona kuva ručak.
Savremen, emancipovan muškarac, treba da zna sve kućne poslove da obavlja, pa i ručak da skuva za svoju dragu.
I posle, kad ga skuvaš, da joj ga serviraš i u ćemane da joj sviriš dok papa.
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Čuveni seksolog pokojni dr Marjan Košiček je rekao a na početku teme Re ga je parafrazirao a evo, kao i svaka mirođija, sada ću i ja - dakle, sve što dvoje ljudi rade iza zatvorenih vrata a oboma prija - normalno je!

Ja bih pre postavila pitanje šta voliš u seksu a šta ne,nego šta je normalno...

Lepo napisano i u potpunosti tačno. Neko voli oral, neko klasiku, neko "gimnastiku", neko trojku, neko grupnjak ili swing (jedino ne opravdavam istopolni seks) i ako akteri dobrovoljno pristaju na to i to im prija, onda je to OK.
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
nisam reko da su oni koji vole oral bolesni, reko sam to za grupni seks naprimer zenska koja voli seks sa vise muskaraca je nimfomanka (to je bolest)

A ti kao ne bi voleo da imas seks sa npr. dve ribe? Ajde, nemoj da se lazemo. Jedno je jedno, ali duplo je ipak duplo. :)

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

nebi mi smetalo da dobijem oral od prostitutke ko sto sam i dobijo vec jedanput ali ne od sopstvene zene kako da ti kuva rucak, proba jelo i ljubite ako znas da je davala oral a ako je nekom drugom ondag jos gorije:???:

A ozenis zenu koja je u brak usla sa nekim seksualnim iskustvom i sada ti, po toj analogiji, neces da imas seks sa njom jer je ona imala seks sa nekim drugim pre? Moram priznati da je ovo idiotsko razmisljanje.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top