Šta ili ko Vas najviše nervira?

Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
1.858
Nervira me sistem u kome zivimo,nisam anarhista ili protiv rezima .Ali ko da vodimo borbu protiv vetrenjaca (mislim na one debeloguze u vlasti)prave nas budalama na svakom koraku,narod gladuje nema posla,para itd. a oni nam sole pamet (misle da smo deca)mazu nas i lazu o svemu i svacemu jos samo da nam kazu da je Z emlja ravna pa da i to prihvatimo zdravo za gotovo.
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Tako je Peco demagoze nas ,aj da dizemo bunu protiv dahija !!!

Nas dvoje cemo da zagovaramo rusenje sistema i ako budemo istrajni cenim da cemo uspeti u tome !!! Ako mislimo da udjemo u raj moramo da se borimo za to i da guramo prste tamo gde treba da se guraju !!!:D
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ma,on ima manje škole od mene,ali i tasta koji "vuče konce"... :-x
E to stvarno zna da iznervira....
Mene je nekada nervirala moja šefica, koja je bila direktorova švalerka...Međutim nisu dugo ''išli''...Posle toga ja sam njoj bil šef, 5 godina...Doduše, ja sam neko ko je odavno prešao tridesetu. Možda si neko ko je mnogo mlađi, pa ima vremena za tebe...Od srca ti želim ovakav obrt situacije...Jer je lep...Ne zbog revanšizma, jer ne treba da ga bude, nego zbog tog filinga...

E, da nerviraju me raznorazni nametnuti autoriteti...Toliko me nerviraju da ih se odmah rešavam:D
Odličan sam šahista, odmah matiram!
 
Natrag
Top